Skip to main content

باربری تهران به هرمزگان ⭐️ جدول قیمت | حمل بار تهران به هرمزگان

باربری تهران به هرمزگان | حمل بار به هرمزگان

اهمیت حمل بار تهران به هرمزگان 

استان پردرآمد هرمزگان با مساحتی حدود ۶۸ هزار مترمربع و با وجود شهرستان‌ها، شهرها و روستاهای زیبا. استان هُرمُزگان نام یکی از استان‌های جنوبی ایران است که در شمال تنگه هرمز قرار گرفته‌است.هرمزگان از جهت شمال و شمال شرقی با استان کرمان، غرب و شمال غربی با استان‌های فارس و بوشهر از شرق باسیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آب‌های گرم خلیج‌فارس و دریای عمان در نواری به طول تقریبی ۹۰۰ کیلومتر دربرگرفته‌است.بندرعباس به‌عنوان مرکز استان امروزه یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز مهم فعالیت‌های اقتصادی و تجاری است. این شهر که در قسمت انتهایی خلیج‌فارس و در فصل مشترک شاهراه خلیج‌فارس و دریای عمان واقع شده‌است، نقش مهمی در زمینه صادرات و واردات کشور ایفا می‌کند. تأسیسات مهم دریایی و زیربنایی کشور همچون بندر شهید رجایی، پالایشگاه نفت بندرعباس، کارخانه آلومینیوم المهدی، کارخانه آلومینیم هرمزگان، کشتی‌سازی خلیج‌فارس، فولاد و سیمان هرمزگان از این جمله هستند

سه مسیر برای رسیدن به هرمزگان ( بندرعباس مرکز استان) از مبدا تهران و جود دارد.

۱- مسیر اول از شهرهای تهران، قم، کاشان، یزد، سیرجان، بندرعباس می‌گذرد و تقریبا  ۱۳ ساعت و نیم طول می‌کشد؛

۲- مسیر دوم به طول هزار و سیصدو هشتاد و دو کیلومتر که ۱۵ ساعت و ۷ دقیقه طول می‌کشد : مسیر شماره ۲ از مسیر شهرهای تهران، قم، کاشان، شاهین شهر، اصفهان، سیرجان، بندرعباس

۳- مسیر سوم به طول هزار و پانصد و شش کیلومتر که ۱۷ ساعت و ۴۰ دقیقه تا رسیدن به مقصد زمان می‌برد و مسیر شماره ۳ از مسیر شهرهای تهران، قم، کاشان، شاهین شهر، نجف آباد، یاسوج، شیراز، بندرعباس؛ عبور خواهید کرد.

ارسال بار به هرمزگان از مبدا تهران از جمله خدمات بارکوب می باشد.

ارسال بار به هرمزگان از مبدا تهران .شهر تهران به علت داشتن کارخانه و صنایع زیاد درخواست حمل بار به شهرستان ها از جملع استان هرمزگان را دارد .شرکت بارکوب با انواع ماشین های سنگین و فوق سنگین و با کادر ی مجرب در خدمت همشهریان گرامی می باشد.

ارسال بار به شهرهای اطراف هرمزگان و جزیره های هرمزگان

ارسال بار به شهرهای اطراف هرمزگان و جزایر هرمزگان از خدمات ویژه بارکوب می باشد  فهرست شهرستان‌های استان هرمزگان در زیر موجود می باشد .اگز قصد حمل بار به شهرها و جزایر را داشتید با بارکوب تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن و با ارزانترین قیمت ماشین مورد نیاز شما در اختیارتان بگذارد.

 1. شهرستان ابوموسی
 2. شهرستان بستک
 3. شهرستان بندرعباس
 4. شهرستان بندر لنگه
 5. شهرستان جاسک
 6. شهرستان حاجی‌آباد
 7. شهرستان رودان
 8. شهرستان قشم
 9. شهرستان پارسیان
 10. شهرستان میناب
 11. شهرستان خمیر
 12. شهرستان بشاگرد
 13. شهرستان سیریک

جزایر

استان هرمزگان دارای ۱۴جزیره است که عبارت‌اند از:

 • جزیره قشم
 • جزیره ابوموسی
 • جزیره کیش
 • جزیره لاوان
 • جزیره هندرابی
 • جزیره شتور (شیدور یا جزیره ماران)
 • جزیره لارک
 • جزیره هرمز
 • جزیره هنگام
 • جزیره تنب بزرگ
 • جزیره تنب کوچک
 • جزیره سیری
 • جزیره فرور بزرگ
 • جزیره فرور کوچک

انواع ماشین های باربری تهران به هرمزگان با کاملترین ناوگان حمل و نقل

انواع ماشین های باربری تهران به هرمزگان با کاملترین ناوگان حمل و نقل در شرکت بارکوب در خدمت شما همشهریان گرامی می باشد. ماشین‌های باربری بسته به ظرفیت بارگیری، نوع اتاق، روش تخلیه بار و … به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند.ماشین‌های باربری برحسب ظرفیت به چهار دسته ماشین‌های باربری سبک ،نیمه سبک، سنگین و نیمه سنگین تقسیم می‌شوند.انتخاب ماشین باربری متناسب با نوع بار، علاوه بر سهولت حمل بار، تا حد زیادی در هزینه‌های شما نیز صرفه‌جویی می‌کند. شما می توانید همه روزه با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با مشاوره رایگان ماشین مورد نیاز شما را در اختیارتان بگذاریم.

باربری تهران به هرمزگان با نیسان مسقف و روباز

باربری تهران به هرمزگان با نیسان مسقف و روباز . نیسان برای حمل محصولات باغی و زراعی، اثاثیه منزل، مبلمان و غیره مناسب هستند. در ضمن می‌توان از وانت نیسان‌های یخچال‌دار برای حمل محصولات لبنی، گوشتی و سایر محصولات فاسدشدنی نیز استفاده کرد.که معمولا طرفیت آن ها 2 تن می باشد. برای باربری ارزان قیمت با نیسان از تهران به هرمزگان با کارشناسان بارکوب تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به هرمزگان را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به هرمزگان با خاور

باربری به هرمزگان با خاور از نظر ظرفیت حمل بار و اتاقک بعد از وانت نیسان‌ها قرار می‌گیرند و در دسته ماشین‌های باری نیمه سنگین قرار دارند. آن‌ها برای حمل بارهای سنگین‌تر مناسب هستند و معمولاً برای حمل بار بین شهری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خاورها ممکن است مسقف، روباز یا مبلی باشند که هر کدام ظرفیت خاصی دارند. ظرفیت حمل بار انواع خاورها به صورت زیر است:

 • خاور مسقف: ۳ تن
 • خاور روباز: ۴ تن
 • خاور مبلی: ۳ تن

خاورهای مسقف بیشتر برای حمل اثاثیه منزل به شهرهای دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند. از خاورهای مبلی نیز معمولاً برای جابجایی انواع مبلمان، کمد و سایر کالاهای چوبی بزرگ استفاده می‌شود. خاور روباز نیز برای حمل بارهای بین شهری تا ظرفیت ۴ تن مناسب است. شرکوت بارکوب باداشتن بهترین ماشین های خاور با رانندگان مجرب و حرفه ای در خدمت شما می باشد.

باربری به هرمزگان با کامیون ( جفت، تک)

باربری به هرمزگان با کامیون شامل ماشین های تک و جفت می باشد . ماشین کامیون تک محور یا تک در دسته ماشین‌ باری سنگین قرار می‌گیرد. رانندگی کامیون تک به گواهینامه پایه یک نیاز دارد. ظرفیت کامیون تک ظرفیت حمل بار کامیون تک ۱۰ تن است. کاربرد کامیون تک برای حمل بارهای صنعتی در مقیاس متوسط مناسب است. ماشین کامیون جفت محور یا جفت از نظر ظرفیت حمل بار بعد از کامیون تک قرار دارد و یک نوع ماشین باری سنگین محسوب می‌شود. ظرفیت کامیون جفت ظرفیت و حمل بار کامیون جفت ۱۵ تن است. کاربرد کامیون جفت برای حمل بارهای سنگین در مسافت‌های طولانی مناسب است. انواع کامیون‌های تک و جفت کامیون‌های تک و جفت به دلیل اینکه کاربرد گسترده‌ای دارند به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. تفاوت اتاق در این کامیون‌ها باعث شده که هر کدام در یک زمینه تخصصی مورد استفاده قرار بگیرند. شرکوت بارکوب باداشتن بهترین ماشین های جفت و تک با رانندگان مجرب و حرفه ای در خدمت شما می باشد.

