Skip to main content

باربری کرج به رشت ⭐️32500133 026 جدول قیمت ارزان حمل بار به رشت

 معرفی باربری کرج به رشت | قیمت های بارکوب جهت حمل بار از کرج به رشت

شرکت بارکوب با تیم تخصصی در امور باربری قصد دارد تا باربری کرج به شهرستان از جمله باربری کرج به رشت، جهت حمل بار به رشت را به شما معرفی کند که زیر مجموعه باربری کرج به گیلان می باشد. جهت حمل بار از کرج به رشت، شما می توانید سفارشات باربری از کرج به رشت با انواع کامیون، نیسان، وانت، خاور و تریلی را به شرکت بارکوب بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک باربری کرج مراجعه فرمایید و جهت آگاه شدن از هزینه حمل بار از کرج به رشت، باربری کرج به استان گیلان و نیز شماره باربری کرج به رشت، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت حمل و نقل بارکوب۰۲۶-۳۲۵-۰۰۱۳۳کرج، عظیمیه، بلوار استقلال، نبش سه راه بسیج، شرکت باربری بارکوب
باربری کرج۰۹۱۹-۶۵-۰۰۱۳۳کرج، کوی مدرس، بلوار مطهری، نرسیده به پل آزادگان، ساختمان کوروش، طبقه همکف
اتوبار البرز۰۲۶-۳۲۵-۰۰۲۴۴کرج، گوهردشت، بلوار میرزایی پرور، ساختمان پدیده، طبقه همکف
کرج بار۰۹۱۹-۵۳-۰۰۲۴۴کرج، کوی کارمندان جنوبی، بلوار سرداران، قبل میدان والفجر، کرج بار
موسسه حمل و نقل توسعه بارUpdatingکرج، فردیس، شهرک هفتم تیر
شرکت همسفر بارUpdating کرج، ترمینال کلانتری، بلوار نبوت، همسفر بار
آریا بار کرجUpdatingکرج، خیابان چالوس، اتوبار آریا
شرکت باربری باغیUpdatingکرج، کوی چهارصد دستگاه، خیابان ملک زاده
امانت بار کرجUpdatingکرج، محله اسلام آباد، خیابان شریعتی
حمل و نقل و باربری رفاهUpdatingکوی دولت آباد، خیابان ابوسعید، بلوار نبوت
ارسال بار رهیابUpdatingکرج، حصارک بالا، بلوار آزادی، شرکت رهیاب
اتوبار ظریف بارUpdatingکرج، حکیمیه، ظریف بار
شرکت حمل و نقل اروج بارUpdatingکرج، مصباح، خیابان کیانپور، اروج بار
محمود پیما کرجUpdatingکرج، کوی حسن آباد، خیابان نسترن
اتوبار آریان بارUpdatingکرج، بلوار فهمیده، آریان بار
موسسه ابوالفضل بار کرجUpdatingهفتم تیر، خیابان ۱۳ آبان، خیابان انقلاب، ابوالفضل بار

لیست قیمت های منصفانه بارکوب جهت باربری از کرج به رشت

در جدول زیر قیمت باربری از کرج به شهرستان و هزینه حمل بار از کرج به رشت و استان گیلان با انواع ماشین های باربری گردآوری شده است. جهت دریافت مشاوره در امور باربری با کارشناسان بارکوب تماس حاصل فرمایید.

جدول قیمت های زیر در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ به روز رسانی شده است.

از مبدا کرج به مقصد رشت :خاور مسقفخاور روبازنیسانوانت بارتکجفتتریلی
کرج به مقصد رشت3.300.0003.200.0001.500.0001.500.0004.700.0006.500.0009.000.000
طالقان به مقصد رشت3.450.0003.350.0001.650.0001.650.0004.850.0006.650.0009.150.000
اشتهارد به مقصد رشت 3.100.0003.000.0001.300.0001.300.0004.500.0006.300.0008.800.000
نظرآباد به مقصد رشت3.280.0003.180.0001.480.0001.480.0004.680.0006.480.0008.980.000
هشتگرد به مقصد رشت3.200.0003.100.0001.400.0001.400.0004.600.0006.400.0008.900.000

تیم تخصصی بارکوب جهت حمل اثاثیه منزل به رشت

موضوع انتخاب باربری مطمئن مسئله حیاتی برای ساکنین کرج می باشد که قصد اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل به رشت را دارند. دیگر نگران نباشید چرا که شرکت بارکوب خدمات صفر تا صد باربری اثاثیه منزل را انجام میدهد و با فراهم کردن ماشین های مخصوص حمل اثاثیه منزل از کرج به رشت، اتاق های بزرگ و تمیز به همراه پتو در اختیار شما قرار می دهد تا کالاهای خود را با خیال راحت جابجا کنید. اگر می خواهید از خدمات مطمئن اسباب کشی به رشت و باربری ارزان اثاث منزل از کرج به رشت برخوردار شوید؛ با کارشناسان بارکوب تماس بگیرید.

ترسیم جاده کرج به رشت

مسیر جاده ای از کرج تا رشت در روزهای که ترافیک نباشد، ۳ ساعت و ۴۰ دقیقه به طول می انجامد تا فاصله ۲۸۰ کیلومتر بین این دو شهر را طی کرد. مسیر پیشنهادی برای رسیدن به رشت، از طریق اتوبان کرج به قزوین می باشد سپس به سوی قزوین ادامه دهید. بعد از اینکه به قزوین رسیدید به سوی منجیل حرکت کرده و در آخر به رشت خواهید رسید.

کرایه خاور بارکوب از کرج به رشت

خاور بار کرج به رشت، یکی از خدمات باربری از کرج به رشت بارکوب می باشد. باربری با خاور عمدتا برای حمل اثاثیه منزل، اثاثیه اداری، جهیزیه و انواع بارهای سنگین و عمده تا سقف حداکثر ۴ تن مورد استفاده قرار می گیرد که مناسب ترین ماشین حمل بار جهت اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل درون شهری و بین شهری باربری از کرج به رشت بارکوب می باشد. هزینه کرایه خاور از کرج به رشت 3.200.000 می باشد.

کرایه نیسان و وانت بار بارکوب از کرج به رشت

نیسان بار از کرج به رشت، از جمله ماشین های حمل بار باربری بارکوب است که تا سقف وزن ۲ تن که مناسب حمل انواع وسایل با حجم کم و وزن زیاد است. نیسان بار نسبت به وانت پر کاربرد تر است و مناسب حمل بارهایی از جمله: گاو صندوق، میوه و تره بار، پمپ، خوراک دام، مصالح ساختمانی، فلزات تا وزن حداکثر ۲ تن، حمل لوازم و اثاثیه نسبتا سبک، حمل مبلمان راحتی، حمل میز ناهار خوری، تختخواب، سرویس چوب و… هست. هزینه باربری نیسان کرج و وانت بار کرج حدود 1.500.000 می باشد. برای ثبت سرویس با ما تماس بگیرید.

باربری کرج به رشت را همین الان می توانید به عنوان یکی از خدمات باربری برون استانی ما از اتوبار بارکوب دریافت کنید. آیا نیاز به مجموعه ای برای ارائه بهترین خدمات باربری با مناسب ترین قیمت دارید؟ آیا نگران هزینه های گران و نیز آسیب دیدن بار های خود و البته بدقولی کردن سایر مجموعه های باربری هستید؟ دیگر نیازی به نگران بودن درباره هیچ یک از موارد مذکور نیست. ما بهترین خدمات  را به شما درست سرموعد مقرر و البته بابهترین کیفیت و قیمت ارائه می کنیم. شما عزیزان می توانید برای دریافت این خدمات از شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

اتوبار بارکوب

اتوبار بارکوب سالهاست که خدمات برون استانی گسترده ای را در استان های البرز و تهران پوشش می دهد. به طوری که از مرکز استان البرز یعنی کرج به اقصی نقاط کشور خدمات باربری پوشش داده می شود. به طوری خدمات باربری کرج به رشت تنها یکی از خدمات برون استانی ما در شهر کرج می باشد. شما عزیزان می توانید بهترین خدمات باربری کرج به رشت را از مجموعه اتوبار بارکوب با مناسب ترین قیمت و بهترین کادر دریافت کنید. برای دریافت خدمات باربری کرج به رشت می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

مزایای دریافت خدمات باربری کرج به رشت

مطمئنا از ما خواهید پرسید که چرا اصلا باید خدمات باربری را از شما دریافت کنیم؟ در این بخش با شرح مزایای دریافت خدمات باربری از مجموعه ما به پاسخ این سوال شما خواهیم پرداخت.

اولین مزیت خدمات ما ارائه شدن توسط کادری کاربلد می باشد. این گفته هم درباره کارگران و هم درباره رانندگان ما صادق می باشد. طوری که کارگران ما از بهترین افراد و خوش خلق ترین پرسنل در حوزه باربری می باشند. طوری که با نیروی بدنی بسیار بالا وسایل سنگین را بدون ورود خدشه ای کوچک حمل می کنند. رانندگان ما نیز از بهترین افراد برای حمل بارهای شما به صورت سالم و سلامت می باشند. طوری که نیازی به نگرانی درباره آسیب دیدن بارهای خود تا زمانی که رانندگان ما مشغول به حمل آن ها هستند نیست.

بیشتر بخوانید : لیست باربری های کرج

اما اگر یک درصد هم نگران آسیب دیدن بارهای خود هستید بازهم ما برای شما چاره اندیشیده ایم. شما عزیزان می توانید بهترین خدمات باربری را همراه با بیمه باربری از ما دریافت کنید. در این صورت حتی اگر هم بارهای شما در مسیر دچار آسیب دیدگی شوند بیمه هزینه بارهای آسیب دیده شما را پرداخت خواهد کرد. برای دریافت خدمات بیمه باربری می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

مزیت دیگر دریافت خدمات باربری از ما تنوع وسایل نقلیه ای است که در مجموعه باربری ما دیده می شوند. از وسایل مناسب برای حمل بار های سنگین و نیز بارهای سبک. برای نمونه می توان به وانت اشاره کرد که از مناسب ترین وسایل نقلیه برای حمل بار های سبک می باشد. از طرف دیگر اگر قصد بارهای سنگین مانند وسایل کارخانه ای را دارید می توانید وسایل نقلیه ای مانند کامیون و یا خاور را درخدمت بگیرید.

مزیت دیگری که بسیار داشتن آن برای ما مهم است خوش قولی و تعهد و نیز مورد اطمینان بودن است. طوری که مشتری به دلیل بدقولی و نیز عدم رفتار خوب و مورد اطمینان اعتمادش نسبت به ما از دست نرود. به علاوه اینکه ما در تمامی روز های هفته آمادگی این را داریم تا بهترین خدمات باربری را به شما عزیزان ارائه کنیم. برای دریافت خدمات باربری کرج به رشت می توانید همین الان از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

قیمت خدمات باربری کرج به رشت

اگر به دنبال این هستید تا قیمت این خدمات را تعیین کنید باید به چند عامل توجه کنید. یکی از این عوامل را می توان نیروی انسانی یا تعداد کارگری دانست که خدمت شما می رسند. فرقی ندارد این تعداد کارگر محل مبدا خدمت شما می رسند یا مقصد. مهم این است هرچه تعداد کارگر بیشتر شود هزینه بیشتری را خواهید پرداخت. از طرف دیگر اینکه از چه وسیله نقلیه ای استفاده می کنید و چه حجمی از بار را قصد دارید که حمل کنید هم در تعیین قیمت این خدمات نقش مستقیم دارد.

مطالب مرتبط:

باربری رشت به کرج

باربری کرج به گیلان

باربری تریلی کرج

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود