Skip to main content

باربری پیروزی تهران ⭐️44449136 جدول قیمت ها | اتوبار پیروزی تهران

باربری پیروزی | اتوبار پیروزی

باربری پیروزی، اتوبار پیروزی، باربری پیروزی تهران ، باربری در پیروزی، اتوبار در پیروزی، باربری خیابان پیروزی، باربری شرق تهران پیروزی، اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل پیروزی،شماره باربری پیروزی از خدمات باربری بارکوب می باشد.باربری پیروزی به عنوان شرکت های ارزان قیمت نیز در بین اهالی شرق تهران نیز شناخته شده است. باربری شرق تـــــهـــران بارکوب از جمله شرکت های حمل بار می باشد که باربری ارزان قیمت می باشد و دیده شده افراد این شرکت را به عنوان باربری ارزان شرق تهران به همدیگر معرفی کرده اند.تمام تعرفه های ما زیر نظر اتحادیه ارائه می دهد و هیچگونه هزینه ای اضافی از شما دریافت نمی شود.

قیمت باربری پیروزی

قیمت باربری پیروزی به عنوان شرکت های ارزان قیمت نیز در بین اهالی شرق تهران نیز شناخته شده است. باربری شرق تـــــهـــران بارکوب از جمله شرکت های حمل بار می باشد که باربری ارزان قیمت می باشد و دیده شده افراد این شرکت را به عنوان باربری ارزان شرق تهران به همدیگر معرفی کرده اند.تمام تعرفه های ما زیر نظر اتحادیه ارائه می دهد و هیچگونه هزینه ای اضافی از شما دریافت نمی شود.

لیست تعرفه باربری هزینه باربری و اتوبار 1401
هزینه اجاره خاور برای باربری از 800.000 تومان
هزینه اجاره وانت و نیسان برای باربریاز 200.000 تومان
هزینه کارگر باربریاز 150.000 تومان

جابجایی وسیله‌های سنگین و خارج از عرف، اضافه کار و فاصله از مبدا در تعیین هزینه کل باربری تاثیرگذارند.

فهرست موارد اضافی باربری و حمل بارهزینه‌های اضافی حمل بار و اتوبار 1401
هزینه اجاره خاور برای یک ساعت اضافهاز 260.000 تومان
هزینه اجاره وانت برای یک ساعت اضافهاز 100.000 تومان
هزینه اجاره نیسان برای یک ساعت اضافه از 125.000 تومان
دستمرد کارگر برای یک ساعت اضافهاز 80.000 تومان

لیست باربری های پیروزی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش لیست باربری های پیروزی با شماره تماس‌ زیر تماس حاصل فرمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما باشید. باربری و اتوبار بارکوب در استان تهران خدمات بی نظیری همچون باربری داخل شهر ، باربری برون شهری، باربری به شهرستان ها ، باری خرده بار و… به همشهریان عزیز در استان تهران ارائه می دهد. اتوبار پیروزی جزء مناطق تحت پوشش باربری بارکوب می باشد که حمل اثاثیه منازل ، اسباب کشی منازل ، دفاتر ، شرکت ، خرده بار و… را در این منطقه از استان تهران سرویس دهی می کند

نام باربریشماره تماسآدرس
بارکوب44449136پیروزی، صد دستگاه، جنب کوچه ایلخان، پلاک ۵۲
ظریف بار در حال به روز رسانیتهران_حکیمیه
اطلس بار در حال به روز رسانیتهران _ موحد دانش
جابه جا بار در حال به روز رسانیتهران _ اشرفی اصفهانی
ولنجکدر حال به روز رسانیولنجک ، بلوار دانشجو ، خیابان گلستان

خدمات باربری پیروزی

مراحل زیر برای خدمات باربری پیروزی انجام می شود:

1- مشتری تصمیم می گیرد ، اسباب ، اثاثیه و لوازم محل کار یا زندگی خود را از یک مکان به مکانی دیگر منتقل نماید با مشاورین این مرکز تماس برقرار می کند. پس از برقراری تماس ، مشاوره و راهنمایی کامل انجام می شود.

2-کادر مجرب شرکت به محل اعزام می شوند و در محل اولیه حمل بار مستقر می شوند.کادر باربری در در بسته بندی اصولی بار به مشتری کمک می کنند بارها از هم تفکیک شده و دسته بندی و بسته بندی کامل می شود.

3-بار با رعایت تمام نکات ایمنی به داخل خودرو حمل بار منتقل می شود. چیدمان بار درون خودرو به خوبی انجام می شود. پس از اطمینان از محکم بودن بار خودرو به سمت مقصد حرکت می کند.

3-در مقصد کارگران آموزش دیده بار را به محل اصلی با رعایت نکات امنیتی و تخصصی منتقل می کنند.کارگران در چیدن دوباره بار و دکوراسیون منازل و محل کار به مشتری کمک می کنند. پس از اتمام کار و تحویل بار به مشتری یک چرخه از فعالیت های این مرکز حمل بار به پایان می رسد.

4-باربری پیروزی برای همه بارها از بزرگ و کوچک یا قیمتی و کم ارزش بیمه‌نامه صادر می‌کند تا در صورت بروز حادثه خیال مشتری از نظر خسارت‌های وارد شده راحت باشد.

نیسان بار پیروزی

خدمات باربری نیسان به پیروزی بصورت همه روزه و ۲۴ ساعته در سریعترین زمان ممکن در باربری آریا فقط با برقراری یک تماس تلفنی با کارشناسان ما آماده ارائه خدمات می باشد، نیسان بار پیروزی به همراه بارنامه و بیمه معتبر مطابق با ارزش بار با نازلترین نرخ کرایه حمل بار بر حسب کیلومتر آماده ارسال می باشد، برای حمل و نقل انواع بار یا کالا و اثاث منزل یا اداری و استعلام ارزانترین تعرفه باربری و رزرو نیسان بار پیروزی جهت حمل کالا با کارشناسان ما در باربری بارکوب تماس گرفته و از خدمات باربری ما بصورت شبانه روزی بهرمند گردید نرخ کرایه حمل در باربری بارکوب بر حسب کیلومتر محاسبه می گردد

پیروزی تهران

پیروزی تهران در منطقۀ 13 شهرداری و در محدودۀ شرقی تهران قرار گرفته. محلۀ پیروزی اتصال‌دهندۀ چند خیابون مهم و پر رفت و آمد شهره. به همین دلیل هم است که پیروزی از خوش‌مسیرترین مناطق شهر به شمار میره. خیابان پیروزی از میدان شهدا (ژاله سابق) شروع میشه و در شرق به بزرگراه بسیج یا میدان شهید کلاهدوز منتهی شده است. از جنوب هم خیابان پیروزی با بزرگراه محلاتی احاطه شد.خیابان پیروزی تهران با اینکه قدمت زیادی داره اما با وجود رونق خرید و اجارۀ آپارتمان در پیروزی، بافت خانه‌ها و آپارتمان‌های این محله هر روز مدرن‌تر میشه و در کنار خانه‌های قدیمی‌تر محلۀ پیروزی بافت متفاوتی رو ایجاد میکنه.این محله با موقعیت جغرافیایی که داره در نقطه اتصال چند خیابون قرار گرفته که هر کدوم از این خیابون‌ها در پیروزی شناخته‌شده هستن. مهم‌ترین خیابون‌ها در پیروزی عبارتند از صد دستگاه، چهارصد دستگاه و خیابان پرستار.یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت خیابان پیروزی تهران، خوش‌مسیر بودن و دسترسی مناسبش به تمام نقاط شهر تهرانه. این محله در محاصرۀ چند تا از بزرگراه‌های شهر مثل بزرگراه امام علی، بسیج و محلاتی است. در نتیجه اگه با ماشین شخصی رفت و آمد میکنین، خونه‌دار شدن در پیروزی از این بابت براتون دردسری ایجاد نمیکنه. اگه شما از طرفداران وسایل نقلیۀ عمومی هستین هم نگران نباشین، چون خیابان پیروزی در این زمینه امکانات خوبی داره. چند ایستگاه مترو در محدودۀ پیروزی قرار گرفته مثل ایستگاه مترو پیروزی، ایستگاه مترو نیرو هوایی، ایستگاه شهید کلاهدوز و…

 

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود