Skip to main content

باربری استاد معین تهران ⭐️44449136 لیست قیمت ها | اتوبار در استاد معین تهران

باربری استاد معین تهران توسط بارکوب با بالاترین سطح کیفیت خدمات ارائه می شود. بارکوب برای ساکنان غرب تهران به ویژه ساکنان محله استاد معین در نظر دارد خدمات ویژه باربری و حمل اثاثیه منزل ارائه نماید. خدمات باربری استاد معین در غرب تهران و جزء سرویس باربری منطقه 9 تهران محسوب می شود.

اگر به دنبال یک اتوبار مطمئن برای انجام خدمات حمل و نقل اثاثیه منزل، ادارات و یا اصناف هستید، بارکوب بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

بارکوب با 12 سال سابقه مستمر در ارائه خدمات اتوبار با دارابودن کادری حرفه ای و مجرب از بالاترین سطح رضایت مشتریان خود برخوردار است.

شماره تماس باربری استاد معین تهران

شماره تماس باربری استاد معین تهران

تعرفه قیمت خدمات اتوبار استاد معین

یکی از خدماتی که بارکوب ارائه میدهد، ارائه فاکتور رسمی برای انجام خدمات خود می باشد. تعرفه خدمات بارکوب برای  حمل و نقل اثاثیه ثابت است. تمامی نکات قبل از عقد قرارداد با مشتریان به طور مشخص مطرح می گردد.

جدول زیر شامل تعرفه پاییه خدمات باربری بارکوب است. البته وجود برخی از نکات موجب افزایش هزینه باربری شما خواهد شد.

اینکه شما در کدام قسمت از محله استاد معیین زندگی می کنید هیچ تغییری در قیمت پایه خدمات بارکوب ایجاد نمی کند. تنها موارد ثابتی هستند که موجب افزایش هزینه باربری می شوند که در ادامه ذکر می گردند.

لیست تعرفه باربری استاد معین بارکوبهزینه باربری و اتوبار 1401
هزینه اجاره خاور برای باربری استاد معین از 800.000 تومان
هزینه اجاره وانت و نیسان برای باربری استاد معیناز 200.000 تومان
هزینه کارگر باربری استاد معیناز 150.000 تومان

این نکات موجب افزایش هزینه باربری شما می شود

در زمان جابجایی اثاثیه خود درصورتی که هر یک از موارد زیر را در خدمات مورد نیاز خود داشته باشید، افزایش تعرفه قیمت خدمات باربری را در پی خواهند داشت.

ممکن است شما اثاثیه خود را در چند مبدا مختلف قرار داده باشید و نیاز من جمع آوری اثاثیه از چند مبدا باشید، این موضوع موجب افزایش قیمت خدمات شما می گردد. همچنین درصورتی که نیاز به تخلیه اثاثیه خود در چند مقصد داشته باشید نیز با افزایش هزینه روبرو می شوید.

حمل و نقل اثاثیه سنگین و نامتعارف نیز یکی از مواردی است که موجب افزایش هزینه باربری شما می گردد.

معمولا این اثاثیه شامل موارد زیر میشود:

  • پیانو
  • الپتیکال و تردمیل
  • میز های ورزشی مانند: میز بیلیارد، میز پینگ پنگ، میز فوتبال دستی بزرگ و..
  • یخچال فریزر ساید بای ساید
  • و..

درصورتی که زمان حمل و نقل اثاثیه شما بیشتر از زمان تعیین شده در قرارداد باشد شامل اضافه کاری می گردد. جدول زیر نرخ اضافه کاری بر اساس ساعت را ارائه داده است.

فهرست موارد اضافی باربری و حمل بار بارکوبهزینه‌های اضافی حمل بار و اتوبار 1401
هزینه اجاره خاور برای یک ساعت اضافهاز 260.000 تومان
هزینه اجاره وانت برای یک ساعت اضافهاز 100.000 تومان
هزینه اجاره نیسان برای یک ساعت اضافه از 125.000 تومان
دستمزد کارگر برای یک ساعت اضافهاز 80.000 تومان

شماره تماس باربری استاد معین تهران

ارائه خدمات باربری استاد معین توسط بارکوب

در محله استاد معین بافت قالب با واحد های مسکونی است. بسیاری از ساکنان این محله را خانواده هایی تشکیل میدهند که سالهای بسیاری است که در این مکان ساکن هستند.

بارکوب خدمات اتوبار بسیار با کیفیتی را به ساکنان این محله ارائه میدهد. تمامی کارکنان خدمات رسان در بارکوب مورد گزینش بسیار دقیق قرار گرفته اند و آموزش های لازم جهت ارائه خدمات مطلوب به تمامی مشتریان را نیز گذرانده اند. کارگران مجرب و کار آزموده بارکوب همواره مورد بازبینی نحوه عملکرد و میزان کیفیت رضایت مندی از کارشان قرار می گیرند.

یکی دیگر از خدمات بارکوب برای انجام خدمات باربری محله استاد معین ارئه خدمات بسته بندی بسیار حرفه ای و دقیق اسباب و اثاثیه منزل است.

سلفون پیچی، قرار دادن ضربه گیر و بسته بندی در جعبه های بسیار باکیفیت و پنج لایه بخشی از خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل است. برای اطلاع از نحوه و چگونگی خدمات بسته بندی و هزینه بسته بندی اثاثیه منزل این مطلب را بخواهید.

ارائه بیمه نامه رایگان خسارت یکی دیگر از خدمات بارکوب به شمار می آید. اگر قصد استفاده از خدمات باربری استاد معین را دارید می توانید با خیال آسوده این کار را به بارکوب بسپارید.

شماره باربری استاد معین

برای ثبت درخواست حمل و نقل اثاثیه و باربری در استاد معین میتوانید از طریق این شماره با کارشناسان بارکوب در ارتباط باشید

از طریق این شماره های تماس میتوانید کلیه نظرات، پیشنهادات، شکایات و سوالات خود را در خصوص باربری محدوده استاد معین با کارشناسان بارکوب مطرح نمایید.

شماره تماس باربری استاد معین تهران

لیست اتوبارهای استاد معین

ممکن است شما به دنبال باربری نزدیک استاد معین باشید. لیست زیر شامل برخی از باربری های این محله است. شایان ذکر است که این لیست تنها جهت اطلاع رسانی است و هیچ گونه تاییدی از سوی بارکوب را در پی ندارد. اگر شما به دنبال بهترین باربری در استاد معین هستید باید به نکاتی که در ادامه ذکر می شود توجه ویژه ای داشته باشید.

باربری تهرانخیابان استاد معین هاشمی تهران02144449176
اتوبار تهرانتهران استاد معین خیابان دامپزشکی09191509176
حمل اثاثیه تهرانخیابان استاد معین، دستغیب غربی09192029136
معین بار ۲۱متری جی، مرکز خرید جیدر دست بروزرسانی
جامی بارخ آزادی، استاد معین، خ میر قاسمیدر دست بروزرسانی
معروف بارخیابان شهیدان – مجتمع زیتوندر دست بروزرسانی
جوان بارخ ازادی خ خوش شمالیدر دست بروزرسانی

بهتر است قبل از انتخاب باربری به میزان سابقه آن، رضایت مندی یا عدم رضایت مندی مشتریان سابق و همچنین داشتن مجوز رسمی باربری دقت ویژه ای داشته باشید.

درباره محله استاد معین ببیشتر بدانیم

تا پیش از دهه 30 محله استاد معین کنونی جزئی از زمین های قلعه جی و روستای جی بوده است. وجود نهر ها و کشاورزی گسترده این مکان را به جایی خوش آب و هوا تبدیل نموده بود.

احداث پادگان جی، فرودگاه مهرآباد و میدان آزادی در دهه 40-50 این منطقه را به کنار گذری مهم تبدیل نمود. به مرور با افزایش شهر نشینی، این منطقه نیز دچار تحولات و ازدحام جمعیت و سکونت افراد مختلف شد.

استاد معین از نظر موقعیت جغرافیایی در حال حاضر به این صورت است که از شمال به خیابان آزادی و از جنوب به محله امام زاده هاشم مرتبط است.

محله استاد معین از سمت شرق به سی متری جی و از سمت غرب به  فرودگاه مهر آباد و مناطق اطراف آن راه دارد.

شماره تماس باربری استاد معین تهران

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود