Skip to main content

لیست باربری های خرمشهر ⭐️09167994836 جدول قیمت ها

آشنایی با باربری در خرمشهر

در این صفحه بارکوب قصد دارد با ارائه لیست باربری های خرمشهر؛ پایانه باربری خرمشهر را معرفی و بررسی کند، تا شما راجع به اسباب کشی منزل، حمل و نقل، شماره باربری خرمشهر و همچنین آدرس باربری خرمشهر اطلاعات کسب کنید. برای انتقالات بین شهری نظیر باربری خرمشهر تهران، باربری خرمشهر مشهد و سایر شهرهای کشور به شرکت هایی نظیر باربری وطن خرمشهر، باربری شاهین خرمشهر، باربری الهام خرمشهر و باربری پیشتاز بندر خرمشهر می توانید مراجعه کنید.

معرفی لیست باربری های خرمشهر استان خوزستان

شرکت بارکوب در جدول زیر لیست باربری های خرمشهر را جمع آوری کرده است، تمامی این شرکت های باربری تحت پوشش بیمه رایگان کالا هستند و میتوانند انتقال بار و اثاثیه منزل شما را تظمین کنند. شما علاوه بر اینکه با بهترین باربری خرمشهر آشنا می شوید؛‌ می توانید با داشتن آدرس و شماره باربری خرمشهر تمامی خدمات باربری با کامیون های تک و جفت، کامیونت و نیسان را دریافت نمایید.

شرکت باربری بارکوب09167994836خوزستان، خرمشهر، بلوار نقدی، قبل چهار راه شهید مطهری، ساختمان کبیر، همکف
حمل و نقل پارسیان09165012549خوزستان، خرمشهر، خیابان داوودی، نرسیده به بلوار یادمانها، مجتمع پارسیان
باربری طالقانی09160390248خوزستان، خرمشهر،بلوار آیت الله خامنه ای، بعد از بوستان مقاومت، ساختمان ایرج میرزا، همکف
الهام خرمشهرUpdatingخوزستان، خرمشهر، كيلومتر ۵ جاده، جنب پليس راه، شهرك حمل ونقل، شركت حمل و نقل الهام خرمشهر
شاهين خرمشهر Updatingخرمشهر، بلوارمحمدرسول ا..، روبروي فني وحرفه ايي، گاراژ دوازدهم
نسيم مارون Updatingشهرستان خرمشهر، بخش مركزي، دهستان حومه غربي، ابادي پاسگاه پليس راه، خيابان فرعي، خيابان اصلي پليس راه، پلاك۰، طبقه همكف
سپيدان بار خرمشهر Updatingخرمشهر، فلكه پليس راه، سمت راست، شهرك حمل ونقل
بارانداز بيان خرمشهر Updatingشهرك حمل و نقل، شهرستان خرمشهر
تندر بار وطن Updatingشهرك حمل و نقل، كالاي خرمشهر
فرآورده هاي نفتي قصر ميعاد جنوب Updatingخرمشهر، جاده امام جعفر صادق (ع)، روستاي ام الطلول
توحيد ترابر بندر Updatingخرمشهر، شهرك حمل ونقل
امين رانان باختر Updatingشهرك حمل و نقل خرمشهر
خرم ترابر خرمشهر Updatingخرمشهر نرسيده به پليس راه خرمشهر اهواز، شهرك پايانه هاي حمل و نقل خرمشهر
نويد بار چهار محال بختياري Updatingخرمشهر، جاده امام صادق(ع)، كيلومتر ۳ جنب معاينه فني
جهان آرا مهر خرمشهر Updatingخرمشهر، شهرك حمل و نقل كالاي خرمشهر
كمال بار Updatingخرمشهر، پايانه حمل و نقل بار
افق بار خرمشهر Updatingخرمشهر، شهرك حمل و نقل
وحيدبار خرمشهر Updatingخرمشهر، نرسيده په پليس راه خرمشهر اهواز، شهرك حمل ونقل
زاگرس ترابر خرمشهر Updatingخرمشهر
تعاوني مهر تابان بار Updatingخرمشهر، ۱۰متري ميخك، بين امير كبير و دي، پلاك۲۳
تعاوني درفش خرمشهر Updatingخرمشهر، منازل نرسيده به فلكه الله، روبروي مسجد بوشهري ها
بارز ترابر كربلا Updatingخرمشهر، خ فردوسي، كوچه ايرانشهر، پلاك۲
سعادت گستران مهر تبسم Updatingاهواز، بيست متري شهرداري
عبدالهي Updatingرامشير، خيابان طالقاني، بلوك ۸
هيراد بار اروند Updatingاهواز، زيتون كارمندي، خيابان فتاح، بين زهره و زيبا، پلاك ۷۸
قادران بار ميلادخرمشهر Updatingخرمشهر، شهرك حمل و نقل، كالاي خرمشهر
امير خرم ايرانيان Updatingخرمشهر، ديزل آباد
جاده رانان سرمست Updatingخرمشهر، ديزل آباد، جنب پمپ بنزين

