Skip to main content

اسباب کشی در اهواز ⭐️ قیمت اتحادیه 09167994836 حمل اثاثیه منزل اهواز

اسباب کشی اهواز

هزینه اسباب کشی در اهواز با کامیون های مسقف و پرسنل متخصص

اگر قصد اسباب کشی در اهواز و حمل اثاثیه منزل در اهواز، بسته بندی اثاثیه منزل در اهواز جابجایی بار در اهواز را دارید و به اطلاع از هزینه اسباب کشی در اهواز نیاز دارید با شرکت های تحت پوشش بارکوب تماس بگیرید.

ما با بهره مندی از کادر قوی و حرفه ای، ارائه بهترین مشاوره ها در زمینه اسباب کشی، دارای انواع ماشین های سنگین و هم چنین منصفانه ترین قیمت های روز دنیا در خدمت شما هستیم.

لیست مراکز اسباب کشی و حمل اثاثیه تخصصی در اهواز 

نام باربریشماره تماسآدرس باربری 
اتوبار تخصصی کارون اهواز09167994836اهواز – کوی ملت خیابان دوازده عامری – جنب املاک خرسند – طبقه همکف
مرکز اسباب کشی پارسیان اهواز09165012549اهواز – زیتون کارمندی – بعد از پل عابر پیاده – ساختمان سروش – طبقه اول
اتوبار طالقانی اهواز09160390248اهواز – خیابان طالقانی – طالقانی 9 – ساختمان لاله – طبقه اول
راه روشندر حال به روزرسانیاهواز کیلومتر ۲جاده اندیمشک شهرک حمل و نقل پلاک ۴۳
شرکت حمل بار پوریا خوزستاندر حال به روزرسانیاهواز – کوی فاطمیه (یوسفی) – بلوار آیت اله بهبهانی – بن بست بی نام – طبقه همکف کد پستی: ۶۱۸۳۶۵۴۴۳۴
اتوبار طالقانی اهواز09160390248اهواز – خیابان طالقانی – طالقانی 9 – ساختمان لاله – طبقه اول
هما باردر حال به روزرسانیاهواز – شهرک حمل و نقل کالا شماره ۵۱
وانت بار  جنوبدر حال به روزرسانیاهواز ، جاده اندیمشک ، خیابان (( بی نام ))  ، خیابان میدان تره بارالغدیر ، پلاک ۴ ، طبقه همکف ، واحد ۴کد پستی: ۶۱۵۴۷۳۴۴۰۳
جمهوری اسلامی (اهواز)در حال به روزرسانیاهواز – پایانه بار موقت

جدول قیمت مراکز اسباب کشی درون شهری در اهواز

تعداد طبقات در شهر اهوازخاورنیسانوانتحمل ساید بای سایدحمل تردمیلحمل گاوصندوق
همکف به همکف
طبقه یک به یک
طبقه یک به دو
طبقه یک به سه
طبقه یک به چهار
طبقه یک به پنج
طبقه دو به سه
طبقه دو به چهار
طبقه دو به پنج
طبقه سه به چهار
طبقه سه به پنج
طبقه چهار به پنج 

کارگر اسباب کشی در اهواز

احتمالا مشاهده کرده‌اید که کارگران حرفه‌ای برای حمل اجسام سنگین لِم خاصی دارند و از یک روش مخصوص استفاده می‌کنند.

به عنوان مثال اگر ما بخواهیم یخچال فریزر را حمل کنیم و از طبقات بالا ببریم مسلما به کمک تعداد نفرات زیادی نیاز داریم و دست آخر ممکن است در این کار موفق نشده و یا با سختی فراوان و اتلاف وقت بسیار این کار را به انجام برسانیم.

اما کارگر حرفه‌ای برای اسباب کشی در اهواز، به‌ تنهایی و ظرف چند دقیقه بدون برخورد با دیوار و ورود خسارات، به راحتی وسایل سنگین را جا به جا می‌کند.

یک کارگر حرفه‌ای اصولا باید از قوای جسمانی بالایی برخوردار باشد و با روش‌های صحیح جابجایی و بلند کردن اجسام سنگین آشنایی داشته باشد.

شرکت های تحت پوشش بارکوب به لطف همکاری با قشر زحمت‌کش و متعهد کارگران حرفه‌ای تاکنون هزاران سرویس اسباب کشی اهواز و شهرستان‌ها را با موفقیت به انجام رسانده است.

بسته بندی اثاثیه منزل در اهواز

 بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در اهواز مهمترین مرحله هنگام نقل مکان است. در واقع تهیه کارتن بسته بندی اسباب کشی و نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی، باعث می‌شود به سادگی و بدون خسارت اثاث کشی کنید.

مطمئنا اولویت شما هم آسیب ندیدن وسایل هنگام جابه‌جایی، و بسته بندی اصولی اشیاء شکستنی و گرانبهاست.

شرکت های تحت پوشش بارکوب دارای مجوز در امور حمل و نقل که با برخورداری از نیروی کار و کارگران ماهر، تمام فرآیندهای مربوط به اثاث کشی و باربری را بصورت کاملا تضمینی و با کمترین هزینه انجام می دهد.

شما می توانید جهت هماهنگی و استعلام هزینه بسته بندی اثاث و لوازم منزل در اهواز، با تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید.

اهواز

اهواز یکی از کلان شهر های ایران به شمار می آید که مرکز استان خوزستان، و در جنوب غرب ایران واقع است. از گرم ترین مناطق ایران است و به لحاظ آلودگی هوا در شرایط وخیمی قرار دارد.

حال فرض کنید در چنین شرایطی می خواهید اسباب کشی کنید. برای رفتن به خانۀ جدید باید تمامی لوازم و اسباب منزل را به وسیلۀ اتومبیلی که بتواند همه آنها را در خود جای دهد و مانع از نفوذ آلودگی به اثاثیه شود، جا به جا کنید.

اما این جا به جایی مخصوصا برای وسایل بزرگ و سنگین بسیار دشوار است. به همین دلیل معمولا از یک شرکت حمل و نقل برای اسباب کشی در اهواز مطمئن و ایمن کمک می گیریم.

معرفی ماهیت شرکت های باربری اهواز

مجموعه ی حمل و نقل بار محیطی دارد شامل انواع ماشین ها و وسایل حمل بار که  مناسب انتقال انواع کالا یا بار ساخته شده اند.

برای دریافت خدمات اسباب کشی از این شرکت ها، معمولا ماشین هایی در اختیارتان قرار می دهند که 6 چرخه هستند و جثه ای مناسب برای جا به جایی و تردد داخل شهر را دارند.

تمامی شرکت های باربری در شهر هایی مثل اهواز معمولا مجهز به اتومبیل های یخچال دار برای حمل مواد خوراکی (حتی مواد سازگار با دمای محیط)، می باشند زیرا دمای بالای این شهر ها می تواند بار مواد غذایی را به سرعت فاسد کند.

اسباب کشی در شهری مثل اهواز بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد. گرما و آلودگی هوا می تواند تاثیر منفی در سرعت و کیفیت روند کار داشته باشد در نتیجه کار با افراد حرفه ‌ای و با تجهیزات کافی به شما کمک می کند به آسودگی از این مرحله سخت عبور کنید.

چرا تجهیزات بسته بندی در اسباب کشی اهواز اهمیت دارد؟

اگر می خواهید مسئولیت بسته بندی اثاثیه خود را به تنهایی بر عهده بگیرید، استفاده از کارتن های چند لایه (کارتن موزی)، چسب، پارچه و روزنامه گزینه های نسبتا مناسبی برای اقلام کوچک هستند تا از خسارت جلوگیری کنند اما برای لوازم بزرگ احتیاج به تجهیزاتی دارید که شاید در منزلتان یافت نشود.

پس بسته بندی لوازمی مثل سرویس چوب و وسایل آشپزخانه را باید به متخصصین این کار بسپارید. در ضمن با توجه به تعداد طبقات ساختمان مبدا و مقصد، تعداد کارگرانی که برای حمل بار در اختیارتان قرار می گیرند متغیر است.

انتخاب درست وسیله نقلیه با توجه به فصل جابجایی و شلوغی های شهری بر عهده شرکت حمل بار است و باید با راهنمایی درست در هزینه و زمان صرفه جویی کند.

نحوه محاسبه کرایه بار برای اسباب کشی در اهواز چگونه است؟

همه ما می دانیم معمولا نحوۀ محاسبه قیمت کرایه اسباب کشی بستگی به مدت زمانی دارد که شرکت از طریق اتومبیل ها و کارگرانی که در اختیار ما قرار می دهد و با در نظر گرفتن میزان خدماتی که هر یک از آن ها به ما می دهد، کرایه معینی را از ما طلب می کند.

مسافت بین مبدا و مقصد نیز بسیار مهم است؛ به عنوان مثال اگر خانۀ شما در اهواز است و می خواهید به آبادان نقل مکان کنید کرایه باری که می پردازید بسیار ارزان تر از زمانی است که بخواهید به اندیمشک یا دزفول نقل مکان کنید.

نوع خودرو بسیار حائز اهمیت است. اگر یک نیسان برای حمل بار شما کافی باشد نسبت به شرایطی که دو نیسان یا یک خاور بخواهید کرایه کنید هزینه کمتری را بعنوان کرایه پرداخت می کنید.

در ضمن شرایط جاده ای و آب و هوا نیز بر میزان کرایه بار موثرند. جاده های صاف و هموار به نسبت جاده های پر پیچ و خم و کوهستانی و گردنه ها از هزینه کمتری برخوردارند که طبق نرخ نامه و تعرفه قیمت گذاری می شوند.

در حمل یک بار برای آنکه هزینه تمام شده به صرفه تر باشد حتما وسیله حمل باید متناسب با حجم و وزن بارتان انتخاب شود.

 بنابراین هنگام سپردن اثاثیه منزل خود به بهترین شرکت تمامی این فاکتور ها را در نظر بگیرید. توجه کنید که هر چقد شرکت طرف حساب شما کار درست تر و مجرب تر باشد، طبیعتا مبلغ بیشتری را در ازای کیفیت بالای کار خود در مقایسه با سایر باربری ها دریافت می کند.

شرایط بیمه کردن اثاثیه در یک اسباب کشی چگونه است؟

با توجه به اینکه در جابه جایی درون شهری اثاثیه منزل شامل بیمه نمی شود، خودتان لیستی از وسایل و تعداد جعبه ها تهیه کنید. با بردن هر وسیله به خانه در لیست خود جلوی آن یک تیک بزنید.

در واقع بعد از رسیدن به مقصد باید تمام کارتن های خود را شمرده و تمام وسایل را چک کنید تا از سلامت و حاضر بودن هر کدام اطمینان حاصل کنید. در صورتی که بار اسباب منزلتان را بخواهید به خارج از شهر منتقل کنید حتما از بیمه بار استفاده کنید.

طبیعتا مبلغی که به عنوان حق بیمه از شما دریافت می شود بسته به ارزش اسباب و اثاثیه منزل تان می تواند کم یا زیاد باشد که در مقایسه با ارزش ریالی کل وسایل مبلغی ناچیز است.

پس با پرداخت این مبلغ ناچیز به شرکت حمل و نقل، خیالتان را آسوده کنید زیرا در صورت خسارت به بار (طبق شرایط بیمه نامه) این بیمه است که مسئولیت جبران خسارت را بر عهده دارد.

به این نکات توجه کنید!

به هنگام تعطیلات نوروزی اسباب کشی در سراسر کشور بدون اخذ مجوز از کلانتری ممنوع است؛ این موضوع بخاطر مسافرت های طولانی ساکنین در این تعطیلات و خالی ماندن خانه های آن ها است، و در این بین ممکن است افراد سودجو لوازم یک منزل را به هدف سرقت بار بزنند و تظاهر به اسباب کشی کنند.

بار اثاثیه منزلم را در اهواز به کدام شرکت بسپارم؟

بهترین و مجهز ترین مجموعه خدمات حمل و نقل باربری درون و برون شهری، باربری اهواز بارکوب با 25 سال سابقه درخشان  می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین و بهترین اتو بار های اهواز در زمینه حمل اثاثیه منزل (یکی از مهم‌ترین بخش‌های باربری درون شهری) و کالا های اداری می باشد.
لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات و از همه مهمتر تجربیات خودتون رو در رابطه با موضوع مقاله با ما و سایر کاربران محترم در بخش دیدگاه ها به اشتراک بگذارید. سپاس از همراهیتون!

مطالب مرتبط:

باربری نیسان در اهواز

وانت بار تلفنی در اهواز

باربری اهواز

باربری اهواز به تهران

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود