مطالب آموزشی

بهترین باربری ها برای اسباب کشی دارای چه ویژگی هایی هستند ؟

بدون دیدگاه
5/5 - (2 امتیاز)
فهرست مطالب نمایش 1 بهترین باربری در رشت برای اسباب کشی تخصصی در رشت چه ویژگی دارد ؟ 2 ویژگی های یک شرکت باربری خوب 3 تضمین سلامت لوازم شما…
باربری در رشت
زمان مطالعه : 6 دقیقه
فهرست مطالب نمایش

بهترین باربری در رشت برای اسباب کشی تخصصی در رشت چه ویژگی دارد ؟

همه ی افراد ترجیح می دهند که در صورت پرداخت هزینه به شرکت های باربری دیگر هیچ نگرانی بابت سلامت وسایل خود و نیز روند حمل و نقل لوازم به منزل جدید نداشته باشند .

از این رو همه ی افراد به دنبال بهترین شرکت باربری رشت بوده تا امور اسباب کشی خود را به دست آن بسپارند .

اما یک شرکت باربری خوب چگونه است و چه خدماتی را قادر بوده به شما ارائه دهد ؟

ما قصد داریم در این مطلب ویژگی های یک شرکت باربری خوب را برای شما شرح داده تا در انتخاب شرکت باربری مناسب جهت حمل اثاثیه منزل در رشت بهتر تصمیم بگیرید . پس با ما همراه باشید .

ویژگی های یک شرکت باربری خوب

خب قطعا هر شرکت باربری برای جذب مشتری در تبلیغات ، از عنوان بهترین شرکت باربری برای معرفی خود استفاده خواهد کرد . اما در واقعیت کدام شرکت از همه بهتر است ؟ و آیا باربری در انزلی یا باربری در لاهیجان و باربری در لنگرود ویژگی یک شرکت خوب را دارند ؟

متاسفانه این واقعیت وجود داشته که خیلی از شرکت ها تنها به هنگام حرف و تبلیغات یک شرکت خوب به نظر می آیند در حالی که بعد از سپردن کار به آن ها ، چندان به قول های خود عمل نخواهند کرد . و این موضوع سبب شده خیلی از افراد از روند اسباب کشی خود احساس رضایت نداشته باشند .

برای همین بهتر بوده شما با دقت بیشتری شرکت باربری مناسبی را پیدا نمایید .

یک شرکت باربری خوب باید دارای چه ویژگی هایی باشد ؟ و آیا باربری در رودسر تضمین یک اسباب کشی سالم را می دهد

بهترین شرکت باربری باید لیستی از تمامی لوازم شما تهیه نموده و به درستی تمامی آن ها را بدون هیچ کم و کاستی و در نهایت سلامت به منزل جدید منتقل نماید .

 • وقت شناسی

یک شرکت باربری خوب باید در سر وقت معین شده در محل مبدا حضور یافته و در سر تایمی که از قبل با شما هماهنگ نموده است لوازم را به منزل جدید برساند .

 • برخورداری از مهارت کافی جهت حمل لوازم بزرگ که در رامسر ، باربری رامسر از آن برخوردار است

نیروهای خدماتی یک شرکت باربری باید در حمل لوازم بزرگی چون یخچال ، وسایل قیمتی ، گاوصندوق و دیگر لوازمی که جهت جا به جایی مهارت خاصی می طلبند از تخصص و مهارت لازم برخوردار باشند .

 • مشخص نمودن دقیق هزینه ها پیش از اسباب کشی

خیلی از شرکت های باربری پیش از اسباب کشی هزینه ای را عنوان نموده در صورتی که بعد از پروسه اسباب کشی مبلغی نجومی را به عنوان هزینه ها مطالبه می نمایند و این موضوعی است که به شدت سبب نارضایتی اکثر مشتریان می گردد .

این کار به هیچ عنوان شایسته یک شرکت باربری معتبر نبوده و بایستی پیش از اسباب کشی هزینه ها را به طور دقیق برآورد نموده و تا اتمام آن نیز بر سر حرف خود بماند .

بهترین شرکت باربری باید توسط کارشناسان خود اطلاعات و نکات لازم را جهت انجام هر چه بهتر و سریع تر کارهای مشتریان ، برای آن ها شرح دهد . و حتی در این زمینه از مشاوره های تلفنی نیز دریغ نکند .

 • برخورداری از اپراتور های ۲۴ ساعته

یک شرکت باربری ایده آل باید اپراتور هایی داشته باشد که در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده اطلاع رسانی و کمک به مشتریان باشند و بسته به شرایط مشتریان بهترین مورد را به آن ها پیشنهاد دهند .

بهترین شرکت باربری باید در بسته بندی و حمل و نقل لوازم منزل مشتری ، بهترین خدمات را ارائه داده و در این زمینه نیز از کارگرانی حرفه ای بهره بگیرد .

 • برخورداری از احساس وظیفه به هنگام حمل وسایل مشتری

یک شرکت باربری خوب تمای لوازم مشتریان را نیز مانند وسایل خویش مهم دانسته و تمام تلاش خود را برای مراقبت از این وسایل به کار می گیرد .

 • کمک رسانی به مشتریان برای جا به جایی لوازم در محل جدید

یک شرکت باربری متعهد حتی پس از اتمام پروسه حمل و نقل وسایل باز هم در کنار مشتریان مانده و به آن ها در جا به جایی اصولی لوازم در منزل جدید یاری می رساند .

 • بهره مندی از کارگرانی وظیفه شناس

کارگران یک شرکت باربری باید در صورت نیاز از کمک به مشتریان جهت جا به جایی لوازم و انجام چیدمان ابتدایی فروگذار نباشند .

 • پیگیری متعهدانه توسط اپراتور های شرکت باربری نوشهر پس از پروسه اسباب کشی

حتی بعد از انجام پروسه حمل و نقل و اسباب کشی و انجام خدمات توسط کارگران ، باز هم اپراتور های شرکت باربری باید با مشتریان

در ارتباط بوده و مطمئن گردند که مشتریان به طور کامل از خدمات کارگران و شرکت آن ها رضایت دارند .

 • استقبال از انتقادات و پیشنهادات مشتریان

یک شرکت باربری خوب باید از انتقادات و پیشنهادات مشتریان خود با رویی گشاده استقبال نموده و سعی نموده از راهنمایی های آن ها جهت بهبود خدمت رسانی خود بهره گیرد .

 • برخورداری از ماشین هایی به روز

شرکت های باربری هم دارای ماشین های سبک و هم سنگین باشند تا بسته به نیاز مشتریان، یک یا چند ماشین برای حمل و نقل اسباب مشتریان فرستاده شود .

حال چطور بهترین شرکت باربری را انتخاب نماییم ؟

امروزه شرکت های باربری خوب زیاد بوده و انتخاب بهترین در میان آن ها چندان ساده نمی باشد اما به هر حال این کار غیر ممکن

نبوده و با کمی دقت و صرف وقت می توانید یک شرکت باربری ایده آل را برای سپردن امور اسباب کشی خود به دست آن ، بیابید .

همان طور که می دانید یک انتخاب نادرست در این زمینه ، مشکلات زیاد و همچنین هزینه های اضافی را برای شما به همراه خواهد داشت .

ما در ادامه قصد داریم نکاتی مهم جهت یافتن  بهترین شرکت باربری در رویان را برای شما شرح دهیم :

 1. پرس و جو از دوستان و آشنایان

تجربه دوستان شما در اسباب کشی به کمک شرکت های باربری ، توانسته کمک زیادی جهت رسیدن شما به بهترین شرکت باربری نماید . نقاط ضعف و قوت این شرکت های باربری را از دوستان خود جویا شوید .

 1. مقایسه شرکت های باربری با یکدیگر

بعد از آن که از تمامی دوستان خود در این زمینه پرس و جو نمودید می توانید خود این شرکت ها را با هم مقایسه نمایید .

مواردی که باید در این مقایسه فاکتور قرار دهید به شرح زیر می باشند :

 • قیمت

از اصلی ترین فاکتور ها در این مقایسه قیمت می باشد . بالا بودن قیمت شرکت های باربری هیچ ضمانتی برای بالا بودن کیفیت خدمات آن ها نبوده و به طبع قیمت پایین نیز به منزله مناسب بودن آن شرکت باربری نمی باشد . چرا که ممکن است این شرکت برای کاهش هزینه ها از لوازمی با کیفیت پایین برای بسته بندی لوازم شما استفاده نماید . لذا باید قیمت در کنار خدمات ارائه شده توسط آن شرکت بررسی گردد .

 • ماشین متناسب با میزان بار شما و نیز رانندگانی باسابقه

یکی دیگر از فاکتور هایی که در این مقایسه باید در نظر گرفته شود ماشین باربری مناسب می باشد . ماشین حمل بار باید متناسب با میزان و حجم بار شما انتخاب گردد ، در غیر این صورت دردسر هایی را در پی خواهید داشت .

 • به حداقل رساندن زمان باربری با انتخاب کوتاه ترین مسیر

در شهر هایی شلوغ که ترافیک زیاد است بهتر بوده یک راننده کاربلد از راه های فرعی اسباب و اثاثیه شما را در کمترین زمان به مقصد برساند .

 • به کارگیری ابزار و لوازمی با کیفیت جهت بسته بندی وسایل منزل

هر چه کیفیت ابزار بسته بندی بالاتر باشد وسایل شما ایمنی بیشتری داشته و کمترین آسیب را خواهند دید .

 • نیروی آشنا به مسائل فنی و کاربلد

چنانچه شما مایل هستید که کار هایی چون باز و بسته کردن یخچال ، ماشین لباس شویی ، تخت خواب و … نیز توسط شرکت باربری انجام شود ، نیاز بوده که به سراغ یک شرکت باربری بروید که دارای کارگرانی ماهر و کاربلد باشند .

 • خدمات

یک شرکت باربری ایده آل باید تمامی مراحل اسباب کشی را برعهده گرفته و تا پایان تمامی مراحل اسباب کشی و حتی به هنگام جا به جایی لوازم بعد از انتقال به منزل جدید نیز همراه مشتری باشد .

 • امکان سرویس دهی در تمام نقاط شهر

یک شرکت باربری خوب باید برای تمامی نقاط شهر آماده سرویس دهی بوده و در کمترین زمان خود را به محل مورد نظر برساند .

 • سرعت سرویس دهی مطلوب

از آن جایی که هزینه حمل و نقل لوازم توسط شرکت های باربری به صورت ساعتی محاسبه شده لذا برخی از شرکت ها برای آن که هزینه بیشتری را از شما دریافت کنند به عمد پروسه اسباب کشی را طولانی می نمایند . لذا یک شرکت باربری خوب باید کاملا متعهد و وظیفه شناس بوده و تا جایی که ممکن بوده به مراحل اسباب کشی و حمل و نقل سرعت بخشد .

 • آماده سرویس دهی در تمامی ساعات شبانه روز که باربری ساری در مازندران انجام می دهد

ممکن است که شما کارمند بوده و یا به هر دلیل دیگری فقط زمان خاصی وقت آزاد داشته باشید لذا باید یک شرکت باربری خوب در هر ساعت و روزی که مشتری بخواهد آماده خدمت رسانی و سرویس دهی باشد .

 • برخورداری از نیرو های قابل اطمینان که باربری اهواز از این فاکتور بهره مند می باشد

از آن جایی که شما قرار است تمامی لوازم منزل و حتی لوازم شخصی خود از قبیل لوازم قیمتی را به دست نیرو های این شرکت ها بسپارید نیاز بوده که از متعهد بودن و وظیفه شناسی آن ها خاطر جمع بوده و هیچ نگرانی بابت لوازم و وسایل شخصی خود نداشته باشید .

از اینکه در این مقاله با ما همراه بودید ممنونیم

در بحث‌‌ پیرامون این مطلب شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.