نرخ باربری و لیست قیمت های بارکوب

شهرستان خرمشهر در جنوب غربی استان خوزستان واقع شده است که به لحاظ صنعتی پتانسیل بالایی دارد و افراد زیادی برای شروع زندگی شغلی خود به این شهر سفر می کنند که خدمات باربری و اسباب کشی در خرمشهر به وسیله انوع کامیون ها، باربری نیسان در خرمشهر و همچنین وانت بار تلفنی در خرمشهر حائز اهمیت می باشد.در این باب می توانیم به شهرک صنعتی خرمشهر اشاره کنیم که شرکت هایی مانند شرکت اروند خرمشهر، شرکت پترو صنعت پارسان خزر، شرکت بنیان گستر اروند، شرکت محیا نظیف اروند، شرکت پترو گاز کیمیا، شرکت پالایشگاهی پارس آتی در آن به جذب نیروهای کار می پردازند.

در جدول زیر بارکوب نرخ باربری خرمشهر که در اتحادیه باربری خرمشهر مورد استفاده قرار می گیرد، را برای شما گردآوری کرده است. شما میتوانید جهت سفارش باربری تریلی در خرمشهر و مشاوره برای انواع باربری ها، با کارشناسان بارکوب تماس حاصل فرمایید.

جدول قیمت های زیر در تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ به روز شده است.

از مبدا خرمشهر به شهرستان :خاورنیسانوانت
خرمشهر به مقصد مشهد
خرمشهر به مقصد تهران
خرمشهر به مقصد اصفهان
خرمشهر به مقصد شیراز
خرمشهر به مقصد کیش
خرمشهر به مقصد قزوین
خرمشهر به مقصد عسلویه
خرمشهر به مقصد یزد
خرمشهر به مقصد بوشهر
خرمشهر به مقصد تبریز
خرمشهر به مقصد بجنورد
خرمشهر به مقصد قشم
خرمشهر به مقصد اراک
خرمشهر به مقصد چابهار
خرمشهر به مقصد کاشان
خرمشهر به مقصد کرمان
خرمشهر به مقصد زاهدان
خرمشهر به مقصد چالوس
خرمشهر به مقصد بیرجند
خرمشهر به مقصد آمل
خرمشهر به مقصد گرگان
خرمشهر به مقصد بندرعباس
خرمشهر به مقصد ارومیه

جدول قیمت های بارکوب برای انواع کامیون های تک، جفت و تریلی

از مبدا خرمشهر به شهرستانتکجفتتریلی
خرمشهر به مقصد شهرکرد
خرمشهر به مقصد اصفهان
خرمشهر به مقصد ساری
خرمشهر به مقصد زاهدان
خرمشهر به مقصد شیراز
خرمشهر به مقصد اردبیل
خرمشهر به مقصد مشهد
خرمشهر به مقصد تهران
خرمشهر به مقصد قزوین
خرمشهر به مقصد کرج
خرمشهر به مقصد بوشهر
خرمشهر به مقصد کرمانشاه
خرمشهر به مقصد رشت
خرمشهر به مقصد یاسوج
خرمشهر به مقصد زنجان
خرمشهر به مقصد بیرجند
خرمشهر به مقصد تبریز
خرمشهر به مقصد همدان
خرمشهر به مقصد اراک
خرمشهر به مقصد کرمان
خرمشهر به مقصد خرم آباد
خرمشهر به مقصد سنندج
خرمشهر به مقصد ایلام
خرمشهر به مقصد سمنان
خرمشهر به مقصد یزد
خرمشهر به مقصد قم
خرمشهر به مقصد ارومیه
خرمشهر به مقصد آستارا
خرمشهر به مقصد بندرعباس
خرمشهر به مقصد گرگان

باربری خرمشهر

خرمشهر واقع در استان خوزستان است؛ یک باربری در خرمشهر نیز مثل تمامی دفاتر باربری مجموعه ای است متشکل از پرسنلی که در جهت ثبت بار، حمل بار و تحویل بار فعالیت می کنند. در این مجموعه یک نفر به عنوان مدیر باربری، یک نفر به عنوان حسابدار و یک نفر به عنوان منشی یا دفتردار فعالیت می کنند که اداره امور بار و امور مالی گاراژ یا مجموعه را بر عهده دارند. شخصی به نام تحویل دار به علاوه افرادی به عنوان کارگر، کسانی هستند که بار را ثبت و داخل وسیله حمل بار می چینند.

 

خدمات حمل و نقل در خرمشهر

باربری در خرمشهر عمدتا به شکل دریایی و زمینی صورت می گیرد که راه ریلی آن تردد بار بیشتری دارد. شرکت های حمل و نقل معتبر خرمشهر کارگرانی مجرب و کارآزموده و وسایل نقلیه متنوع و مناسبی دارند که مسئولیت ارسال ایمن همه نوع بار را بر عهده می گیرند. گاهی یک شرکت علاوه بر خدمات درجه یک و با کیفیتی که ارائه می دهد هزینه به صرفه تری از دیگر شرکت ها دریافت می کند و این مشتری مداری آن بسیار قابل ستایش است. با توجه به موقعیت جغرافیایی خرمشهر و آب و هوای مرطوبی که دارد، نگه داری و انبار کردن بعضی اقلام نیاز به مراقبت خاصی دارند که شرکت طرف حساب شما باید آن را به طور دقیق رعایت کند. به عنوان مثال اگر بار شما شامل اقلام چوبی و مشتقات آن است و بایستی از رطوبت حفظ بشود، بسته بندی و نگهداری بار باید اصولی انجام شود به گونه ای که تا حد امکان توسط وسیله نقلیه سقف دار حمل شود تا در صورت بارش باران خسارتی به بار وارد نیاید. همچنین باید اسباب و اثاثیه منزل اصولی چیده شوند تا حین جا به جایی و حرکات خودروی حامل، دچار آسیب نشوند.

چگونه هزینه باربری خرمشهر محاسبه می شود؟

هزینه تمام شده کرایه باربری با توجه به پارامتر های مشخص و طبق تعرفه ای معین محاسبه می شود. طبق برآورد بارکوب جابه جایی به صورت ریلی به صرفه تر از حمل و نقل بار جاده ای است و تنها به وزن بار و مسافت بستگی دارد. در حمل و نقل جاده ای عوامل مختلفی مثل شرایط جاده ای و شرایط آب و هوایی بر میزان کرایه بار موثرند. جاده های صاف و هموار نسبت به جاده های کوهستانی پیچ در پیچ و گردنه ها از هزینه کمتری برخوردار هستند که طبق تعرفه باربری قیمت گذاری می شوند.

در حمل یک بار برای آنکه هزینه تمام شده به صرفه تر باشد حتما وسیله حمل باید متناسب با حجم و وزن بارتان انتخاب شود. این یعنی برای باری که باید با دو نیسان جا به جا شود از یک کامیون یا خاور استفاده کنید کرایه بار تمام شده تان به صرفه تر است. در ضمن این خودرو ها باید تجهیزات لازم برای حمل بار را داشته باشند و هرچه وزن بار بیشتر باشد کرایه بار نیز بالا می رود. همچنین تجهیزاتی که معمولا اکثر ماشین های حمل بار باید داشته باشند ضربه گیر، پتو، کارتن، یخچال و سقف است. کالا یا وسایلی که نیاز به دقت در حمل آن خیلی بالاست از هزینه بیشتری نسبت به کالا و وسایلی که نسبت به حساسیت جا به جایی ندارند برخوردار می باشد.

حال آنکه رانندگان وسایل نقلیه سنگین(تریلی و کامیون) بایستی از سلامت جسمی و روانی کافی برخوردار بوده و خدایی ناکرده وابستگی به هیچ گونه مواد مخدر (صنعتی و چه سنتی) نباشند که بازدهی انها در روند اجرای صحیح امورات حمل و نقل دچار مشکل و در روند آن کندی به چشم می خورد. در ضمن هر کارگری که در فرایند بار زدن خودرو و پیاده کردن بار از آن فعالیت کند، حق جداگانه ای دریافت می کند که روی کرایه بار محاسبه می شود.

نکات قابل توجه قبل از حمل بار در خرمشهر

دقت داشته باشید قبل از آنکه بار را به شرکتی بسپارید از آدرس محل شرکت طرف حسابتان اطمینان حاصل کرده تا از اعتمادتان سو استفاده نشود. در صورتی که نمی توانید حضورا به محل گاراژ مجموعه طرف حسابتان بروید حتما شماره تماس و سابقه کاری آن را استعلام بگیرید. برای راحت شدن خاطرتان در شناخت یک شرکت، در انتهای مقاله به معرفی برخی شرکت های حمل بار در خرمشهر پرداخته ایم. مورد بعدی اینکه حتی المقدور کل بار را بیمه کنید. بیمه کردن بار از ضرورت های حمل آن است؛ می پرسید چرا؟

چرا باید بار بیمه شود؟

بیمه بار را فراموش نکنید! برای حمل و نقل بار داخل کشور خسارت های وارده به کالا که مستقیما ناشی از آتش سوزی یا حوادث جاده ای (مثل تصادف، واژگون شدن و پرت شدن وسیله نقلیه حامل) باشد تحت پوشش بیمه بار قرار می گیرد و این حوادث اصلی به شمار می روند که تحت پوشش تمامی بیمه های بار می باشند. سایر خطرات و حوادث نیز بنا به درخواست صاحب بار، مد نظر قرار می گیرد و درصورت توافق بیمه گر و شرکت حمل و نقل تحت عنوان عوامل اضافی، و پرداخت حق بیمه اضافی تحت پوشش قرار می گیرند. بیمه کردن بار به شما ضمانتی می دهد که اگر طی مسیر مبدا تا مقصد، محموله دچار خسارت شد، این خسارت را بیمه بپردازد و جای هیچگونه نگرانی ای باقی نگذارد. بنا بر این حتما شرکت طرف حسابتان باید امکان ارائه بیمه به مشتری را داشته باشد.

معرفی شرکت های معتبر باربری خرمشهر

شرکت حمل و نقل بارکوب با خدمات حمل کالا از خرمشهر به سایر نقاط کشور با نرخ کرایه مطلوب و بیمه نامه معتبر و مجهز به انواع کامیون کفی. لبه دار. کمر شکن. ترانزیت. کمپرسی. جفت. تک. خاور سقف دار و معمولی پاسخگوی نیاز های مختلف مشتریان خود است و به صورت شبانه روزی فعالیت دارد. جهت اطلاع از قیمت و سایر شرایط با ما تماس بگیرید.

لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات و از همه مهمتر تجربیات خودتون رو در رابطه با موضوع مقاله با ما و سایر کاربران محترم در بخش دیدگاه ها به اشتراک بگذارید.سپاس از همراهیتون!

مطالب مرتبط:

باربری خرمشهر به تهران

لیست باربری اهواز

اعلام بار خرمشهر

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


    دیدگاهی ثبت نشده است

    آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود