Skip to main content

لیست باربری های اندیمشک ⭐️09167994836 جدول قیمت ها

باربری در اندیمشک

سامانه باربری اندیمشک

شرکت بارکوب بهترین ارائه دهنده سرویس های حمل و نقل و باربری و اثاثیه منزل قصد دارد تا لیست باربری های اندیمشک را معرفی کند. در بخش بعدی ما جدولی تهیه کرده ایم که آدرس ها و شماره تلفن باربری اندیمشک در اختیار شما قرا گیرد. باربری ترمینال اندیمشک فعالیت های مربوط به حمل و نقل و باربری را عهده دار می باشد و شرکت هایی همچون باربری مرکزی اندیمشک، باربری جام جم اندیمشک، باربری وطن اندیمشک و باربری طلوع اندیمشک نیز به شما در این امر یاری می رسانند.

 معرفی لیست باربری های اندیمشک جهت باربری

در جدول زیر همانطور که مشاهده می کنید، لیست باربری های اندیمشک ارائه شده است. اگر شما متقاضی انتقال کالا و اسباب کشی در اندیمشک به وسیله شرکت های باربری مطمئن هستید، می توانید از آدرس و شماره تلفن باربری اندیمشک اسنفاده کنید. لازم به ذکر است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد باربری نیسان در اندیمشک و وانت بار تلفنی در اندیمشک همواره می توانید با کارشناسان بارکوب تماس بگیرید تا بتوانید با بهترین باربری اندیمشک حمل و نقل خود را انجام دهید.

شرکت باربری بارکوب09167994836خوزستان، اندیمشک، بلوار انقلاب، پس از پارک دولت، ساختمان بهار ۶ ، همکف
مرکز اسباب کشی پارسیان09165012549خوزستان، اندیمشک، بلوار شهید رجایی، نرسیده به میدان جوان، شرکت پارسیان
اتوبار طالقانی09160390248خوزستان، اندیمشک، میدان امام، جنب بانک ملی
شرکت باربری مومنی Updatingخوزستان، اندیمشک
باربری وطن اندیمشکUpdatingخوزستان، اندیمشک
موسسه حمل و نقل طلوعUpdatingخوزستان، اندیمشک
شرکت تخت جمشیدUpdatingخوزستان، اندیمشک
باربری جام جم اندیمشکUpdatingخوزستان، اندیمشک

لیست قیمت های بارکوب جهت باربری در اندیمشک

اندیمشک از شهرهای استان خوزستان می باشد که با داشتن ۴ نیروگاه سیکل ترکیبی و سه سد دز و کرخه و سد بالارود یکی از مهم‌ترین پایگاه‌های تولید انرژی کشور محسوب می‌شود. راه‌آهن این شهر به عنوان مرکز کل ناحیه راه‌آهن زاگرس از نقاط حساس راه‌آهن تهران-جنوب به‌ شمار می‌ رود. این شهرستان با 5/3120 کیلومتر مربع مساحت، جمعیت بالغ بر ۳۴۱،۴۶۲ نفر هر ساله عده ای زیادی را برای کار و فعالیت های صنعتی به خود جذب می کند.

از شهرک هی صنعتی مهم می توان به شهرک های صنعتی اندیمشک ۱ و ۲ اشاره کرد که شرکت هایی مانند: شرکت زارع بتن خوزستان – صنایع غذایی اسماری – کارخانه دستمال کاغذی هالیس در آنها مشغول به تولید هستند. از این شهرک ها به داخل شهرستان و یا شهرستان های دیگر حمل و نقل و جابجایی بسیاری صورت می گیرد که در این زمینه باربری تریلی در اندیمشک نیز شایان توجه است.

شرکت بارکوب برای شما نرخ باربری در اندیمشک را به شرح زیر ارائه کرده است تا قیمت های انواع ماشین های باربری را جویا شوید. جدول در تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ به روز رسانی شده است.

 

از مبدا اندیمشک به شهرستان :خاورنیسانوانت
اندیمشک به مقصد کرمان
اندیمشک به مقصد عسلویه
اندیمشک به مقصد ارومیه
اندیمشک به مقصد شیراز
اندیمشک به مقصد تبریز
اندیمشک به مقصد قزوین
اندیمشک به مقصد کاشان
اندیمشک به مقصد کیش
اندیمشک به مقصد بوشهر
اندیمشک به مقصد تهران
اندیمشک به مقصد بجنورد
اندیمشک به مقصد یزد
اندیمشک به مقصد اراک
اندیمشک به مقصد چابهار
اندیمشک به مقصد مشهد
اندیمشک به مقصد اصفهان
اندیمشک به مقصد زاهدان
اندیمشک به مقصد قشم
اندیمشک به مقصد بیرجند
اندیمشک به مقصد آمل
اندیمشک به مقصد گرگان
اندیمشک به مقصد بندرعباس
اندیمشک به مقصد چالوس

جدول قیمت های بارکوب برای انواع کامیون های تک، جفت و تریلی

از مبدا اندیمشک به شهرستانتکجفتتریلی
اندیمشک به مقصد اردبیل
اندیمشک به مقصد تهران
اندیمشک به مقصد قزوین
اندیمشک به مقصد کرج
اندیمشک به مقصد اراک
اندیمشک به مقصد شیراز
اندیمشک به مقصد مشهد
اندیمشک به مقصد بوشهر
اندیمشک به مقصد شهرکرد
اندیمشک به مقصد کرمانشاه
اندیمشک به مقصد اصفهان
اندیمشک به مقصد تبریز
اندیمشک به مقصد ارومیه
اندیمشک به مقصد زنجان
اندیمشک به مقصد آستارا
اندیمشک به مقصد زاهدان
اندیمشک به مقصد بیرجند
اندیمشک به مقصد ساری
اندیمشک به مقصد همدان
اندیمشک به مقصد سنندج
اندیمشک به مقصد کرمان
اندیمشک به مقصد رشت
اندیمشک به مقصد یاسوج
اندیمشک به مقصد گرگان
اندیمشک به مقصد بندرعباس
اندیمشک به مقصد یزد
اندیمشک به مقصد خرم آباد
اندیمشک به مقصد قم
اندیمشک به مقصد ایلام
اندیمشک به مقصد سمنان

 

خدمات باربری اندیمشک شامل چه مواردی می شود؟

خدمات باربری در این شهر تنها شامل حمل و نقل زمینی است که به دو صورت جاده ای و ریلی انجام می شود.

باربری جاده ای یعنی انتقال بار به وسیلۀ اتومبیل های مخصوص حمل بار (کابین دار، یخچال دار) و خودرو های سبک، نیمه سنگین و سنگین که تجهیزات مختلفی دارند و هرکدام مختص یک نوع بار با وزن مشخصی هستند. با این توصیفات شما بدون نگرانی می توانید متناسب با نوع و حجم محموله تان، اتومبیل و راننده ای مطمئن جهت حمل مرسوله خود کرایه کنید.

حمل و نقل جاده ای مناسب جا به جایی های کوتاه می باشد و برخلاف باربری ریلی، بار را درب تا درب تحویل می دهد. در ضمن این روش بسیار ساده است و پروتکل های دشوار حمل و نقل ریلی و دریایی را ندارد. همچنین خدمات گسترده ای شامل می شود که هم انتقالات درون شهری را پوشش می دهد هم خارج شهر، استان و حتی کشور.

در مقابل، این روش نسبت به روش انتقال هوایی کند تر است و اگر بخواهیم به صورت عمده کالایی را جا به جا کنیم دردسر های خاص خودش را دارد. خطرات جاده نیز به مراتب بیشتر از خطرات دریا و آسمان است؛ همه ساله این خطرات خسارت های مالی و جانی به راننده ها و صاحبان بار می زند که نمی توان آن را نادیده گرفت. با همه این توضیحات اما، مصرف انرژی و سوخت در حمل‌ و نقل ریلی نسبت سایر روش ‌های حمل‌ و نقل بسیار به‌ صرفه ‌تر است.

شرکت مناسب باربری اندیمشک

یک شرکت حمل و نقل خوب، هم به فکر رضایت مشتریان و هم به فکر رضایت کادر فعال خود می باشد. تجهیزات متنوع جهت حمل و نقل انواع بار در اختیار مشتری قرار می دهد تا به بهترین شکل ممکن خدمات به صاحب بار انجام شود. بارکوب یکی از شرکت هایی است که این خدمات را به بهترین شکل می تواند به شما ارائه دهد.

در یک مجموعه باربری، هم راننده و هم کارگران بیمه می شوند و هم باری که مسئولیت آن شرکت را بر عهده می گیرد؛ اما نکته قابل توجه این است که در صورت آسیب دیدن بار، شرکت در این باره مسئولیتی بر عهده ندارد و فقط در صورت بیمه بودن خسارت شما جبران می شود. هزینه بیمه بار را باید صاحب بار پرداخت کند. درباره نحوۀ محاسبه قیمت و ضرورت بیمه بار نیز در ادامه توضیح خواهیم داد.

چگونه بیمه می تواند سلامت ارسال بار را تضمین کند؟

بیمه بار تنها ضمانتی است که می توانید به آن اعتماد کنید و بارتان را بدون نگرانی در راه مقصد قرار دهید. اما شرایطی که معمولا بیمه ها دارند به این شرح است: برای بارهای برون شهری پوشش بیمه فقط شامل: سرقت کامل بار، آتش سوزی، تصادف یا واژگون شدن خودروی حامل، آن هم پس از بازدید کارشناس بیمه بار از محل حادثه و تهیه کروکی توسط نیروی راهنمایی و رانندگی قابل پیگیری خواهد بود و باربری هیچگونه تعهدی در این مورد ندارد.

کلیه کالاها و محموله های باربری علی الخصوص اثاثیه منزل با صدور بارنامه بیمه بار در بارنامه قید می شود اما متاسفانه گاهی مشتریان از کم و کیف بیمه و تعهد بیمه بار اطلاع کافی ندارند. در انتقال بار شیلات نیز بسته به زنده یا مرده بودن بار، شرایط بیمه متفاوت است و باید بررسی شود. بیمه کردن بار به شما ضمانتی می دهد که اگر طی مسیر مبدا تا مقصد، محموله دچار خسارت شد، این خسارت را بیمه بپردازد و جای هیچ گونه نگرانی ای باقی نگذارد. بنا بر این حتما شرکت طرف حسابتان باید امکان ارائه بیمه به مشتری را داشته باشد. در ضمن مدت زمان پوشش بیمه بار، تنها تا رسیدن به مقصد و تحویل کامل بار اعتبار دارد.

نحوه محاسبه کرایه بار در اندیمشک

با توجه به اینکه باربری در اندیمشک به صورت جاده ای است فاکتورهای قیمت گذاری شامل وزن بار، تعداد کارگران، نوع اتومبیل و مسافتی است که راننده باید برای حمل بار طی کند. وزن بار به این صورت محاسبه می شود که اتومبیل خالی از بار روی باسکول می رود و پس از بارزدن آن، دوباره آن را وزن می کنند و وزن اتومبیل را از مجموع وزن آن با بار، کم می کنند و به این ترتیب وزن بار به دست می آید.

هرچه این مقدار، و مدل اتومبیل بالاتر باشد، طبیعتا کرایه بار نیز بیشتر می شود. نحوه محاسبه قیمت باربری، از نرخ و تعرفه باربری پیروی می کند که در شهر متفاوت است. زیرا ایران کشوری چهار فصل است که هر شهر آن شرایط جوی متفاوتی دارد و خب شرایط جغرافیایی هم یکی از فاکتور های مهم تاثیر گذار بر کرایه بار است.

مسافت و تعداد کارگران نیز بسیار تاثیر گذار بر قیمت کرایه بار هستند و هرچه فاصله مبدا تا مقصد بیشتر باشد کرایه بار بالاتر می رود. کارگران نیز بسته به میزان بار و حساسیت چینش آن در خودروی حامل، می توانند کم یا زیاد باشند تا در سریع ترین زمان بار شما تنظیم و ارسال شود پس هرچه تعداد کارگران حاضر در فرایند بارزنی بیشتر باشد.

با توجه به اینکه حق هر کارگر جدا گانه محاسبه می شود، کرایه بار شما افزایش می یابد. هزینه بیمه هم به صورت جداگانه محاسبه و دریافت می شود که در جابه جایی ریلی واجب است و در جا به جایی جاده ای به اختیار صاحب بار اعمال یا رد می شود.

باربری های معتبر در اندیمشک کدام اند؟

ما یکی از شرکت های هستیم که در سراسر کشور حمل و نقل و جابجایی بار را انجام میدهیم. بارکوب با با داشتن وسایل نقلیه متفاوت اعم از انواع کامیون، تریلی و خاور و… ، داشتن کادری مجرب و کارگرانی حرفه ای و آموزش دیده، با رعایت اصول باربری در محیطی امن و با ارائه بیمه بار به مشتریان بسیار مجموعه قابل اعتمادی است برای حمل بار شما.

با جستجوی نام بارکوب در صفحه وب، می توانید بیشتر با محیط کاری، تجهیزات و خدمات گسترده ما آشنا شوید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات و از همه مهمتر تجربیات خودتون رو در رابطه با موضوع مقاله با ما و سایر کاربران محترم در بخش دیدگاه ها به اشتراک بگذارید.سپاس از همراهیتون!

مطالب مرتبط:

باربری اندیمشک به تهران

باربری اهواز

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


    دیدگاهی ثبت نشده است

    آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود