Skip to main content

حمل و نقل اثاثیه منزل جهرم ⭐09170892005 حمل اثاثیه منزل جهرم

شرکت بارکوب ارائه دهنده خدمات باربری و حمل اثاثیه منزل در جهرم آمادگی خود را برای دریافت سفارشات باربری شهروندان استان فارس اعلام می کند.

شماره تماس باربری جهرم

با انتخاب بارکوب، تیم متخصص اسباب کشی در جهرم به منزل شما در اسرع وقت مراجعه میکند. با بسته‌بندی اثاثیه منزل و استفاده از کارتن اسباب کشی جهت جابجایی وسایل به شما در امر حمل و نقل یاری می رسانند. انواع خودروهای باربری نیسان در جهرم، خاور، کامیون و حتی وانت بار در اختیار شما عزیزان با توجه مقدار بار مد نظر قرار می گیرد.

از بلوار رهبری تا بلوار استاد مطهری، تمامی محله ها و خیابان های شهر جهرم در حوزه فعالیت خدمات باربری بارکوب می باشند و تنها با یک تماس میتوانید از خدمات باربری ما بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد باربری در جهرم به صفحه اصلی مراجعه نمایید.

شماره تماس باربری جهرم

جدول قیمت حمل اثاثیه منزل در جهرم

قیمت حمل بار در جهرم بر اساس نرخی که اتحادیه باربری استان فارس و سازمان راهداری و حمل و نقل کشور تصویب نموده است محاسبه می شود. در مقوله اسباب کشی منزل همواره کیفیت حمل و نقل از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. به همین دلیل خانواده ها با وجود درخواست قیمت منصفانه؛ به خدمات ارائه شده و تضمین سلامت حمل بار می اندیشند.

شرکت بارکوب علاوه بر بیمه کردن لوازم شما، سلامت حمل و نقل اثاثیه شما را تضمین می کند و انواع حمل و نقل های برون شهری و درون شهری نظیر باربری شیراز به جهرم، باربری جهرم به تهران و سایر استان های کشور را با خودروهای باربری مطمئن بر عهده می گیرد. با ما در تماس باشید.

جدول قیمت های زیر در تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ به روز رسانی شده‌است.

تعداد طبقات ساختمان(مبدا و مقصد)تعرفه اسباب کشی درون شهری جهرم
از طبقه 1 به 12,000
از طبقه 1 به 22,300
از طبقه 1 به 32,600
از طبقه 2 به 32,800
از طبقه 3 به 33,400
تعداد طبقات ساختمان مبداتعرفه کارگر بارگیری + بارچین در جهرم
طبقه 11,100
طبقه 21,300
طبقه 31,500
طبقه 41,700

جهت سفارش حمل اثاثیه منزل با شماره های تماس بارکوب در استان فارس تماس بگیرید.

شماره تماس باربری جهرم

قیمت اسباب کشی منزل در جهرم

قیمت حمل اثاثیه در وهله بر اساس مسافت میان مبدأ و مقصد تعیین می شود و سپس تعداد طبقات در حمل بار دخیل هستند. تعداد کارگر جهت حمل بار و بسته بندی اثاثیه و نیز خودروهای باربری از جمله موارد تاثیر گذار بر هزینه حمل اثاثیه می باشند. کیفیت انتقال با تیم متخصص بارکوب به شما تجربه حمل و نقل اثاثیه منزل با شیوه های مدرن باربری را ارائه میکند.

برای برنامه ریزی دقیق و حمل بار بدون دغدغه و نگرانی با شرکت بارکوب که سابقه درخشانی در امور باربری کشور دارد، تماس بگیرید.

سفارش خدمات باربری بارکوب جهت حمل اثاثیه منزل در جهرم

انواع خدمات باربری با خودروهای نیسان، وانت، خاور، کامیون، ایسوزو و حتی تریلی را از بارکوب بخواهید. کارشناسان ما پس از بررسی نوع و مقدار بار شما بهترین پیشنهاد و مقرون به صرفه ترین خدمات باربری را در به شما ارائه می کنند.

همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۲۳ شب میتوانید با شماره های تماس درج شده در صفحه تماس بگیرید.

شماره تماس باربری جهرم

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


    دیدگاهی ثبت نشده است

    آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود