Skip to main content

باربری مشیریه تهران

باربری مشیریه تهران - بارکوب

باربری در مشیریه تهران یکی دیگر از سرویس های حمل بار جنوب تهران است که توسط بارکوب ارائه می شود. اگر شما در محله مشیریه تهران هستید و قصد جابجایی اسباب و اثاثیه منزل یا شرکت را دارید (یا قصد ورود به این محله را دارید) میتوانید از خدمات حمل بار 24 ساعته باربری مشیریه تهران بارکوب استفاده کنید.

برای اطلاع از نحوه جابجایی، زمان و هزینه نهایی بار با شماره زیر تماس بگیرید:

باربری در تهران

قیمت باربری شهرک مشیریه تهران

باربری در شهرک مشیریه تهران بستگی به نوع بار شما و همچنین مسافتی مقصد دارد. اگر شما در مشیریه باشید و قصد جابجایی به سایر نقاط شهر را داشته باشید، بیشتر هزینه شما مربوط به نوع اندازه بار، نوع ماشین و تعداد کارگر درخواستی است. اما اگر قصد جابجایی از مشیریه به سایر شهرها را داشته باشید هزینه های مسافت نیز به مبلغ نهایی شما اضافه خواهد شد. در زیر میتوانید جدول مربوطه را مشاهده کنید:

عامل قیمتقیمت
حمل بار برای 3 ساعت با خاور در تهران360 هزارتومان
حمل بار برای 2 ساعت با نیسان در تهران180 الی 220 هزارتومان
عامل قیمتقیمت
دستمزد کارگر اسباب کشی (برای 3 ساعت)120 هزارتومان
هزینه بسته بندی در صورت نیاز تماس بگیرد

از مشیریه به همه جای تهران

اگر در مشیریه تهران هستید و قصد جابجایی به سایر نقاط شهر را دارید میتوانید از ما کمک بگیرد. ما از کارگران حرفه ای و توانمند و اخلاق مدار جهت جابجایی بار استفاده میکنیم. همچنین شما میتوانید از خدمات بسته بندی لوازم مخصوص شهر تهران نیز بهره مند شوید. جهت اطلاع از قیمت حمل بار در شهر تهران به صفحه «قیمت باربری در تهران»مراجعه کنید.

از مشیریه به سایر شهر ها

اگر بار شما زیاد است و همچنین قصد جابجایی به سایر شهرهای کشور را دارید – فرقی نمی کند که کدام شهر باشد- میتوانید از خدمات باربری و حمل بار بارکوب به سایر شهرستان ها استفاده کنید. برای اطلاع از قیمت دقیق به صفحه «هزینه حمل بار از تهران به شهرستان» مراجعه کنید.

چه نوع باری توسط بارکوب جابجا می شود؟

شما میتوانید انواع بار نظیر پیانو، گاوصندوق، یخچال ساید بای ساید، انواع لوازم منزل، جهیزیه و … را توسط بارکوب جابجا کنید. همچنین با توجه به ارزشی بودن بار میتوانید درخواست بیمه حمل بار نیز داشته باشید. در اسرع وقت بیمه نامه برای شما صادر می شود تا در صورت آسیب رسیدن به بار امکان استفاده از بیمه را داشته باشید.

شهرک مشیریه کجای تهران است؟

مشیریه یا شهرک مشیریه یکی از محله‌های تهران، واقع در جنوب‌شرقی تهران می‌باشد. این محله از شمال به بزرگراه امام رضا (خیابان خاوران) و سه‌راه افسریه، از شمال‌غرب به میدان بسیج، از شرق به شهرک رضویه (کاروان)، از غرب به بوستان پردیس بانوان، بوستان خلیج فارس (پامچال)، بوستان جنگلی توسکا، پارک آبی آزادگان، بوستان بزرگ آزادگان، بزرگراه آزادگان و بزرگراه امام علی، از جنوب‌غرب به شهرک دولت‌آباد و از جنوب به بزرگراه امام‌ علی و بزرگراه شهید رستگار مقدم منتهی می‌شود. منبع : ویکی پدیا

مطلب مرتبط : باربری در تهران

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود