Skip to main content

راهکارهای اسباب کشی راحت در تهران

اتاق خواب

[lwptoc]

برای تجربه یک اسباب کشی بدون استرس و راحت در تهران حتی اگر قصد اسباب کشی از یک طرف خیابان به طرف دیگر را داشته باشید نیاز به برنامه ریزی خواهد بود.

برای داشتن یک اسباب کشی راحت بایستی ایده و ترفندهای زیر را اجرا نمود:

  1. استفاده از سلفون را می توان بهترین کار برای راحتی در بسته بندی ظروف آشپزخانه دانست. کافی است آن ها را درون سینی گذاشته و سلفون پیچی کنید.
  2. برای سالم ماندن ظروف به صورت عمودی بشقاب ها را درون کارتن چیده و یا در صورتی که افقی آن ها را می چینید ما بین آن ها یونولیت یا بشقاب یک بار مصرف قرار دهید.
  3. به منظور جلوگیری از شکستن وسایل اقدام به قرار دادن کوسن یا عروسک های پارچه ای و ابری در بین آن ها نمایید.
  4. برای راحت تر پیدا کردن کابل های مرتبط به یک دستگاه برقی آن ها را به یکدیگر ببندید، تمامی آن ها را درون یک کیسه پلاستیک زیپ دار گذاشته و یا برای جداسازی آن ها از رول های تمام شده دستمال سرویس بهداشتی استفاده نموده و حتما برچسبی بر روی آن ها بزنید.
  5. لباس های آویزان شده را به دسته های 3 یا 4 تایی تقسیم کرده و هر یک را درون یک کیسه مجزا بگذارید. به منظور جابجایی راحت تر آن ها نیز سرچوب لباسی ها را از کیسه خارج کنید.
بیشتر بخوانید : هر باربری برای اسباب کشی قابل اعتماد نیست!

راهکارهایی برای کاهش هزینه اتوبار

در هزینه نهایی اتوبارها مواردی چون حجم اثاثیه، زمان جابجایی، مسافت جابجایی و تعداد طبقات مبدا و مقصد تاثیرگذار خواهند بود.

هزینه های جابجایی را می توان با بسته بندی اصولی و انتخاب زمان اسباب کشی مناسب به میزان قابل توجهی کاهش داد.

لوازم الکترونیکی

بیشتر بخوانید : محاسبه قیمت و تعرفه های حمل بار در تهران

افزایش سرعت بسته‌بندی لوازم منزل

پیش از شروع بسته بندی وسایل، بایستی خود را برای این کار آماده نمایید. لیستی از وسایل مورد نیاز نظیر کارتون در اندازه‌های مختلف، جعبه، برچسب، چسب نواری کاغذی و ورقه‌های فوم تهیه نموده و آن ها را خریداری و در دسترس قرار دهید.

از خالی کردن وسایل درون کمدها و کشوها خودداری نمایید. این کار تاثیر بسیاری در صرفه جویی زمان خواهد داشت و در واقع وقت شما برای خالی کردن آن ها و نیز بسته بندی در جعبه ای دیگر تلف نمی گردد. فقط پیش از انجام این کار شما بایستی به منظور جلوگیری از تکان خوردن وسایل درون کشو در زمان جابجایی، حتما آن ها را با ورقه های فوم یا یونولیت محکم کرده و درب کشوها و کمدها را نیز به خوبی محکم نمایید.

برای حمل کتاب ها از چمدان های چرخ دار استفاده نمایید. این کار ضمن صرفه جویی در زمان، جابجایی این وسایل را نیز برای شما راحت تر خواهد ساخت.

کیسه های زیپ دار انتخابی مناسب برای وسایل کوچک و تزئینی به شمار خواهند آمد و در نهایت برای جلوگیری از گم شدن آن ها می توان این کیسه ها را همگی در یک کارتن قرار داد. با توجه به زمان بر بودن جمع کردن وسایل ریز بسته بندی آن ها در زمانی که وقت تنگ است کار دشواری خواهد بود.

مطالعه بیشتر : تجربه یک اسباب کشی هوشمند در تهران

شروع اسباب‌ کشی و جابجایی با بهترین ترتیب

بهترین کار برای جلوگیری از آسیب دیدگی لوازم منزل در زمان جابجایی و اسباب کشی ، شروع کردن اسباب کشی از بار زدن وسایل سنگینی چون مبلمان و وسایل بخش پذیرایی می باشد. معمولا کارگران شرکت های معتبر باربری تهران به این نکته واقف هستند. بعد از آن که تمامی وسایل سنگین درون سالن بار زده شد، نوبت به اتاق خواب ها، آشپزخانه و در نهایت انباری خواهد رسید. با این کار وسایل در درون کامیون نیز به ترتیب بار زده خواهند شد و در واقع در انتهای کامیون مبلمان و وسایل پذیرایی و حال، بعد از آن ها وسایل اتاق خواب و بعد لوازم آشپزخانه و در انتها وسایل انباری قرار خواهند گرفت.

حسن این کار این خواهد بود که در زمان تخلیه بار نیز ابتدا وسایل انباری توسط کارگرها مستقیما به درون انباری منتقل خواهند شد و بر سر راه آن ها نیز هیچ یک از وسایل مهم نظیر مبلمان نخواهد بود و احتمال آسیب دیدگی آن ها به حداقل خواهد رسید.

پس از آن نوبت خالی کردن وسایل آشپزخانه خواهد رسید که البته می توان این بخش را دشوارترین بخش اسباب کشی به شمار آورد چرا که حمل وسایلی چون یخچال، ماشین لباسشویی و … که همگی سنگین هستند چندان راحت نخواهد بود.

در این زمان نیز مبلمان و فرش ها در خانه نبوده و امکان عبور کارگران از سالن و رسیدن به آشپزخانه آسان تر خواهد بود. پس از آن نیز وسایل اتاق خواب به راحتی از سالن خالی عبور داده شده و به اتاق خواب منتقل می گردند.

اکنون وقتی خالی کردن مبلمان و وسایل سنگین حال و پذیرایی رسیده است…

اکنون با توجه به این که وسایل تمامی بخش ها منتقل شده اند شما به راحتی می توانید به کمک کارگرها فرش های سالن را پهن کنید.

لوازم چوبی

مطالعه بیشتر : نحوه استعلام قیمت از شرکت های باربری چگونه انجام می شود

زمان؛ فاکتوری موثر در هزینه اسباب‌کشی

طبیعتا هر چه اسباب کشی شما طولانی تر شود هزینه بیشتری را بایستی پرداخت نمایید. لذا شما می توانید به منظور کاهش هزینه ها به منظور جابجایی وسایل خود ساعت هایی که شهر خلوت تر و کم ترافیک تر می باشد را انتخاب نمایید.

همچنین بهتر است به ساعت و روز و حتی فصل جابجایی وسایل خود نیز توجه نمایید.

در مهرماه و فصل پاییز نرخ اتوبار از فصل تابستان کمتر می باشد. معمولا هزینه مطالبه شده از سوی اتوبارها برای تعطیلات و آخر هفته ها بیشتر است. لذا در صورت امکان بهتر است برای اسباب کشی روزهای وسط هفته و فصلی به غیر از تابستان را انتخاب کنید.

در هر کجای تهران که هستید و قصد اسباب کشی به هر نقطه از تهران را که دارید کافی است با بارکوب تماس گرفته و بهترین خدمات باربری تهران را  از ما دریافت کنید.

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


    دیدگاهی ثبت نشده است

    آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود