Skip to main content

باربری شیراز به تهران ⭐️09170428374 جدول قیمت حمل بار شیراز به تهران

باربری شیراز به تهران

قیمت های بارکوب جهت باربری از شیراز به تهران

اگر میخواهید سفارش باربری شیراز به تهران را ثبت نمایید و اطلاعاتی راجع به قیمت باربری شیراز به تهران کسب کنید؛ شرکت بارکوب در این بخش قصد دارد شما را با هزینه حمل بار از شیراز به تهران آشنا کند. برای مشاوره درباره انواع خدمات باربری از جمله کرایه ایسوزو از شیراز به تهران می توانید با کارشناسان بارکوب تماس بگیرید. لازم به ذکر است برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه اصلی شرکت های باربری شیراز مراجعه کنید.

از مبدا شیراز به تهرانوانتنیسانخاورکامیون تککامیون جفتانواع تریلی
شیراز به مقصد بومهن
شیراز به مقصد دماوند
شیراز به مقصد اسلامشهر
شیراز به مقصد ورامین
شیراز به مقصد شهر ری
شیراز به مقصد آزادی

ارسال خرده بار از شیراز به تهران

شرکت بارکوب به اطلاع شما میرساند که ارسال خرده بار از شیراز به تهران به وسیله تخلیه بارها به نمایندگی باربری خرده بار شوش تهران و انبار های ترمینال تهران صورت میگیرد.

از جمله تخلیه بار های مهم شیراز می توان به تخلیه بار شاهین شیراز،‌ تخلیه بار عمران فر شیراز، تخلیه بار پیروزی شیراز، تخلیه بار فارس شیراز، تخلیه بار سعادت شیراز، تخلیه بار وطن شیراز و تخلیه بار قدس شیراز اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه لیست باربری های بین شهری و برون شهری شیراز که در بخش نخست بدان اشاره کردیم؛ مراجعه کنید.

خدمات بارکوب جهت حمل ارزان بار از شیراز به تهران

شرکت بارکوب ارائه دهنده تمامی سرویس های باربری و حمل و نقل، قصد دارد شما را با صنایع شیراز آشنا کند و بدین منظور شهرک صنعتی شیراز را در این بخش به شما معرفی می کنیم.

شهرک صنعتی بزرگ شیراز واقع در شرق شیراز، از مهمترین شهرک های صنعتی استان فارس می باشد. مساحت کلی شهرک 1337 هکتار و مساحت صنعتی 611 می باشد. موقعیت جغرافیایی آن تا مرکز استان 5 کیلومتر و فاصله تا نزدیکترین شهرستان 5 کیلومتر می باشد. این شهرک در حوزه های الکترونیک، غذایی، شیمیایی، فلزی فعالیت دارد و از کارخانه های مستقر در این شهرک می توان به کارخانجات زیر اشاره نمود:

شرکت چسپ و رزین پرسیا زرین آبنوس – صنایع برودتی ممتاز جنوب – کالای چوب و mdf سرو نوین – بازرگانی نوین ( پخش عمده لوازم خانگی ) – شرکت فازگستران – تراشه کنکاوان فارس – شرکت پارس جک شیراز – آبزی گستران پارس

از شهرک صنعتی شیراز اگر مایل به حمل و نقل بین شهری نظیر شیراز به تهران هستید، می توانید از خدمات باربری نیسان در شیراز، باربری تریلی در شیراز استفاده نمایید. همچنین اگر قصد مهاجرت برای زندگی و یا جهت کار و تحصیل قصد دارید از شیراز به تهران سفر کنید، شرکت بارکوب به شما سرویس های اسباب کشی منزل در شیراز را معرفی میکند. لازم به ذکر است که کرایه وانت بار در شیراز را نیز می توانید از کارشناسان بارکوب جویا شوید و در مورد حمل و نقل و جابه جایی با آنها مشورت کنید.

مطالب مرتبط:

باربری تهران به شیراز

نرخ اتحادیه باربری شیراز

لیست باربری های شیراز

پایانه باربری شیراز (اکبرآباد)

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود