مطالب آموزشی

نحوه حمل یخچال توسط مراکز اسباب کشی حرفه ای چگونه است ؟

بدون دیدگاه
فهرست مطالب 1 نحوه حمل یخچال توسط نیروهای متخصص شرکت باربری رشت و شرکت باربری چالوس و مرکز اسباب کشی باربری نوشهر 2 نحوه حمل یخچال توسط شرکت های باربری…
زمان مطالعه : 9 دقیقه

نحوه حمل یخچال توسط نیروهای متخصص شرکت باربری رشت و شرکت باربری چالوس و مرکز اسباب کشی باربری نوشهر

 

مهم است که هنگام انتقال یخچال به مکان جدید ، از این دستورالعمل ها پیروی کنید :

قبل از حمل و نقل :

 

نحوه حمل یخچال

یخچال و فریزر را خاموش کنید . این کار باید چند ساعت قبل از حرکت انجام شود تا زمان تبخیر از یخ زدگی امکان پذیر شود .

سیم برق را از دیوار جدا کنید .

تمام غذاها را برداشته و فضای داخلی آن را تمیز کنید . اگر قرار است یخچال بیش از یک روز در حال خاموشی باشد ، ممکن است بخواهید یک کیسه کوچک ذغال فعال ( که اغلب در مخازن ماهی استفاده می شود ) یا یک جعبه جوش شیرین در یخچال قرار دهید تا بوها را جذب کنید .

 

وسایل سست ایمن مانند مشبک ، قفسه ها ، قابلمه های ذخیره سازی ، سینی های یخ ، سطل ذخیره یخ و غیره را محافظت کنید . این مانع از سست شدن آنها و ایجاد خسارت می شود .

 

نحوه حمل یخچال باید با احتیاط انجام شود . قسمت بیرونی یخچال شما باید با پوشش پتو محافظت شود . البته در این مرحله می توانید از تجربیات شرکت های اسباب کشی رشت و مراکز حمل اثاثیه منزل رشت کمک بگیرید

 

هنگام حمل و نقل :

هنگام بارگیری یخچال در یک کامیون اسباب کشی ، کامیون و غیره ، بهتر است آن را به حالت ایستاده نگه دارید تا آسیب های احتمالی سیستم بسته شده به حداقل برسد و یا از آسیب دیدن وسایل سست جلوگیری کنید .

اگر از خاموش کردن یخچال جلوگیری می شود ، بسته به نوع یخچال و فریزر می توان مواردی را در نظر گرفت :

 

مدلهای برتر فریزر : آن را در طرف مقابل لولا قرار دهید تا درب بسته بماند .

در مدل های اس ایکس اس در قسمت فریزر دراز بکشید . آن درب کمتر باز می شود .

مدل های داخلی اس ایکس اس باید دستورالعمل های داخلی در زیر را دنبال کنند .

 

درب و فریزر فرانسوی فرانسوی : اینها همیشه باید به صورت راست بمانند ، اگرچه برای عبور از درهای ورودی و غیره کج می شوند .

مدل جمع و جور : اینها همیشه باید راست باشند . به دلیل طراحی تخلیه ، مدل های جمع و جور باید در همه زمان ها به صورت صاف نگه داشته شوند تا از برگشت مجدد آب تخلیه به داخل دستگاه جلوگیری شود مگر اینکه در خارج از جعبه باشد .

 

اگر مجبور است از پهلو خود حمل شود ، یک روز قبل آن را خاموش کنید و اجازه دهید تا تخلیه شود .

نحوه حمل یخچال

مدل داخلی : همه مدل های یخچال و فریزر داخلی در صورت حمل و نقل در وسیله نقلیه ، باید تحت هر شرایطی در حالت عمودی قرار داشته باشند .

با این حال ، هنگام قرار دادن روی یک صفحه برای ورود به خانه ، می توان به سمت آن كج شد . جزئیات در دستورالعمل های نصب همراه با محصول ذکر شده است .

مدل استثنا : بعضی از مدل های ستون برای درهای 30 “تا 31” قبل از بسته بندی ، قابل جدا شدن هستند ، هنگام قرار دادن روی دال برای اینکه داخل منزل شوند ، می توانند کج شوند .

 

یخچال و فریزر را ایمن کنید . اگر یخچال شما روی غلطک است ؛ مطمئن باشید که در وانت متحرک به طور صحیح ایمن شده است تا از صدمه زدن و آسیب دیدن جلوگیری شود .

هنگام استفاده از چرخ دستی ، همیشه چرخ را از یک طرف بگیرید . در صورت حمل و نقل از جلو یا عقب ممکن است آسیب های احتمالی رخ دهد .

نحوه حمل یخچال توسط شرکت های باربری نور و باربری تنکابن و باربری رامسر

بعد از حمل و نقل :

اگر برای انتقال یخچال و فریزر از طرف آن ضروری بوده است ( مانند مدلهای برتر فریزر و اس ایکس اس ) ، باید قبل از وصل کردن آن به مدت زمان مساوی به همان اندازه که در سمت خود بود ، بایستد . بیش از یک روز ، 24 ساعت قبل از روشن کردن بایستید .

 

اگر سرویس دهی ، تمیز یا تنظیم ، فقط کافی است در سمت خود قرار دهید ، فقط چند دقیقه زمان ایستادن کافی خواهد بود .

نکات :

 

نحوه حمل یخچال

فراموش نکنید که راه های ورودی خود را در خانه فعلی و جدید خود اندازه گیری کنید ! اطمینان حاصل کنید که یخچال و فریزر از طریق درب جلو ، پایین سالن و هر گوشه و کنار شما قرار می گیرد .

 

اگر یخچال قدیمی تری دارید ، ممکن است بخواهید دیگر از آن استفاده نکنید . مدل های جدید از نظر انرژی کارآمد تر هستند و بیشتر نمایندگی ها مدل جدید را برای شما تحویل و نصب می کنند . به یخچال و فریزرهای فعلی ما نگاهی بیندازید

 

هیچ فرمول جادویی باعث جابجایی یخچال و فریزر نخواهد شد . یخچال و فریزر نه تنها دست و پا گیر و حجیم هستند ، بلکه همچنین پر هزینه هستند .

با این حال ، شما می توانید با دانستن نحوه جابجایی صحیح یخچال ، کار را بسیار آسانتر کنید .

 

بسته به وضعیت شما ، شاید بهتر باشد این شغل را به متخصصان واگذار کنید . اما اگر این گزینه ای نیست ، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم .

 

برای اینکه مطمئن شوید این لوازم خانگی گران خراب نمی شوند ، در حین برنامه ریزی کمی صبر داشته باشید و از تمام ابزارهای مناسب استفاده کنید . این راهنما به شما کمک می کند بدون توجه به مسافت سفر ، یخچال را از A به B منتقل کنید .

 

شما برای جابجایی انواع یخچال به این امکانات نیاز دارید :

لوازم خانگی دال با تسمه
نوار اندازه گیری
درایور پیچ یا مته
پتوهای متحرک
نوار یا طناب
حداقل از دو نفر

 

برای جابجایی ایمن یخچال این مراحل را دنبال کنید و از تجربیات مشاورین باربری بابل و باربری ساری کمک بگیرید
1. واحد را تمیز کرده و یخ بزنید .

 

اولین قدم برای جابجایی یخچال و فریزر ، آماده سازی کامل آن است . اطمینان حاصل کنید که تمام محتویات را خالی کرده یا آنها را در کولر رها کرده یا ذخیره کنید .

شما به یخ کافی نیاز دارید تا غذای خود را به درستی خنک کرده و برای مدت زمان حرکت و همچنین دوره ای که یخچال شما خنک می شود پس از جابجایی .

 

در هفته های منتهی به حرکت با خوردن تمام مواد غذایی قابل خراب کردن خود برنامه ریزی کنید . آماده سازی وعده های غذایی در این مدت باعث می شود که شما در آخرین لحظه از فروشگاه مواد غذایی خودداری کنید .

 

بعد از حذف غذا ، تمام سطوح را با استفاده از مخلوطی از جوش شیرین و آب کاملاً تمیز کنید . هر یخ باقی مانده را در فریزر با استفاده از سشوار ذوب کنید و آب آن را تمیز کنید . از قبل از ذوب این سطوح ، از نشت تصادفی آب در حین حرکت جلوگیری می شود .

در آخر ، حداقل چند ساعت قبل از حرکت یخچال خود را خاموش کنید .

یخچال

نکات مهم در مورد نقل و انتقال یخچال توسط شرکت های باربری رویان و باربری ایزدشهر و باربری بابلسر

 

نکته اختیاری : اضافه کردن ماده جاذب رطوبت مانند ذغال فعال در داخل یخچال و فریزر به جلوگیری از ایجاد بو در حین حرکت کمک می کند .

2. مطابق کتابچه راهنمای کاربر ، یخچال را جدا کنید .

اگر یخ ساز و فیلتر آب در یخچال خود دارید ، حتما این چاه ها را از قبل با استفاده از دفترچه راهنما مالک جدا کنید . بیشتر شرکتهای در حال اسباب کشی یخچال را برای شما جدا نمی کنند .

حمل یخچال

بعد از اینکه یخچال فریزر و کاملاً جدا شده است ، با بالا بردن سیم و وصل کردن آن به قسمت پشت یخچال ، از آن محافظت کنید . درهای یخچال یا فریزر را بر اساس دستورالعمل های دستی صاحب خود حذف کرده و یا با استفاده از سیم و طناب بانجی ، آنها را بسته نگه دارید .

تمام پیچ ها و قطعات را در یک کیسه قفل فشرده نگه دارید . البته نیروهای متخصص باربری چمستان و باربری آمل با این موارد به صورت کامل آشنایی دارند

قسمت بیرونی یخچال را در پتوهای تمیز یا برخی دیگر از بالشتک ها بپیچانید تا از خشکی و خراش جلوگیری کنید .

برای محافظت بیشتر : جداول یخچال و فریزر شیشه ای را برای حمل و نقل ایمن بردارید . اگر خیلی دور نیستید ، می توانید به جای آن نوارهای کشو را بچسبانید .

3. یخچال و درهای ورودی را اندازه گیری کرده و یک نقشه متحرک ایجاد کنید .

نحوه حرکت یخچال شما تا حد زیادی بستگی به اندازه و عرض آن دارد و درهای ورودی شما چقدر باریک است .

در بعضی موارد ، لازم است که هم درهای خانه خود و هم درهای روی یخچال خود را بردارید تا بتواند در آن جای بگیرد .

یک نوار اندازه گیری و یادداشت بردارید ، سپس ارتفاع ، عرض و عمق یخچال خود را پایین بیاورید . سپس قد و عرض درهای ورودی و راهروهای خود را اندازه بگیرید .

نحوه حمل انواع یخچال

برای چگونگی جای یخچال و فریزر از طریق هر درگاه برنامه ای ایجاد کنید . آخرین چیزی که شما می خواهید اینست که یخچال را روی آن بچسبانید که سعی کنید آن را از طریق یک درب بکشید ، فقط پس از فهمیدن که مناسب نیست .

 

4- موانع مانند درها را در صورت لزوم بردارید .

براساس برنامه اسباب کشی که شما ایجاد کرده اید ، اکنون زمان آن رسیده است که هر چیزی را که می خواهد در راه باشد حذف کند .

درها را از لولا جدا کرده و یا نرده های پله را خاموش نکنید . هر نوع مبلمان طولانی را از دسترس خارج کنید ، بنابراین یک انتقال راحت از خانه بر روی کامیون اسباب کشی دارید .

 

5. یخچال را بیرون بکشید و بر روی دالی ببندید .

بیشتر یخچال ها روی چرخ ها هستند ، بنابراین کشیدن آن به جلو نباید خیلی دشوار باشد . برای ایمن بودن ، یخچال و فریزر را کمی به جلو بلند کرده و در زیر پشت یخچال قرار دهید .

سپس خود را در قسمت جلوی یخچال قرار دهید ، هر دو طرف را بگیرید و در حالی که آن را به جلو هدایت می کنید ، آن را به طرف فشار دهید .

گاهی اوقات می توانید آن را نیز با یک ضربه مستقیم به جلو بکشید . فقط حتما زانوها را تا حد امکان خم و عقب نگه دارید .

در مرحله بعد ، زمان آن فرا رسیده است که یخچال را روی پهلوی دستگاه ببندید . به یک نفر بخواهید یخچال را کمی بلند کند و دیگری دلی متحرک را در زیر یخچال بکشید .

دولولی را به جلو یا پشت یخچال فشار ندهید . از بندهای دالی برای محکم کردن یخچال در محل استفاده کنید .

 

6. یخچال را به عقب شیب کرده و با احتیاط حرکت کنید .

یخچال را به آرامی پشت کنید و مطمئن شوید که هم قسمت بالا و هم یخچال به طور مساوی روی دهلی قرار گرفته است . به یاد داشته باشید ، یخچال را نباید بیش از 45 درجه بکشید .

اگر مجبورید هر زمان که بخواهید یخچال را تنظیم کنید ، این کار را به آرامی و با شخصی در طرف مقابل انجام دهید که می تواند به شما کمک کند آن را راهنمایی کنید .

7. اقدامات احتیاطی اضافی را در نحوه حمل یخچال در مراحل پایین انجام دهید .

در حالی که یک نفر یخچال را با هدایت می کند ، دیگری باید زیر آن باشد ، و در یک بار راهنمایی دالی را پایین می آورد . به جای اینکه از پله ها پایین بیایید ، در حالی که یخچال را در یک زاویه 45 درجه کج نگه دارید ، در را به سمت خود بکشید .

با ادامه حرکت آن به سمت خود ، همیشه کنترل کامل هدایت را کنترل کنید . فرد در پایین باید اطمینان حاصل کند که یخچال همیشه در قسمت عقب دهلی قرار بگیرد و جلوی آن نشود .

8- یخچال را به سمت کامیون در حال حرکت راهنمایی کنید .

با استفاده از یک تخته ، یخچال را به داخل کامیون در حال حرکت یا کامیون وانت هدایت کنید . حرکت یک تخته یا سکوی بسیار ساده تر از تلاش برای بلند کردن یخچال روی کامیون است .

9- یخچال را برای حرکت ایمن کنید .

یخچال فریزر

در صورت امکان از قرار دادن یخچال در کنار آن خودداری کنید. یخچال را با استفاده از تسمه های اضافی در امتداد قسمت بالای و بالای یخچال ، روی کامیون ایمن کنید .

ساده تر نگه داشتن یخچال در این قسمت به جای نیاز به تأمین مجدد آن پس از رسیدن به مقصد نهایی خود ، در این مرحله ساده ترین است .

10. قبل از وصل شدن و اضافه کردن غذا صبر کنید .

وقتی یخچال خود را به محل جدید خود رسیدید ، چند ساعت صبر کنید تا دوباره آن را وصل کنید . اگر بنا به دلایلی مجبور شدید یخچال را در کنار آن قرار دهید ، حتماً آن را به مدت دو برابر به حالت ایستاده نگه دارید .

قبل از وصل کردن مجدد آن ، باید زمان توصیه شده سازنده را قبل از افزودن مواد غذایی ، که بین 24 تا 72 ساعت متغیر است صبر کنید .

فراموش نکنید :

اگر بلافاصله یخچال خود را وصل نمی کنید ، درها را باز نگه دارید تا از ایجاد بوی بد جلوگیری شود .

همیشه یخچال و فریزر را در حالت ایستاده قرار دهید .
قبل از جابجایی وسایل بزرگ مطمئن شوید که وزن روی دالی متعادل است .

 

در بحث‌‌ پیرامون این مطلب شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست

09114528255