Skip to main content

باربری جردن تهران ⭐️44449136 جدول قیمت ها | اتوبار جردن تهران

باربری جردن | اتوبار جردن

باربری جردن، اتوبار جردن و باربری جردن تهران،شماره باربری جردن و باربری محدوده جردن شامل باربری ملاصدرا، باربری نلسون ماندلا، باربری ونک، باربری ولنجک، اتوبار الهیه و باربری آفریقا ،از خدمات باربری بارکوب در شمال تهران می باشد.باربری جردن، اتوبار جردن در طول شبانه روز آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز است. این اتوبار به خاطر ویژگی های منحصر به فردی که دارد در بین تمام مشتریان به عنوان بهترین باربری جردن، اتوبار جردن شناخته می شود. با توجه به جایگاه ویژه ای که باربری جردن، اتوبار جردن در بین مشتریان خود دارد باید خدماتی با کیفیت تر از قبل ارائه دهد.به همین دلیل باربری در محدوده جردن روز به روز تلاش می کند تا با بالا بردن کیفیت سرویس دهی ها انواع متنوعی از خدمات باربری را برای مشتریان وفادار خود انجام دهد. خدمات باربری در جردن زیر نظر افراد متخصص که چندین سال در حوزه باربری سابقه دارند انجام می گیرد.

قیمت باربری جردن

قیمت باربری جردن پیشنهاد می شود ساعات اول را برای حمل بار انتخاب کنید تا خیابان هاخلوت تر باشد. فاصله مسافت مبدا و مقصد روی قیمت باربری تاثیر دارد. اگر در اوج ترافیک روزانه از خدمات اسباب کشی استفاده کنید قطعا زمان زیادی را از دست خواهید داد. ترافیک در طول روز سنگین تر است. به طورکلی این موارد روی هزینه های خدمات اتوبار بارکوب تاثیر می گذارد:

  • مدت زمان اسباب کشی
  • حجم و میزان وسایل
  • خدمات اضافی نظیر بسته بندی وسایل
  • حمل اثاثیه سنگین در باربری
  • حمل بار به شهرستان
  • تعداد کارگر حمل بار
لیست تعرفه باربری هزینه باربری و اتوبار 1401
هزینه اجاره خاور برای باربری از 800.000 تومان
هزینه اجاره وانت و نیسان برای باربریاز 200.000 تومان
هزینه کارگر باربریاز 150.000 تومان
فهرست موارد اضافی باربری و حمل بارهزینه‌های اضافی حمل بار و اتوبار 1401
هزینه اجاره خاور برای یک ساعت اضافهاز 260.000 تومان
هزینه اجاره وانت برای یک ساعت اضافهاز 100.000 تومان
هزینه اجاره نیسان برای یک ساعت اضافه از 125.000 تومان
دستمرد کارگر برای یک ساعت اضافهاز 80.000 تومان

لیست باربری های جردن

لیست باربری های جردن، قیمت های استثنایی، تضمین امنیت و بیمه باربری با کارگران حرفه ای حمل بار، انواع ماشین باربری مسقف و روباز ارسال به تمام نقاط . انجام اسباب کشی داخل تهران و شهرستانها بصورت شبانه روزی، ارسال کارگر مجرب و حرفه ای جهت بسته بندی و جابجایی اثاثیه منزل، . لیست باربری های جردن به شما کمک میکند تا بتوانید، مناسب ترین اتوبار و باربري تهران به مسیر خود را بیابید و در اسباب کشی از آن استفاده کنید

نام باربریشماره تماسآدرس
بارکوب44449136جردن، خیابان گلشهر، برج آی تک
ظریف بار در حال به روز رسانیتهران_حکیمیه
اطلس بار در حال به روز رسانیتهران _ موحد دانش
فرخ باردر حال به روز رسانیکاووسیه – بلوار نلسون ماندلا
قلهک باردر حال به روز رسانیتهران ، قلهک ، کوچه شاد
حمل بار تهراندر حال به روز رسانیحسن آباد زرگنده
جردن باردر حال به روز رسانی میرداماد خیابان نفت شمالی
باربری میرداماددر حال به روز رسانیداوودیه – خیابان شاه نظری
پیک اتحادیهدر حال به روز رسانیجردن ، بلوار نلسون ماندلا

اتوبار جردن

یکی از کار های روزمره ما در این دنیا جابجایی کالا و یا جابجایی محل سکونت ما انسان ها می باشد. در طول زندگی حتما شما با کلمه اثاث کشی سروکار داشتید ، اثاث کشی در زندگی ما معنی جابجایی و یا کوچ کردن از مکانی به مکانی دیگر می باشد. اتوبار جردن بسته بندی و اسباب کشی تضمینی ، باربری تهران ۱۰۰درصد تضمینی با کادر مخصوص باربر مجرب و خوش اخلاق. کامیون های بزرگ‌ مسقف و کارگرهای ورزیده و تضمینی.بسته بندی بصورت حرفه ای شبانه روزی در خدمت شهروندان عزیز هستیم. ارسال کامیون‌در کمترین زمان به تمام نقاط تهران و شهرستانها. ارسال کارگر جهت بسته بندی اثاثیه منزل ، ارسال وسایل بسته بندی، فوم، کارتن، سلفون ، چسپ، روش بسته بندی کاملا اروپای. ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه منزل بصورت شبانه روزی و هفت روز هفته توسط کادری مجرب و حرفه ای بدون هیچگونه محدودیت در سراسر تهران صورت می پذیرد.

وانت بار درجردن

بهترین باربری اثاث منزل در جردن تمام خدمات مربوط به باربری را از بسته بندی گرفته تا حمل وسایل را با کمک گرفتن از کارگران آموزش دیده و ماهر انجام می دهد. باربری در جردن  مزیت های زیادی دارد که یکی از آنها تنوع زیاد ماشین های باربری است. در هر زمان و مکانی که قصد اسباب کشی داشته باشید، تنها می توانید با یک تماس از خدمات این اتوبار بهره مند شوید.وانت های موجود در باربری جردن جدید و پیشرفته هستند و به خوبی از وسیله های شما حفاظت می کنند پس نباید نگران صدمه رسیدن به وسیله ها باشید. قیمت باربری وانت در جردن باربری با توجه به عوامل زیادی تعیین می شود. همچنین هر کدام از این عوامل به نوبه خود نقش زیادی در تعیین قیمت باربری نیسان در جردن دارند.

محله جردن را بیشتر بشناسید!

بلوار نلسون ماندلا نام قبلی، خيابان جردن بود. اكثر مردم اين خيابان را بنام محله جردن مي شناسند. خيابان آفريقا، نام ديگر محله جردن می باشد. محله جردن به افتخار ساموئل مارتين جردن بنيانگذار دبيرستان البرز و آموزشگاه دخترانه آمريكايي تهران، جردن نامگذاري شد. پس از پيروزی انقلاب اسلامي، محله جردن بنام خيابان آفريقا نامگذاري شد و در نهايت در‌ آذر سال ۱۳۹۳، نام اين خيابان به نلسون ماندلا تغيير كرد. اين محله يكي از محلات بالاشهر تهران است و به طور کلی محله جردن به دو بخش جردن شمالی و جنوبی تقسیم بندی می شود و امكانات رفاهي و تفريحي بسيار زيادي در منطقه ۳ تهران قرار داده شده است. آب و هواي اين محله به دليل نزديكي به مناطق مرتفع بسيار خوش و آب و هواست و يكي از مناطق خوش و آب و هواي تهران به شمار مي رود. خانه هاي ويلايي در اين محله بسيار زياد به چشم مي خورد، كه در هركدام امكانات تفريحي و رفاهي از طرف مالكان ويلاها قرارداده شده است.محله جردن تهران از سمت جنوب به ميدان آرژانتين و پايانه بيهقي شروع مي شود و به سمت شمال توسعه مي يابد. اين بزرگراه بسيار زيبا پس از يك پيچ به سوي شرق و با عبور از بلوار ميرداماد از بزرگراه مدرس مي گذرد و با يك سراشيبي به كوي مريم شرقي كه در محله الهيه قرار دارد خاتمه مي يابد.ردن چند خیابان بسیار مهم از جمله اسفندیار، آرش، ناهید و صبا دارد. قیمت خانه در این خیابان‌ها مانند خیابان‌های مهم محله‌های دیگر با خیابان های عادی متفاوت است و گاهی این تفاوت چند برابر هم می‌شود.

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود