Skip to main content

باربری فرمانیه تهران ⭐️44449136 جدول قیمت ها | اتوبار فرمانیه تهران

باربری فرمانیه | اتوبار فرمانیه

اتوبار فرمانیه و باربری فرمانیه، حمل اثاثیه منزل در فرمانیه و اتوبار باربری فرمانیه، باربری منطقه فرمانیه مناطق نزدیک باربری کامرانیه،شرکت باربری فرمانیه آماده حمل بار و اثاثیه منزل در محدوده فرمانیه، شماره تلفن باربری فرمانیه از خدمات یارکوب در شمال تهران می باشد. از خدمات باربری فرمانیه شامل ارائه بیمه نامه باربری به صورت آنلاین برای پرداخت خسارت از آسیب احتمالی
سفارش آنلاینی بارگیر
خدمات مشاوره رایگان حمل و نقل
ارسال بار از مبدأ به نقاط مختلف کشور
بهره‌مندی از تیم کاری باتجربه، کاربلد، متعهد و وقت شناس
داشتن شبکه حمل و نقلی منظم
پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین
بسته بندی با بهترین لوازم

قیمت باربری فرمانیه

 هزینه باربری فرمانیه تعرفه قیمت های باربری فرمانیه ، طبق تعرفه های ارسالی از سوی اتحادیه باربری است و مشتریان گرامی قبل از درخواست ارسال بار می توانند نسبت به استعلام اقدام کنند. همچنین تعرفه باربری به وزن و حجم بار، نوع ماشین، میزان پوشش بیمه، محل و زمان بارگیری تخلیه بستگی دارد. باربری های زیادی در محدوده فرمانیه در حال فعالیت هستند؛ اما کیفیت ارائه خدمات شرکت ما ارزنده و ضمانت شده است.

لیست تعرفه باربری هزینه باربری و اتوبار 1401
هزینه اجاره خاور برای باربری از 800.000 تومان
هزینه اجاره وانت و نیسان برای باربریاز 200.000 تومان
هزینه کارگر باربریاز 150.000 تومان
فهرست موارد اضافی باربری و حمل بارهزینه‌های اضافی حمل بار و اتوبار 1401
هزینه اجاره خاور برای یک ساعت اضافهاز 260.000 تومان
هزینه اجاره وانت برای یک ساعت اضافهاز 100.000 تومان
هزینه اجاره نیسان برای یک ساعت اضافه از 125.000 تومان
دستمرد کارگر برای یک ساعت اضافهاز 80.000 تومان

لیست باربری فرمانیه

لیست باربری های فرمانیه اگر در انتخاب باربری برای حمل اثاثیه خود سردرگم شده اید ، باربری بارکوب انتخابی مناسب برای یک اسباب کشی امن و راحت می باشد ، لیست باربری های فرمانیه با توجه به کیفیت خدمات وقیمت مناسبی که به مشتریان خود ارائه می دهد ، همواره سعی بر این داشته که انتخاب عالی برای مشتریان خود باشد . و خدمات زیادی برای یک اسباب کشی ایده آل ارائه می دهد.

نام باربریشماره تماسآدرس
بارکوب44449136فرمانیه بعد از چهارراه کامرانیه خیابان لواسانی شرقی بعداز کوه نور
ظریف بار در حال به روز رسانیتهران_حکیمیه
اطلس بار در حال به روز رسانیتهران _ موحد دانش
جابه جا بار در حال به روز رسانیتهران _ اشرفی اصفهانی
حمل بار تهراندر حال به روز رسانیحسن آباد زرگنده
اتوبار پاسداراندر حال به روز رسانیدروس – خیابان پاسداران – خ اختیاریه
ارشاد باردر حال به روز رسانیحسینیه ارشاد – خیابان قبا

نیسان بار فرمانیه

باربری نیسان فرمانیه به صورت شبانه روزی به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات در زمینه های حمل اثاثیه منزل، به شهرستان و باربری وانت بار است.

خدمات باربری نیسان فرمانیه عبارت است از:

  •  ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
  •  کاهش کل مقدار زمان لازم برای امور اسباب کشی
  •  بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به صورت ویژه برای محافظت بیشتر
  • اعزام نیروی ورزیده و ماهر به تمامی مناطق تهران بزرگ
  • ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
  • بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
  • راهنمایی، مشاوره و باربری شبانه روزی (هفت روزه هفته)
  • افزایش سرعت در حمل بار و اثاثیه و چیدمان لوازم در محل جدید
  • باربری بین شهری  به سایر نقاط
  • رعایت حقوق مشتریان برای جلب رضایت و اعتماد آنها

وانت تلفنی فرمانیه

وانت تلفنی فرمانیه بصورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته آماده حمل بار درون شهری و برون شهری می باشد. حمل اثاثیه منزل در صادقیه، حمل کالا اداری و تجاری در صادقیه. انواع بار عمده بار و خرده بار با وانت تلفنی با فعالیت در زمینه حمل کالا و اثاثیه و مبلمان با وانت و کامیونت های مخصوص و با بیمه برون شهری و کادری مجرب از بهترین وانت تلفنی های صادقیه است

محدوده باربری فرمانیه

مناطق تحت پوشش شرکت باربری در فرمانیه است.

حمل بار  درون شهری و بین شهری

باربری در جردن

باربری در کامرانیه

باربری در قیطریه

باربری در تجریش

باربری در نیاوران

باربری در فرشته

باربری در ولنجک

باربری در زعفرانیه

محله فرمانیه تهران

محله فرمانیه تهران در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. فرمانیه که یکی از محلات شمالی تهران به شمار می رود که همواره به عنوان یکی از محلات اعیان نشین تهران مورد توجه بوده است. این منطقه به مرکزیت خیابان فرمانیه، از شمال با نیاوران، از شرق با خیابان پاسداران و اقدسیه، از غرب با دزاشیب و از جنوب در بخشی با بزرگراه صدر و در بخش دیگر با چیذر و بلوار اندرزگو همسایه است. خیابان فرمانیه (شهید دکتر لواسانی)، خیابان اصلی منطقه می‌باشد که از چهارراه فرمانیه در شرق آغاز شده و به چهارراه کامرانیه و بلوار اندرزگو در غرب می‌رسد؛ سپس با یک پیچش از چهارراه کامرانیه به سوی شمال غرب حرکت می‌کند و سرانجام به سه‌راه عمار در تقاطع خیابان دزاشیب در حوالی میدان تجریش منتهی می‌شود. محله کامرانیه، در میانه منطقه فرمانیه، آن را به دو بخش شرقی و غربی قسمت نموده‌است. منطقه فرمانیه در گذشته متعلق به خانواده فرمانفرمائیان، خانوادهٔ پرنفوذ و ثروتمند در دوران قاجار بوده‌است و نام فرمانیه نیز از نام این خانواده گرفته شده‌است. در این منطقه، تعداد زیادی سفارتخانه از جمله باغ و سفارت ایتالیا، قرار دارد؛ به همین جهت در منطقه فرمانیه، شمار قابل ملاحظه‌ای اتباع خارجی اقامت دارند. همچنین بسیاری از ثروتمندترین افراد ایران در این منطقه زندگی می‌کنند. فرمانیه همچون بیشتر محله‌های شمیران، از شهرسازی کهنه‌ای برخوردار است و تعدادی از گذرهای آن، با استانداردهای نوین شهرسازی منطبق نیستند. برخی از کوچه‌های فرمانیه همچنان بافت سنتی خود را حفظ کرده و دیدن منظره‌ی درختان دیلاق چنار در دو طرف گذرهای آن و جوی‌های آبی که زیر پای آن‌ها روان است، دور از انتظار نیست.خیابان فرمانیه یا خیابان شهید دکتر لواسانی خیابان اصلی منطقه فرمانیه واقع در منطقه ۱ شهرداری تهران است که جهت شرقی-غربی دارد. این خیابان به نام سید محمدباقر حسینی لواسانی، مؤسس سازمان بهزیستی و نماینده دوره اول مجلس شورای اسلامی نامگذاری گردیده‌است.این خیابان از چهارراه فرمانیه (تقاطع خیابانهای پاسداران، فرمانیه، نارنجستان هفتم و بوستان) آغاز و تا چهارراه کامرانیه (تقاطع خیابانهای کامرانیه، فرمانیه و بلوار اندرزگو) ادامه دارد؛ سپس یک انشعاب از این خیابان از چهارراه کامرانیه به سوی شمال غرب حرکت می‌کند و سرانجام به سه راه عمار (تقاطع خیابان‌های دزاشیب، عمار و فرمانیه) منتهی می‌شود. خیابان کامرانیه، خیابان فرمانیه را به دو قسمت شرقی و غربی قسمت می‌کند. این خیابان از طریق ایستگاه متروی قیطریه و ایستگاه متروی اقدسیه قابل دسترسی است.

 

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود