Skip to main content

باربری خیابان آزادی تهران ⭐️44449176 جدول قیمت ها | اتوبار در خیابان آزادی تهران

اگر به دنبال باربری در خیابان آزادی، اتوبار در خیابان آزادی، خدمات حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی در خیابان آزادی هستید  یا به لیست شرکت های باربری در خیابان آزادی احتیاج دارید، میتوانید از خدمات باربری تهران بارکوب استفاده کنید. در این صفحه ما در بارکوب جزئیات کاملی از قیمت حمل بار در خیابان آزادی و لیست کاملی از شرکت های باربری و اسباب کشی در خیابان آزادی تهران را برای شما آماده کرده ایم.

اتوبار خیابان آزادی از خدمات حمل بار و باربری در غرب تهران و جزء سرویس های باربری منطقه 2 تهران بارکوب می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام لحظه ای قیمت حمل بار میتوانید با شماره های بارکوب تماس حاصل نمایید:

قیمت باربری در خیابان آزادی

نرخ حمل بار در محدوده محله خیابان آزادی تهران متناسب با نوع ماشین و تعداد کارگر و همچنین تعداد ساعاتی که نیاز به خدمات باربری دارید متغیر است. هچنین در صورتی که جابجایی بار از نوع اسباب کشی منزل باشد، می تواند هزینه های جانبی نظیر جابجایی یخچال سایدبای ساید، میز ارگ، گاوصندوق و همچنین تعداد طبقات ساختمان در مبدا و مقصد را داشته باشد. برای استعلام دقیق قیمت باربری و حمل بار در خیابان آزادی با بارکوب تماس بگیرید.

در جدول زیر قیمت حمل بار در خیابان آزادی تهران برای سال 1402را ملاحظه می کنید:

هزینه های باربری در خیابان آزادی تهران
کرایه نیسان در خیابان آزادی350 هزارتومان (برای 2 ساعت کار)
کرایه خاور و ایسوزو در خیابان آزادی950 هزارتومان (برای 3 ساعت کار)
هزینه کارگر180 هزارتومان (برای 3 ساعت کار)
کرایه حمل بار از خیابان آزادی به شهرستانبرای استعلام هزینه تماس بگیرید
 • حداقل ساعت برای کرایه خاور و ایسوزو جهت حمل بار 3 ساعت است. و به ازای هر ساعت اضافه، هزینه ماشین و کارگر به تناسب اضافه می گردد.
 • حداقل ساعت برای کرایه نیسان، 2 ساعت می باشد.

شماره تماس باربری خیابان آزادی تهران

حمل اثاثیه منزل در خیابان آزادی تهران

اگر قصد اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل از خیابان آزادی تهران به سایر نقاط را دارید ( و یا بالعکس) میتوانید از خدمات ویژه اسباب کشی و بسته بندی بارکوب بهره مند شوید. انواع خاور و ایسوزو برای اسباب کشی به همراه کارگران حرفه ای و کاربلد و خوش اخلاق را در اختیار شما قرار میدهیم. شرکت های مختلفی جهت باربری و اسباب کشی ممکن است قیمت های مختلفی را ارائه کنند. اما بارکوب همواره علاوه بر این که قیمت های مناسب تری به مشتریان پیشنهاد میدهیم در کنار آن سرویس های ارائه شده توسط ما بالاترین کیفیت را دارند. کافیست یک بار امتحان کنید!

لیست باربری های خیابان آزادی

برخی از شرکت های معتبر باربری در خیابان آزادی تهران مثل باربری خیابان آزادی، اتوبار بارکوب، باربری اشرفی، ظریف بار، اتوبار کارگر خیابان آزادی، آهوان بار خیابان آزادی و باربری اسکندری، انواع مختلف خدمات باربری و حمل اثاثیه و اسباب کشی را به شما ارائه می دهند. چنانچه قصد جابجایی بار از خیابان آزادی به شهرستان را دارید میتوانید از خدمات حمل بار به شهرستان بارکوب استفاده کنید. برخی از این شرکت ها فقط حمل بار با ماشین های سبک نظیر وانت و نیسان را ارائه میکنند و برخی نیز انواع ماشین سنگین(تک، جفت، خاور و تریلی ) را نیز در اختیار شما قرار میدهند.

باربری بارکوب02144449136تهران، خیابان آزادی
اتوبار بارکوب02144449176تهران، خیابان آزادی
کارگردر حال آپدیتانقلاب  خیابان جمالزاده جنوبی خیابان آزادی پلاک 72 طبقه 2 واحد 14
آهواندر حال آپدیتتهران – جمهوری – خیابان ولی عصر – خیابان جمهوری اسلامی – پاساژ حجت قدیم29 – پلاک 829 – طبقه اولکد پستي: 1315957879
باستان باردر حال آپدیتخ جمهوری  بین اسکندری و باستان پ 1317
اسکندریدر حال آپدیتتوحید خیابان اسکندری شمالی بین شباهنگ و فرصت شیرازی طبقه همکف پلاک 76
آذربایجاندر حال آپدیتتهران ، جمهوری ، کوچه مختاری ، خیابان ارومیه ، پلاک 86 ، طبقه همکفکد پستي: 1311684615
مبیندر حال آپدیتکارگر جنوبی تقاطع لبافی نژاد مجتمع مهستان واحد 26/1 پ89
اعتماددر حال آپدیتتهران – انقلاب – کوچه شهیدپرویزرستمی – خیابان ابوریحان – پلاک 28 – طبقه همکفکد پستي: 1315644453
کشاورزدر حال آپدیتخیابان دکتر فاطمی،خیابان دائمی پلاک 41

 

چه نوع بارهایی حمل می شود؟

خدمات حمل بار در غرب تهران نظیر خیابان آزادی، انواع لوازم سبک و سنگین اعم از جابجایی یخچال های ساید بای ساید، میز پینگ پنگ، گاوصندوق، تلوزیون های بزرگ (سینمای خانگی)، لوازم پزشکی و اداری نظیر صندلی و میز و هر نوع لوازم کوچک و بزرگ انجام می پذیرد. هر نوع خودرویی که لازم داشته باشید سبک و یا سنگین در اتوبار بارکوب برای شما فراهم میکنیم. همچنین اگر نیاز به کارگر بسته بندی و اسباب کشی داشته باشید با قیمت مناسب برای شما ارسال می کنیم.

محدوده خدمات باربری در خیابان آزادی

 • خیابان کارگر
 • خیابان انقلاب
 • میدان انقلاب
 • خیابان جمالزاده
 • خیابان قریب
 • خیابان اسکندری
 • خیابان رودکی
 • خیابان آذربایجان
 • خیابان بهبودی
 • خیابان سهرورد
 • خیابان شادمهر
 • خیابان جیحون
 • خیابان جواد اکبری
 • خیابان جی
 • خیابان استاد معین

خیابان آزادی تهران کجاست؟

خیابان آزادی در محدوده غرب تهران واقع شده است و از میدان آزادی در سوی غربی خیابان آغاز شده و در میدان انقلاب پایان می‌یابد. خیابان آزادی با طول 4.5 کیلومتر امتداد در راستای منطقه‌های 2، 9، 10، 6 و 11 کشیده شده و یک مسیر پیاده‌روی دلچسبی را برای شما فراهم کرده است.  (منبع)

سفارش باربری خیابان آزادی

اگر قصد جابجایی لوازم منزل و اسباب کشی دارید و یا میخواهید کالایی را از محدوده خیابان آزادی به سایر محله ها و یا شهرها جابجا کنید، میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح الی 8 شب با بارکوب تماس حاصل نمایید. ما در باربری بارکوب همه روزه منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم. انواع خودروهای سبک (نیسان و انت) و سنگین (کامیون، تک، جفت، خاور) جهت جابجایی و حمل بار ارائه می شود. به تمام نقاط ایران و تهران جابجایی و حمل بار از خیابان آزادی تهران انجام می پذیرد برای رزرو و سفارش تلفنی و استعلام قیمت میتوانید با ما تماس بگیرید.

شماره تماس باربری خیابان آزادی تهران

 

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود