Skip to main content

باربری دربند تهران (بارکوب) اتوبار دربند ⭐️44449136 بهترین جدول قیمت

اگر به یک باربری در محدوده محله دربند تهران نیاز دارید، اعتماد نمودن به «اتوبار باربری بارکوب» بهترین رویکرد است. بارکوب باهدف قرار دادن یک خدمت صادقانه امروزه به‌عنوان یکی از بهترین شرکت های حمل بار در تهران فعالیت میکند.

اگر به خدمات حمل بار در دربند، اسباب کشی در دربند، حمل اثاثیه منزل و اتوبار در دربند تهران احتیاج دارید، میتوانید همه روز، حتی ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 8 شب با بارکوب تماس بگیرید. خدمات اتوبار در دربند و درکه تهران، از سرویس های باربری شمال تهران بارکوب می باشد.

شماره تماس باربری دربند تهران

باربری محدوده محله دربند تهران
باربری محدوده محله دربند تهران

محله دربند تهران کجاست؟

محله دربند در استان تهران و در محدوده‌ی شمال شرقی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه ۱ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با میدان شهدای ارتش، بزرگراه ارتش و خیابان موحد دانش، از شرق با بلوار مژدی و بزرگراه امام علی، از جنوب با خیابان گلچین جنوبی، بزرگراه صدر، بزرگراه بابایی و طبقه‌ی دوم بزرگراه صدر و از غرب با خیابان لنگری محدود شده است و با محله‌های ‌لویزان، مینی سیتی، ازگل، حسین آباد، پاسداران، کاشانک، داراباد، فرمانیه، کوی نوبنیاد، گلها مجاورت دارد.

قیمت باربری دربند

با توجه به مسافت مبدا تا مقصد، مقدار ساعتی که ماشین باربری صرف کار شود و همچنین تعداد کارگری که برای انجام پروسه احتیاج داشته باشید، نرخ کلی باربری مشخص می شود. ولی این جدول تا حدودی پاسخگوی نیاز شما به موضوع نحوه قیمت‌گذاری است.

قیمت باربری دربند

لیست تعرفه باربری دربند هزینه باربری دربند در سال جدید
هزینه اجاره خاوراز 800 الی 900 هزار تومان
هزینه اجاره وانت و نیسان برای باربری دربنداز 400 هزار تومان
هزینه کارگراز 200 هزار تومان
 
فهرست موارد اضافی باربری و حمل بار دربند هزینه های اضافی حمل بار و اتوبار سال جدید
هزینه اجاره خاور برای یک ساعت اضافهاز 260 هزار تومان
هزینه اجاره وانت برای یک ساعت اضافهاز 100 هزار تومان
هزینه اجاره نیسان برای یک ساعت اضافهاز 125 هزار تومان
دستمزد کارگران برای یک ساعت اضافهاز 80 هزار تومان

لیست باربری‌های دربند تهران

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مشتریان نیازمند خدمات حمل اثاثیه دربند، این منطقه نسبتاً وسیع تهران، یافتن لیست اتو بارهای محله دربند تهران باسابقه‌ای مورد تأیید است. برای این منظور ما فهرستی از باربری‌های عضو اتحادیه و دارای مجوزهای لازم را گردآوری نموده تا این مشکل را برای نیازمند به دریافت خدمات از یک باربری شمال تهران برطرف نماییم.

 

قیمت کرایه نیسان بار دربند

اگر در محدوده محله دربند تهران نیاز به ماشین سبک نظیر نیسان یا وانت دارید میتوانید روی بارکوب حساب کنید. جدول زیر نرخ حمل بار از محدوده محله دربند به سایر محله ها و خیابان های مهم تهران را نشان می دهد. اگر نیاز به باربری از تهران به شهرستان دارید، میتوانید هم از نیسان و هم از ماشین های سنگین ما استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

کرایه باربری درون‌شهری از محدوده محله دربند تهران
مقصدوانتنیسان
مینی‌سیتی98 هزار تومان109 هزار تومان
جشنواره109112
تهرانپارس110113
نارمک شرق106120
افسریه130145
سعادت‌آباد6882
تجریش85100
نیاوران92106
پاسداران95108
ونک8094
سهروردی7690
هفت‌تیر7588
انقلاب7894
امام حسین8599
جنت‌آباد8498
شهید ستاری88102
ارم97111
آزادی89103
ستارخان7792
توپخانه86100
نواب8599
یافت‌آباد100114

سفارش باربری دربند

اگر به خدمات باربری در محدوده دربند تهران نیاز دارید، حتماً بر روی «شرکت باربری بارکوب» و کادر دوره‌دیده این مجموعه حساب بازنمایید. این شرکت مطرح حوزه باربری به‌عنوان یک دربند بار مطمئن از 8 صبح تا 8 شب با انواع ماشین‌های باربری سبک و سنگین برای حمل بارهای خانگی، صنعتی، کارگاهی، کارخانه‌ای و عمرانی حاضر است. فقط کافی است با شماره‌های این مجموعه تماس گرفته تا به کارشناسان ما متصل شوید.

شماره تماس باربری دربند تهران

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود