Skip to main content

باربری کوهسار تهران ⭐️44449136 لیست قیمت ها | اتوبار در کوهسار تهران

باربری کوهسار برای حمل و نقل اثاثیه منزل، شرکتی، صنعتی، تجاری، جهیزیه و… در غرب تهران است. اتوبار کوهسار بارکوب خدماتی مانند، بسته بندی حرفه ای اثاثیه و جابجایی و انتقال اسباب و اثاثیه را به وسیله کادر حرفه ای و مجرب خود ارائه می دهد.

باربری کوهسار بارکوب برای تمامی سرویس های خود از بیمه حمل بار و اثاثیه به صورت تضمینی استفاده می نماید. این سرویس جزء خدمات باربری منطقه 5 تهران و از خدمات باربری تهران بحساب می آید.

ارائه انواع خدمات حمل نقل بارکوب در محله های کوهسار شامل، شهران و کن سولقان و سیمون بولیوار در تمام طول هفته می باشد.

یکی از خدماتی که به صورت متداول توسط بارکوب ارائه میشود خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه است. برای اطلاع از هزینه بسته بندی لوازم منزل و اثاثیه برای اسباب کشی و بارگیری وسایل این مطلب را مطالعه نمایید.

شماره تماس باربری کوهسار تهران

شماره تماس باربری کوهسار تهران

جدول قیمت باربری کوهسار با ارائه فاکتور رسمی و انجام  بیمه رایگان

اطلاع از قیمت  باربری کوهسار انتخاب نوع وسیله را با توجه به مقصد و نوع بار آسان می نماید. البته باید این موضوع را به شما تاکید کنم که بهتر است پیش از هر انتخابی با کارشناسان بارکوب تماس حاصل بفرمایید تا بتوانند شما را به بهترین وجه راهنمایی نمایند.

قیمت باربری کوهسار متاثر از چند فاکتور است که آنها را از یکدیگر متفاوت می نماید.

 • نوع وسیله نقلیه
 • نوع بار و اثاثیه نامتعارف
 • تعداد طبقات
 • تعداد کارگر
 • میزان زمان جابجایی و تاخیر در بسته بندی و جابجایی اثاثیه
 • جابجایی اثاثیه سنگین و خارج از عرف
 • اضافه کار و افزایش تعداد ساعات
 • جمع آوری اثاثیه از چند مبدا یا تحویل به چند مقصد متفاوت

این تفاوت هزینه بر اساس فاکتور های گوناگون موجب تغییرهای بسیاری در قیمت نهایی خدمات می شود. به همین دلیل است که باید قبل از سفارش خدمات، اقدام به دریافت مشاوره حرفه ای با کارشناسان بارکوب کنید.

لیست تعرفه باربری کوهسار  بارکوبهزینه باربری کوهسار و اتوبار 1401
هزینه اجاره خاور برای باربری کوهسار از 800.000 تومان
هزینه اجاره وانت و نیسان برای باربری کوهساراز 200.000 تومان
هزینه کارگر باربری کوهساراز 150.000 تومان

 

فهرست موارد اضافی باربری و حمل بار بارکوبهزینه‌های اضافی حمل بار و اتوبار 1401
هزینه اجاره خاور برای یک ساعت اضافهاز 260.000 تومان
هزینه اجاره وانت برای یک ساعت اضافهاز 100.000 تومان
هزینه اجاره نیسان برای یک ساعت اضافه از 125.000 تومان
دستمزد کارگر برای یک ساعت اضافهاز 80.000 تومان

شماره تماس باربری کوهسار تهران

لیست باربری های کوهسار

لیست باربری های کوهسار فعال در این منطقه به شرح زیر است. البته باید این نکته را یاد آور شویم که بارکوب ارائه دهنده خدمات باربری کوهسار در تمام طول هفته می باشد.

 • باربری آبشناسان – شهران بلوار کوهسار خیابان ادهمی خیابان روستایی
 • باربری شهران – بزرگراه هاشمی رفسنجانی نرسیده به فلکه شهران
 • اتوبار ولیعصر غرب – شهران بلوار کوهسار خیابان امینی فرد

حمل و نقل اسباب  و اثاثیه گوناگون توسط باربری در شهران

کوهسار یکی از مرتفع ترین مناطق غربی استان تهران است. این منطقه بسیار خوش آب و هوا در منطقه پنج تهران واقع است. بارکوب خدمات جابجایی و حمل و نقل را با وانت بار کوهسار، نیسان بار کوهسار و خاور  ارائه میدهد. کادر مجرب و کارگران باربری حرفه ای بارکوب خدمات بسیار با کیفیتی را ارائه می دهند.

کوهسار در شمال محله شهران واقع است و با روستای قدیمی کن سولقان و سیمون بولیوار در مجاورت است. بافت متفاوت و کاربری های متعدد در این منطقه یکی از نکانی است که باید به آن توجه نمود. کوهسار دارای دو بخش آپارتمان های نوساز و خانه ها قدیمی است. همچنین بخش بسیار از آپارتمان های کوهسار به عنوان واحد های اداری مورد استفاده قرار گرفته اند.

شاید در اولین نگاه انتخاب یک باربری برای جابجایی اثاثیه خیلی آسان به نظر اید اما باید بدانید که در صورت انتخاب اشتباه ممکن است بسیار دچار  مشکل شوید.

برخی از کوچه ها و دسترسی ها در این منطقه بر اساس طرح بندی های نوین ایجاد شده اند . اما نکته ای که باید به آن توجه کرد بافت قدیمی و فرسوده در کوهسار است. این منطقه به دلیل غیر استاندارد بودن برخی از کوچه ها و خیایان ها، حمل و نقل اثاثیه در آنها با مشکلاتی همراه خواهد بود. بارکوب به صورت رایگان اثاثیه شما را بیمه می نماید، به همین دلیل شما می توانید برای حمل و نقل اثاثیه خود به کادر فنی ما اعتماد کنید.

هزینه جابجایی اثاثیه در مناطق مختلف کوهسار متفاوت است؟

باید بگوییم که هزینه ارائه خدمات قبل از تنظیم قرار داد به خوبی توسط کارشناسان بارکوب برای مشتریان ذکر می گردد و کادر فتی به همراه فاکتور رسمی به مبدا اعزام می شود. به جز مواردی که ذکر شد موضوع دیگری نمی تواند در قیمت ارائه خدمات تاثیرگذار باشد.

این تفاوتی ندارد که شما در همان ابتدای کوهسار ساکن باشید و یا در مرتفع ترین نقطه این منطقه ساکن باشید. به هیچ عنوان در زمان انجام خدمات قیمت ارائه خدمات در زمان ارائه خدمات تغییر نخواهد نمود.

شماره تلفن باربری کوهسار

کارشناسان ما در بارکوب در تمامی طول هفته آماده پاسخگویی به تمامی سوال ها و درخواستهای خدمات شما هستند.

از طریق شماره زیر میتوانید کلیه سوالات انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح نمایید.

شماره تماس باربری کوهسار تهران

معرفی بهترین باربری کوهسار برای ساکنان منطقه پنج تهران

بهترین باربری کوهسار با توجه به تجربه ای که مشتریان گوناگون داشته اند متفاوت است. اینکه یک کادر حرفه ای و با تجربه شما را در جابجایی اسباب و اثاثیه تان همراهی کند، نقش بسیار چشمگیری در ایجاد رضایت خاطر در شما خواهد داشت.

در زمانی که شما نیاز به جابجایی اثاثیه خود دارید انتخاب یک اتوبار مناسب نقش بسیار چشمگیری در ایجاد حس رضایت و آرامش شما دارد.

پس از تماس با کارشناسان بارکوب می توانید با خدمات متمایز این مرکز به خوبی مطلع شوید. خدمات باربری و جابجایی اثاثیه بصورت کاملا حرفه ای توسط وسایل نقلیه مختلف صورت میگیرد. تمامی این وسایل مجهز به پتو و ضربه گیر هستند.

بهترین باربری کوهسار باید با ارائه خدمات حرفه ای و ارائه مجوز رسمی ، بیمه نامه و فاکتور رسمی حس اعتماد و آرامش را در مشتریان خود ایجاد کند.

یکی دیگر از فاکتور های مهم انتخاب بهترین باربری داشتن کادر حرفه ای، آن تایم، و خوش برخورد است.

چرا انتخاب انتخاب بهترین اتو بار کوهسار مهم است؟

در صورتی که شما بدون تحقیق و از سر نا آگاهی باربری  نامناسبی را انتخاب کرده باشید طبیعتا احتمال اینکه خدمات مناسبی دریافت کنید بسیار کم است.

مشکلاتی که بسیاری از افراد بعد از انتخاب باربری نا مناسب با آن مواجه شده اند را می توان به صورت مختصر اینگونه بیان کرد.

 • دریافت هزینه های اضافه و خارج از عرف
 • صدمه زدن به اثاثیه به دلیل غیر حرفه ای بودن کارکنان
 • عدم داشتم رفتار و برخورد اجتماعی مناسب
 • حمل و نقل نا ایمن اثاثیه
 • وسایل نقلیه و جابجایی فرسوده و یا نا مناسب

در صورتی که شما اثاثیه خود را به یک باربری بدون مجوز و پروانه کسب مجاز تحویل دهید کاهی ممکن است با سرقت و یا کم شدن برخی از اقلام اثاثیه خود روبرو شوید. این افراد به دلیل عدم داشتن مجوز و تعهد کافی به هیچ عنوان حاضر به پرداخت هیچ گونه خسارتی نیز به شما نخواهند بود.

حتی گاهی پیگیری خسارت نیز برای شما غیر ممکن است زیرا اثبات اینکه این افراد مسبب اسیب و یا سرقت اثاثیه شما هستند بسیار دشوار است زیرا آنها مکان مشخصی ندارند، پروانه کسب ندارند، ممکن است با هویت جعلی با شما ارتباط برقرار نموده باشند.

شماره تماس باربری کوهسار تهران

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود