Skip to main content

باربری فردیس کرج ⭐️ لیست قیمت بهترین اتوبار فردیس

باربری فردیس کرج | اتوبار فردیس

بهترین باربری فردیس کرج ، اتحادیه باربری فردیس کرج، باربری فردیس دیوار، باربری سادات فردیس، باربری فردیس، اتوبار فردیس و باربری فردیس کرج ، باربری فردیس فلکه ۱، ۲، ۳، ۴ و باربری فردیس فلکه پنجم، حمل اثاثیه فردیس کرج،  باربری فردیس حافظیه، قیمت باربری فردیس، باربری ارزان در فردیس، قیمت حمل بار و اثاثیه منزل در فردیس کرج، از خدمات باربری بارکوب می باشد. زمانی که یک باربری بتواند خدماتی را در امور جابجایی اثاثیه منزل ، اداره جات به درستی انجام دهد و برای همشهریان یک جابجایی راحت را طبق خدمات ذکر شده ارائه دهد که باربری فردیس کرج  تاکنون توانسته رضایت خاطر مشتریان منطقه را در این خصوص داشته است و نمی توانیم بگوییم بهترین بابری در کرج هستیم ولی می توانیم خاطر نشان کنیم بهترین باربری در امور جابجایی و حمل بار هستیم .شما همشهریان می توانید با یک تماس یه جابجایی راحت داشته باشید

قیمت باربری فردیس طبق نرخ اتحادیه

قیمت باربری فردیس در این منطقه از کرج همانند سایر مناطق کرج است. بارکوب تعرفه های ثابتی را برای تمام مناطق کرج در نظر گرفته است. اما ممکن است در بازه های زمانی مختلف سال این قیمت ها به دلایل متعددی تغییر نماید، از این رو برای کسب اطلاعات دقیق در مورد قیمت ها بهتر است با مشاورین بارکوب تماس حاصل نمایید.

لیست تعرفه باربری هزینه باربری و اتوبار 1401
هزینه اجاره خاور برای باربری از 880.000 تومان
هزینه اجاره وانت و نیسان برای باربریاز 250.000 تومان
هزینه کارگر باربریاز 150.000 تومان
فهرست موارد اضافی باربری و حمل بارهزینه‌های اضافی حمل بار و اتوبار 1401
هزینه اجاره خاور برای یک ساعت اضافهاز 300.000 تومان
هزینه اجاره وانت برای یک ساعت اضافهاز 150.000 تومان
هزینه اجاره نیسان برای یک ساعت اضافه از 155.000 تومان
دستمرد کارگر برای یک ساعت اضافهاز 80.000 تومان

لیست باربری های فردیس

اگر در انتخاب باربری برای حمل اثاثیه خود سردرگم شده اید ، باربری بارکوب انتخابی مناسب برای یک اسباب کشی امن و راحت می باشد ، لیست باربری های فردیس با توجه به کیفیت خدمات وقیمت مناسبی که به مشتریان خود ارائه می دهد ، همواره سعی بر این داشته که انتخاب عالی برای مشتریان خود باشد . و خدمات زیادی برای یک اسباب کشی ایده آل ارائه می دهد.

نام باربریشماره تماسآدرس
بارکوبدر حال به روز رسانیفردیس، بلوار شهدای فردیس، خیابان هجدهم
نیکو باردر حال به روز رسانیفردیس ، اهری ، بلوار آزادگان (ملارد)، خیابان اهری
آسایش باردر حال به روز رسانیفردیس ، کوی ارم ، خیابان پریسا
سفیر باردر حال به روز رسانیمنظریه، خیابان درخشان (منظریه )، بلوار مصلی
رحیمیدر حال به روز رسانیشهرک وحدت (راه آهن)، خیابان نگارستان
مهیار باردر حال به روز رسانیفردیس، رزکان نو، خیابان لادن
جوان باردر حال به روز رسانیاهری، خیابان گلستان (مخابرات )، خیابان نسترن
اسنپ باردر حال به روز رسانیتهران – خیابان گاندی
باربری ارغواندر حال به روز رسانیجاده ملارد ۱۶ متری حافظ
آرام باردر حال به روز رسانیفردیس، خیابان اهری
ظریف باردر حال به روز رسانیتهران – محله استخر
فردیس باردر حال به روز رسانیفردیس، خیابان ۵۳ (جلال وند)
ستایش باردر حال به روز رسانیفردیس، بلوار شهدا، بلوار مارلیک (شقایق)
اطلس باردر حال به روز رسانیفردیس کانال شرقی
سلمان پوردر حال به روز رسانیفردیس، کوی ارم، خیابان شقایق
نادر باردر حال به روز رسانیفردیس، پیک، بلوار طالقانی، بلوار خلیج فارس

حمل اثاثیه منزل فردیس

حمل اثاثیه منزل فردیس

 • حمل بار و اثاثیه منزل در فردیس.
 • حمل بار به تمام نقاط کرج.
 • حمل بار به تمام نقاط کشور.
 • با آشنایی کامل به تمام نقاط کرج.
 • مشاوره رایگان.
 • سرویس دهی به صورت شبانه روزی و با بیمه اثاثیه. تمامی نقاط کرج و حمل بار از کرج به شهرستان. با آشنایی کامل به تمام نقاط کرج وشهرستانها.
 • بسته بندی با تجهیزات کامل توسط کارگران مجرب. (استرج رپ، بابل رپ و کارتن بزرگ سه لایه وپنج لایه)
 • با داشتن ماشین های بزرگ، کوچک، مسقف و درانواع مختلف (خاور، ایسوزو، وانت و نیسان)
 • با رانندگان خوش اخلاق، راه بلد، خوش برخورد و با کارگران کاملا حرفه ای وکاردان در بسته بندی، حمل اثاثیه وچیدمان
 • متخصص در بسته بندی و حمل اثاثیه منزل. با بیمه اثاثیه و تضمین شده. با کارگران با اخلاق و کاردان.
 • حمل مبلمان. جهیزیه عروسی. کالای تجاری و ادارات.

ارزان بار فردیس 

با توجه به بازار رقابتی در کرج به شما اطمینان میدهیم که کار با بارکوب کمترین هزینه باربری را برای شما به همراه خواهد داشت و شرکت ما با قیمت و تعرفه باربری رقابتی علاوه بر حفظ کیفیت همواره ارزان ترین باربری فردیس بوده است.اگر شما می خواهید با کمترین هزینه حمل بار و اسباب کشی خود را انجام دهید بهتر است به دنبال شرکت هایی باشید که خودرو های زیاد و نزدیک ترین فاصله را به شما داشته باشند تا بتوانند با قیمت رقابتی کمترین هزینه خدمات باربری را به شما ارائه نمایند.یکی از باربری ارزان قیمت در فردیس کرج ،بارکوب است. تمامی تعرفه‌های ما بر اساس تعرفه مصوب اتحادیه باربری کرج است. همیشه با ارائه بهترین قیمت باربری  توانسته‌ایم به عنوان منصفانه‌ترین باربری در کرج شناخته شویم. ارائه قیمت مناسب در جلب رضایت مشتریان به ما کمک کرده است.

نیسان بار فردیس ( مسقف و روباز)

نیسان بار فردیس از انواع وانت مثل نیسان و وانت پیکان به عنوان وسایل حمل و نقل مهم و اساسی در امر خدمات رسانی استفاده می‌کنند. هیچ شرکت باربری را نمی‌توان یافت که از انواع نیسان در جهت ارائه خدمات و حمل و نقل استفاده نکند زیرا برای جابجایی بارهایی با حجم کم و متوسط، نیسان و وانت بار بهترین وسیله به شمار می‌روند. ترافیک  همیشه مشکل ساز بوده است به ویژه اگر ماشین‌های باربری بزرگ لوازم منزل یا شرکت‌ها را در این خیابا‌ن‌های شلوغ و پرازدحام، جابه‌جا کنند. این مشکلات برای وسایل حمل و نقل کوچک‌تری چون نیسان و وانت بار، به مراتب کمتر است. به همین جهت شرکت‌های باربری و اتوبار ما جهت تسریع روند حمل و نقل از  نیسان بهره می‌برند. این نکته را باید در مد نظر داشت که هرچه روند جابه‌جایی و حمل بارسریع‌تر انجام بگیرد، هزینه‌های باربری نهایی که مشتری باید پرداخت کند، کمتر خواهد شد. نیسان از جمله وسایل حمل و نقل با بدنه مستحکم با قدرت حمل بارهای سنگین هستند. میزان استاندارد حمل بار با نیسان 2800 کیلو است اما دوبرابر این مقدار یعنی حدود 5000 کیلوگرم نیز توسط زامیاد یا نیسان آبی به راحتی حمل می‌شود. قدرت حمل بالایی که نیسان از آن بهره مند است حتی با وجود امکانات و ایمنی پایین این وسیله، باعث شده که از اوایل تولید تا به الان پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین باقی بماند. به همین جهت امکان حمل بارهای سنگین با زامیاد 24 امکان پذیر است و این یکی دیگر از دلایل محبوبیت این وسیله نقیله در شرکت‌های باربری است.با نیسان بارهای مخصوص حمل بار اثاثیه منزل و حمل بار از فروشگاه‌های لوازم‌ خانگی و ادارات یکی از مناسب‌ترین و به صرفه ترین شرکت های خدمات حمل بار در فردیس است که به صورت شبانه روزانه حتی در ایام تعطیل فعالیت دارد.حمل لوازم سنگین با کادر متخصص از قبیل، ساید بای ساید، پیانو، گاو صندق، تردمیل، لوازم پزشکی، وسایل ورزشی، با بسته بندی حرفه ای در هر ساعت از شبانه روز ، ارائه خدمات در فردیس انجام می شود

وانت بار در فردیس

امروزه داشتن یک وانت تلفنی  همراه با باربری سریع و با اطمینان لازمه هر شهروندیست که یک گزینه خوب را  انتخاب کند .با توجه به سوابق درخشان وانت بار در فردیس جهت حمل لوازم منازل و اداری که همزمان دو وسیله حمل و نقل در کنار هم اعم از باربری و وانت تلفنی جهت حمل لوازم حجیم و کم حجم در یک زمان مشخص با سریعترین زمان مشخص.وانت بار در فردیس جهت رفاه حال شهروندان خدمات خود را بصورت شبانه روزی بروز رسانی نموده امید است با رضایتمندی مشتریان عزیز یکی از بهترینها باشد. دارای پرسنلی حرفه ای و خوش اخلاق و هم چنین دارای ماشین های مخصوص حمل بار جهت حمل و نقل اسباب و اثاثیه می باشد.اسباب کشی یکی از مهم ترین و پردردسرترین مرحله جابه‌جایی خانه می باشد که اگر این مرحله با دقت انجام شود از شکستن وسایل جلوگیری می شود. پرسنل باربری فردیس که زیر مجموعه وانت بار کرج می باشد، با استفاده از محافظ‌های پوششی حباب دار در بیرون و خارج از باکس‌های بسته بندی و استفاده از چسب های نواری مقاوم همراه با نوارهای محکم پلاستیکی به منظور چفت و بست باکس‌ها این اطمینان خاطر را در هنگام جابه جایی وسایل به شما می دهند.

اسنپ بار فردیس

اسنپ بار فردیس بسیاری از افرادی که قصد حمل و نقل و ارسال بار از نقطه ای به نقطه دیگر را دارند بسیار استفاده می کنند . خدمات اسنپ بار را می توان خدماتی سریع ، ارزان و بدون واسطه معرفی نمود که در کمترین زمان ممکن برای رفع نیاز های باربری شما طراحی شده است .اسنپ بار در کمترین زمان با انواع کامیون و تریلی خدمات حمل و نقل بار را به صورت دربستی در اختیار شما قرار میدهد.وانت بار اسنپ در بسیاری از شهرهای ایران فعالیت می کند . یشتر از سه سال از آغاز فعالیت اسنپ در ایران می گذرد و امروزه در نزدیک به 60 شهر بزرگ و کوچک آماده خدمت رسانی می باشد . نرم افزار موبایل اسنپ برای کاربران اندروید و ios در دسترس است.

فردیس کجاست؟

فردیس مرکز شهرستان فردیس در استان البرز‌ است. فردیس از ابتدای سال۱۳۹۶ از کرج جدا شده و تبدیل به شهرستان فردیس شد که خود دارای فرمانداری و شهرداری مستقل شد. فردیس خود از شهرک‌های بسیاری تشکیل شده از جمله می‌توان از شهرک ناز در جنوب غربی، شهرک طلائیه در جنوب و شهرک طالقانی در شمال و شهرک دهکده (خانه) در غرب آن را نام برد. مهم‌ترین قسمت فردیس خیابان اصلی آن (شامل فلکه اول تا فلکه پنجم) و بلوار قریشی شمالی است که مرکز تجاری بزرگی محسوب می‌شود. محله فردیس با مصوبه دولت موقعیت مناسبی از لحاظ شهر و شهرستان به دست آورده‌است. این شهرستان با داشتن امکانات مناسب و زیرساخت‌های مطلوب و از همه مهمتر نزدیکی به تهران و ارزانی قابل توجه مسکن (خرید و اجاره) (درصورت نبود ترافیک سی دقیقه تا تهران فاصله دارد) موقعیت بسیار خوبی را دارد.

فردیس جزو یکی از شهرستان های میانی استان تهران و کرج می باشد که روز به روز درحال گسترش و پیشرفت است.فردیس جزو شهرستان های استان البرز می باشد و به دلیل نزدیکی آن به مرکز استان، فردیس کرج نیز نامیده می شود.فردیس برای زندگی، محیط مناسبی برای تمامی اقشار جامعه می باشد.البته نباید این موضوع رو فراموش کنید که فردیس جزو بهترین منطقه کرج محسوب میشه.فلکه دوم فردیس از لحاظ داشتن فروشگاه ها و مراکز خرید نسبت به دیگر فلکه ها برتری دارد. فردیس به مراکز خریدش از فلکه پنجم تا یکم معروف است و بسیاری از ساکنین، کرج، شهریار، اندیشه و حتی تهران، برای خرید پوشاک و دیگر وسایل تزئینی به فردیس مراجعه می کنند.فردیس در جنوب غربی استان البرز واقع شده است و روز به روز جمعیت آن رو به افزایش می باشد.مختصات کنونی فردیس کرج، به طول 98/50، عرض 72/35 و ارتفاع 1220(متر) از سطح دریا می باشد.موقعیت ریاضی فردیس در کره زمین، 35 درجه شمالی و 50 درجه شرقی می باشد.این شهرستان از سمت جنوب با استان تهران، از سمت شمال و شرق با شهرستان های هشتگرد و کرج و از سمت غرب با شهرستان اشتهارد همجوار می باشد.

 

نظرات مشتریان

فاطمه ایزدی: سلام وقت شما بخیر من تماس گرفتم که اولا تشکر کنم از کارگران – مدیران و رانندگان باربری بارکوب فردیس و به سایر هموطنان عزیز بگم من با این باربری از طریق جستجوهای اینترنتی آشنا شدم و فکر میکردم مثل خیلی از سایر باربری ها تبلیغات قیمت پایین انها بیشتر شعار هست اما این باربری واقعا ارزان ترین باربری درفردیس هست و من خیلی راضی هستم

امین محبی: امین محبی هستم .سال ها قبل با شرکت باربری و حمل و نقل شهری و بین شهری بارکوب آشنا شدم ابتدا خیلی اعتماد نداشتم چون این شرکت اصلا شعار تبلیغاتی جذابی برای جذب مشتری نداشت اما من تصمیم گرفتم یک بار به این شرکت اعتماد کنم و بارم را که به اندازه یک خاور و یک نیسان لوازم اداری بود از کرج به اصفهان ارسال کنم . پس از تماس و دادن آدرس و مشخص کردن ساعت درست در زمان مقرر در محل کار بنده حاضر شد و بعد از همکاری و مشاوره در زمینه نحوه بسته بندی وسایل با کمال آرامش وسایل در هر دو ماشین خاور و نیسان چیدن و به سمت اصفهان حرکت کردن و تقریبا در همان ساعت وعده داده شده در شهر اصفهان بار تحویل داده شد و درست از همان تاریخ بود دیگه همکاری همیشگی و دائمی من با مجموعه بارکوب آغاز شد و همچنان ادامه دارد. ضمنا از نظر قیمت و هزینه بسیار مناسبتر از سایر شرکت ها بود

رضا مومن :بنده مستاجر هستم و معمولا هر دو سال یک بار اسباب کشی میکنم متاسفانه تقریبا همیشه سر آسیب دیدگی وسایل منزل با باربری ها دچار مشکل میشدم چون بارها پیش آمده بود که وسایلم به شدت آسیب دیده بود مثلا در یک مورد فشار زیاد به درب یخچال باعث شد که درب درست بسته نشود و یا در یک مورد دیگه رنگ ریختگی دراور بود و خیلی موارد اینچنینی. اما خداروشکر چند سالی هست که با شرکت باربری و حمل اثاثیه بارکوب آشنا شدم هم خدمات عالی داره یعنی کارگران متخصص و حرفه ای و هم اینکه قیمت کرایه بسیار پایین می باشد و اصلا قابل مقایسته با سایر باربری ها نیست من توصیه میکنم به همشهریان عزیز حتما جهت حمل وسایل – اسباب کشی و حتی کسبه محترم جهت جابجایی بین شهری و درون شهری خوردبار از این موسسه استفاده کنند. موفق باشین

 

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود