1. باربری بارکوب
  2. اهواز
  3. لیست باربری های اهواز ⭐️09167994836 جدول قیمت ها

لیست باربری های اهواز ⭐️09167994836 جدول قیمت ها

بدون دیدگاه
2.9/5 - (111 امتیاز)
فهرست مطالب نمایش 1 لیست باربری های اهواز ( شهر و شهرستان ) 2 لیست اتوبار های اهواز ( تحت پوشش بیمه رایگان کالا ) 3 لیست قیمت های باربری…

لیست باربری های اهواز ( شهر و شهرستان )

اهواز

لیست اتوبار های اهواز ( تحت پوشش بیمه رایگان کالا )

معرفی لیست باربری اهواز و نرخ باربری اهواز و اتحادیه باربری اهواز و باربری کریمی اهواز و آدرس و شماره باربری اهواز و پایانه باربری اهواز و اتوبارهای اهواز برای حمل اثاثیه منزل و انواع کالا به صورت درون شهری و برون شهری با همکاری باربری اهواز به تهران و باربری اهواز به کرمانشاه و باربری اهواز به شیراز … انواع کامیون و کامیونت و نیسان و وانت بار را در جدول زیر همراه با آدرس و شماره تماس ذکر شده است.

اتوبار تخصصی کارون اهواز09167994836اهواز – کوی ملت خیابان دوازده عامری – جنب املاک خرسند – طبقه همکف
شرکت حمل بار پوریا خوزستاندر حال به روزرسانیاهواز – کوی فاطمیه (یوسفی) – بلوار آیت اله بهبهانی – بن بست بی نام – طبقه همکف کد پستی: ۶۱۸۳۶۵۴۴۳۴
گسترش ترابر شمیم111111اهواز – کیلومتر ۲ جاده اندیمشک – شهرک حمل و نقل و کالای اهواز – قرفه ۴۲
مرکز اسباب کشی پارسیان09165012549اهواز – زیتون کارمندی – بعد از پل عابر پیاده – ساختمان سروش – طبقه اول
شرکت خدماتی وحدت نخلدر حال به روزرسانیشهرک حمل و نقل
حمل و نقل نوروز ترابر اهوازدر حال به روزرسانیاهواز
جمهوری اسلامی (اهواز)در حال به روزرسانیاهواز – پایانه بار موقت
اتوبار طالقانی اهواز09160390248اهواز – خیابان طالقانی – طالقانی 9 – ساختمان لاله – طبقه اول
هما باردر حال به روزرسانیاهواز – شهرک حمل و نقل کالا شماره ۵۱
کمرشکن داران خوزستاندر حال به روزرسانیاهواز – برومی ، تایید محل فعالیت توسط شهرداری
فرآورده نفتی خشایار ایرانیان۶۱۱۳۷۷۱۸۱۴اهواز سه راه خرمشهر مقابل کارخانه آرد جنوب جنب بانک سپه مقاومت پلاک ۶
داماش ترابر ایرانیان (نمایندگی خوزستان)در حال به روزرسانیاهواز
شرکت سنگین بار خوزستان۳۳۹۰۷۶۲۸اهواز – کیلومتر ۲ جاده اندیمشک شهرک حمل و نقل کالا پلاک ۵۸
شرکت حمل و نقل فولاد کالادر حال به روزرسانیاهواز – برومی نرسیده به پلیس راه جنب کارخانه یخ
ترخیص کالا- نفت (خوزستان)111111اهواز
بازرگانی ملی گازایران ماهشهر111111اهواز
فرآورده نفتی پارس نورد خوزستان۶۱۳۲۲۵۳۱۱۰کیلیومتر ۷ جاده اهواز به اندیمشک انبار نفت نظامیه
مهار بار خوزستاندر حال به روزرسانیاهواز  – برومی بعد از پل صنایع فولاد خیابان اول گاراژ سوم
راه روشندر حال به روزرسانیاهواز کیلومتر ۲جاده اندیمشک شهرک حمل و نقل پلاک ۴۳
وانت بار  جنوب۰۶۱۳۳۷۳۳۴۵۸اهواز ، جاده اندیمشک ، خیابان (( بی نام ))  ، خیابان میدان تره بارالغدیر ، پلاک ۴ ، طبقه همکف ، واحد ۴کد پستی: ۶۱۵۴۷۳۴۴۰۳

لیست قیمت های باربری از اهواز به شهرستان

از مبدا اهواز به شهرستان :خاورنیسانوانت  تکجفتتریلی
اهواز به مقصد کیش
اهواز به مقصد تهران
اهواز به مقصد مشهد
اهواز به مقصد شیراز
اهواز به مقصد اصفهان
اهواز به مقصد عسلویه
اهواز به مقصد یزد
اهواز به مقصد بوشهر
اهواز به مقصد قزوین
اهواز به مقصد گرگان
اهواز به مقصد قشم
اهواز به مقصد اراک
اهواز به مقصد چابهار
اهواز به مقصد کاشان
اهواز به مقصد کرمان
اهواز به مقصد زاهدان
اهواز به مقصد تبریز
اهواز به مقصد ارومیه
اهواز به مقصد آمل
اهواز به مقصد چالوس
اهواز به مقصد بندرعباس
اهواز به مقصد بیرجند
اهواز به مقصد بجنورد

( لیست تخلیه بارهای اهواز )

معرفی تخلیه بارهای شهر اهواز جهت انتقال انواع کالا به صورت خرده بار از مبدا اهواز به سراسر شهرستانها در لیست زیر آورده شده است.

06135512459اهواز، بلوار آیت الله بهبهانی روبروی مصلی
تخلیه بار شاهین خوزستان06135565479اهواز – محله آخراسفالت ، خیابان صدیقی
تخلیه بار پارسه اهوازدر حال به روزرسانیاهواز
تخلیه بار رضادر حال به روزرسانیاهواز

باربری اهواز سریع

بهترین مرکز حمل اثاثیه منزل و حمل بار با انواع کامیون و کامیونتهای مسقف خدمات اسباب کشی و حمل و نقل اثاثیه منزل و حمل خرما با استفاده از نیسان و وانت سر پوشیده انتقال محموله های اداری با استفاده از مسیرهای زمینی و جاده ها با کامیون و بارنامه دولتی رایگان.

باربري اهواز

باربري اهواز جهت ارسال و حمل اثاثیه منزل و انواع کالا و مبلمان از مبدا اهواز به شهرستانها می باشد برای اطلاع از جزئیات کار میتوانید با مشاورین حرفه ای سایت تخصصی باربری بارکوب تماس بگیرید ما افتخار داریم که بهترین و معتبرترین موسسه های جابجایی کالا را به همشهریان عزیز معرفی کنیم اعتماد متقابل بین طرفین هنگام انتقال کلیه لوازم بهترین سرمایه و اعتبار موسسه حمل بار می باشد.

باربري در اهواز

باربري در اهواز برای حمل درون شهری اثاثیه به روش اروپایی را با کامیون های مجهز انجام می دهد شما هر پرسشی که در مورد جابجایی لوازم منزل خود دارید را میتوانید از مشاورین حرفه ای بپرسید ارسال کالا و محصولات کشاورزی از راه های زمینی و جاده ها توسط پایانه های ارسال کالای استان شرکت های اسباب کشی با نیروهای متخصص برای حمل یخچال و گاوصندوق و تردمیل و مبلمان.

باربری اهواز

باربری اهواز مدرن و با کیفیت کلیه نیازهای مشتریان را در راستای جابجایی اثاثیه انجام می دهد ما همواره با معرفی بهترین شرکت ها در اثاث کشی منازل و ادارات به همشهریان کمک می کنیم سعی ما بالا بردن سطح کیفی خدمات و سرعت بخشیدن به زمان انتقال برای رضایت همشهریان در صورت بروز خسارت به اموال همشهریان آن را به صورت آنلاین و بی دردسر پرداخت می کنیم.

باربری وطن در اهواز

باربری وطن در اهواز برای ارسال انواع محموله و کالا از بهترین کامیونت مسقف استفاده می کند برای جابجایی لوازم منزل و مبلمان در هر نقطه شهر فقط با یک تماس از خدمات ما بهره مند شوید. با معرفی بهترین موسسه ها و اتوبار ها استرس را در هنگام جابجایی به حداقل ممکن می رسانیم ترانزیت انواع کالا و محموله و خرما و ارسال بار به سراسر نقاط کشور با اتوبار های معتبر شهر اهواز.

باربری اهواز دیوار

باربری اهواز دیوار ، در جهت خدمات منظم و با کیفیت به همشهریان محترم اعلام آمادگی می کند شرکت های خدمات حمل بار با در اختیار داشتن انواع کامیون در خدمت مشتریان عزیز می باشند اگر برای جابجایی لوازم خود دچار مشکل هستید می توانید با مشاورین حرفه ای ما تماس بگیرید.

پایانه باربری اهواز

پایانه باربری اهواز با هدف بالا بردن کیفیت خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی آمادگی دارد یکی دیگر از خدمات پایانه ها ، جمع کردن تمامی کامیون ها در یک مکان جهت انتقال بار می باشد انتقال کالا و اثاثیه از شهر اهواز به سایر شهرستانها ، با بارنامه رسمی با شرکت های معتبر داخلی.

شماره باربری اهواز

شماره باربری اهواز را جهت خدمات حمل و بسته بندی اثاثیه منزل و انواع مبلمان را از ما بخواهید برای اطلاع از هزینه های اسباب کشی پیشنهاد ما به شما جستجو در سایت تخصصی بارکوب است. شما می توانید شماره تلفن مراکز معتبر جابجایی کالا و بار را با سامانه باربری بارکوب انتخاب کنید.

باربری مسعود اهواز

باربری مسعود اهواز طبق قیمت های تعیین شده توسط اتحادیه به صورت کتبی در اختیار شما می باشد شرکت های جابجایی کالا و اثاثیه منزل باید طبق قیمت و نرخ تعیین شده اقدام به حمل لوازم کنند در اسباب کشی منازل و ادارات تمامی دستمزد کارگران بر نرخ کرایه به صورت جدا محاسبه می شود.

باربری فرودگاه اهواز

باربری فرودگاه اهواز نیز با هدف خدمات رسانی به بخش فرودگاه و کالای ترخیص شده می باشد معرفی مراکز حرفه ای و مناسب می تواند به همشهریان در جهت یک جابجایی آسان کمک کند البته مراکز درج شده در سایت باربری بارکوب از قابلیت سرویس دهی ممتازی برخوردار می باشند.

باربری اهواز کوروش

باربری اهواز کوروش با هدف ساماندهی به بخش حمل و نقل شرکتهای شهر اهواز فعالیت می کند تمامی مراکز حمل و بسته بندی در شهر اهواز با توجه به لیست قیمت های اتحادیه عمل می کنند تمامی کامیونهای مورد استفاده در شرکت ها و مراکز حمل اثاثیه مجهز به پتو و ضربه گیر می باشند.

باربری در شهر اهواز

یکی از بهترین روش ها برای اسباب کشی بدون خسارت استفاده از اتوبار های معتبر اهواز می باشد اسباب کشی از اهواز با حفظ اصول ایمنی جهت جابجایی کالا و اسکان کامیون های حمل بار با هدف ارتقاء خدمات داشتن بارنامه رسمی دولتی جهت انتقال کالا از اهواز به شهرستان توسط تمامی رانندگان الزامی می باشد.

باربری اهواز به اصفهان

اتوبارهای معتبر جهت حمل اثاثیه منزل از اهواز به اصفهان با خدمات حرفه ای خود در حمل بار و انواع کالا از مراکز معتبر برای جابجایی کالا در اهواز و حومه با سالها سابقه درخشان در حمل بار استفاده می کنیم اسباب کشی تخصصی اثاثیه منزل در اهواز توسط موسسه های باربري در اهواز به اصفهان با بهترین پرسنل.

باربری اهواز به تهران

باربری اهواز به تهران هزینه باربری برای تمام افرادی که قصد مهاجرت به این شهر را دارند مهم می باشد اشخاصی که قصد دارند به شهر تهران نقل مکان کنند مقدار هزینه برایشان مهم می باشد برای کاهش هزینه های نقل مکان به تهران شما می توانید از کامیونت های برگشتی استفاده کنید.

باربری اهواز به شیراز

باربری اهواز به شیراز با کمترین هزینه به صورت صد در صد تضمینی، به همراه کارگران مجرب و حرفه‌ای، حمل بار به صورت ۲۴ساعته، بدون وقفه و با بیمه و بارنامه دولتی؛ استخدام رانندگان و کارشناسان ماهر و حمل انواع کالا و بار از اهواز به شیراز، بالاترین کیفیت در ارائه خدمات، با اصول درست مهاربندی و چیدمان.

باربری اثاثیه منزل در اهواز

باربری اثاثیه منزل در اهواز دارای امکانات و تجهیزات حمل‌ و نقل با بهترین قیمت و کیفیت متناسب با حجم بار انجام کلیه خدمات باربری در اهواز و شهرستان ها، همچنین حمل بار و اثاثیه با خیالی راحت و آسوده از خدمات مناسب یک باربری حرفه ای، با تجربه، ایمن، مطمئن و ارزان و دارای پرسنل مجرب بهره مند گردید.

باربری درون شهری اهواز

باربری درون شهری اهواز آماده انجام اثاث‌کشی‌های هموطنان گرامی و امکان ارائه سریع خدمات حمل‌بار با کارکنان باربری حرفه‌ای و آموزش‌دیده برای کمک به شما با قیمت‌های مقرون به صرفه باربری اهواز دارای انواع وسیله نقلیه باربری همچون وانت بار، نیسان، کامیونت، کامیون و … است.

بهترین باربری در اهواز

بهترین باربری در اهواز، بهترین شرکت‌های حمل بار  در اهواز آماده ارائه خدمات هستند در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت بارهای‌ شما را حمل می‌شود و به مقصد مورد نظر می‌رسد. تجربه‌ی یک اسباب‌کشی منظم، با برنامه‌ریزی و با بهره‌گیری از تجهیزات مدرن و پرسنل حرفه‌ای.

آدرس باربری در اهواز

آدرس باربری در اهواز جهت حمل و بسته‌بندی اثاثیه‌ی منزل را از سامانه باربری بارکوب بخواهیدما افتخار داریم که بهترین مراکز اثاث کشی تخصصی را برای شما همشهریان گرامی معرفی کنیم. برای اطلاع از هزینه  باربری پیشنهاد ما به شما جستجو در سایت تخصصی باربری بارکوب است.

فعال‌ترین باربری در اهواز

فعال‌ترین باربری در اهواز ارائه لیست باربری‌های فعال و دارای مجوز در سایت بارکوب ارائه دهنده خدمات حرفه‌ای بسته‌بندی و حمل آسان و مطمئن با قیمت مناسب و در اسرع وقت ترانزیت کالا و محموله از جاده‌های کشور با شرکت‌های حمل‌ و نقل جاده‌ای و زمینی.

شرکتهای باربری در اهواز

شرکتهای باربری در اهواز با بهره‌گیری از کارگران مجرب و دارای خاور، نیسان، وانت‌بار و ….. حمل‌بار، محموله‌های تجاری، صنعتی و اداری توسط تریلی و کامیون با بارنامه و بیمه‌نامه معتبر امکان انتخاب وسیله نقلیه مناسب برای شما صرفه جویی در هزینه باربری فراهم شود.

خدمات باربری در اهواز

خدمات باربری در اهواز از تجهیزات پیشرفته و با کیفیت برای حمل‌بار و اثاثیه منزل بهره می‌برد. به منظور حفظ امنیت اثاثیه‌ی منزل و کالای خود از دفاتر باربری دارای مجوز سرویس بگیرید تمام اثاثیه شما بیمه می‌شود … کارشناس حضوری و رایگان جهت کارشناسی بار در خدمت شما.

نقشه شهر اهواز

معرفی شهر اهواز و خدمات حمل بار

اهواز به عنوان مرکز استان خوزستان، یکی از زیبا ترین و بزرگ ترین شهر های کشورمان شناخته می شود و جمعیت زیادی هم در آن جا زندگی می کنند. گفته می شود بیشتر از یک میلیون نفر در این شهر زندگی می کنند که آمار قابل توجهی محسوب می شود.

با وجود تمام مزایا و جذابیت‌ های اهواز، عده زیادی قصد دارند تا برای تحصیل، کار و ادامه زندگی خود به هر دلیلی به مناطق دیگری از کشور بروند.

نحوه انتقال بار ها همیشه یکی از معضلات این افراد است، اما نگران نباشید؛ چرا که باربری ما این کار را با بهترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت انجام خواهد داد. مشتریان در خصوص تعرفه هایی که ما در نظر می گیریم، آگاه هستند و شما نیز نباید نگران این موضوع باشید.

در سال های اخیر شاهد به وجود آمدن شرکت ها و موارد مشابهی به منظور انتقال بار ها در شهر اهواز بوده ایم. باربری ما نیز با امکانات، خدمات و تجهیزاتی که در سال های اخیر در نظر گرفته ایم، حرف های زیادی برای گفتن دارد.

قطعا هدف ما، جلب رضایت شما است و این را می توانید از سابقه ما نیز به خوبی مطلع شوید. ارسال بار ها ممکن است به صورت درون شهری، استانی و یا کشوری باشد. خوشبختانه باربری ما تمام این امور را در دستور کار وظایف خود قرار داده است.

ارسال کالا ها و محصولات به تمام نقاط کشور امکان دارد و فرقی نمی کند که مقصد شما کدام شهر باشد و چه مسافتی هم طی شود؛ مهم این است که در پایان لبخند رضایت روی لب های شما عزیزان خواهد بود.

در پایان گفتنی است که می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از جزئیاتی مانند مسافت، نوع بار، نوع خودرو و موارد دیگر آگاه شوید.

اهواز شهر آبی

اهواز یکی از کلان‌شهرهای ایران است، که در بخش مرکزی شهرستان اهواز قرار دارد و به‌ عنوان مرکز استان خوزستان شناخته می‌شود. حدود یک میلیون پانصد هزار نفر جمعیت دارد. که به‌عنوان هفتمین شهر پرجمعیت ایران به‌شمار می‌آید.

شهر اهواز با مساحت ۱۸۶۵۰ هکتار، به عنوان یکی از شهرهای وسیع ایران، محسوب می‌شود. شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب که بزرگ‌ترین تولیدکننده نفت ایران به‌شمار می‌آید، در اهواز مستقر می‌باشد، همچنین شرکت ملی حفاری ایران که بزرگ‌ترین شرکت حفاری کشور محسوب می‌شود نیز در اهواز متمرکز می‌باشد.

برخی از بزرگترین کارخانه‌های مادر کشور در این شهر جای دارند. شهر اهواز برای اولین بار در دوره عیلامیان ساخته شده است؛ با اینکه در طول تاریخ ۲ بار تخریب‌ شده و پس از ویرانی مرحله اول بعد از گذشت ۳ هزار سال از دوره عیلامیان به دستور اردشیر بابکان پادشاه اشکانی مجددا ساخته و آباد شد.

رود کارون به عنوان پرآب‌ ترین و بزرگ‌ ترین رود ایران از میان شهر اهواز عبور می کند که بر روی آن ۸ پل ساخته‌ و مشهور گشته است. پل های اهواز  با معماری خاص و منحصر ‌به فرد خود یک جاذبه گردشگری به شمار می‌روند و فضای شهر را زیبا کرده اند.

این شهر دارای طایفه های مختلفی از عرب، لر و بختیاری است که در کنار یکدیگر زندگی می کنند. اهواز شرایط آب و هوایی متنوعی دارد اما بهترین فصل آن زمستان و بهار است که معمولا خبری از گرد و خاک نیست و طبیعت بسیار زیبایی دارد.

منطقه های معروف اهواز  به طور کلی بخش غربی این شهر شامل منطقه هایی پرجمعیت تر مانند کیان آباد، گلستان و کیانپارس است. فلکه ساعت یکی از فلکه های معروف اهواز است که به عنوان هسته مرکزی بخش غربی به شمار می رود.

بخش شرقی شهر اهواز بیشتر شامل مراکز خرید و بازارهای مختلف است البته منطقه های مسکونی معروفی نظیر زیتون کارمندی، شهرک نفت و کوروش نیز در این قسمت قرار دارند.(منبع)

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره 09114528255 تماس بگیرید.

در بحث‌‌ پیرامون این مطلب شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

شهرهای پرتردد

باربری ها

تبلیغات

مطالب آموزشی