باربری به هرمزگان با تریلی کفی، بغلدار و چادری

باربری به هرمزگان با تریلی کفی، بغلدار و چادری در شرکت بارکوب در خدمت شماست. تریلی‌ها جزو انواع ماشین‌های باربری سنگین هستند که از نظر ظرفیت حمل بار در بالای این دسته قرار می‌گیرند و می‌توانند بین ۱۵ تا ۲۲ تن بار را حمل کنند. هرچند ظرفیت حمل بار توسط برخی از انواع تریلی مانند کمرشکن‌ها گاهاً حتی در کمرشکن ۱۱ محور به ۵۵ تن نیز می‌رسد.ظرفیت تریلی همان‌طور که گفتیم تریلی‌ها از نظر ظرفیت حمل بار متنوع هستند. ظرفیت برخی از انواع تریلی‌ها عبارتست از:

 • تریلی ۱۸ چرخ کانتینر آهنی: ۱۶ تن
 • تریلی ۱۰ چرخ: ۲۰ تن
 • تریلی ۱۸ چرخ کمپرسی: ۲۲ تن
 • تریلی ۱۸ چرخ ترانزیت چادری: ۲۲ تن
 • تریلی ۱۸ چرخ کفی: ۲۲ تن

تریلی ها کاربردهای بسیار گسترده‌ای دارند. به عنوان مثال تریلی‌های کفی و کمرشکن برای حمل ماشین‌آلات سنگین و تجهیزات بزرگ کارخانه‌ها و نیروگاه‌ها مناسب هستند. تریلی‌های ترانزیت چادری همان طور که از نامشان پیداست برای حمل بارهای ترانزیتی هستند و حمل و بارگیری کالا در آنها تحت استانداردهای بین‌المللی صورت می‌گیرد. تریلی‌های کمپرسی نیز کاربردی مشابه انواع کامیون کمپرسی دارند، با این تفاوت که حجم باربری در اینجا بسیار بالاتر است.شرکوت بارکوب باداشتن انواع تریلی با رانندگان مجرب و حرفه ای در خدمت شما می باشد.

حمل بار به هرمزگان با کمرشکن و بوژی بار سنگین و فوق سنگین

حمل بار به هرمزگان با کمرشکن و بوژی بار سنگین و فوق سنگین از دیگر خدمات شرکت بارکوب می باشد. ماشین بوژی و کمرشکن  آخرین عضو خانواده ماشین‌های باربری که در صدر فهرست ظرفیت ماشین‌های باربری قرار می‌گیرد، نوعی تریلی خاص به نام بوژی یا ۱۰۰۰ چرخ است. تعداد محورهای بوژی و کمرشکن  به نوع باری که قرار است حمل شود بستگی دارد.  ظرفیت بوژی و کمرشکن بسته به نوع بار متغیر است و گاهاً به ۹۶ تن هم می‌رسد. کاربرد بوژی و کمرشکن برای حمل بارهای بسیار سنگین مانند تجهیزات سدها و نیروگاه‌ها مناسب است. شرکت بارکوب  ارائه دهنده تمامی خدمات باربری تخصصی از تهران برای هرمزگان است و انواع کمرشکن و بوژی را با پایین ترین نرخ کرایه در خدمت همشهریان عزیز می باشد.

حمل اثاثیه منزل به هرمزگان با انواع ماشین های مسقف

بارکوب ارائه دهنده حمل اثاثیه منزل به هرمزگان با انواع ماشین های مسقف است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد و برآورد هزینه بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود .اگر قصد اسباب کشی و حمل بار را دارید اتوبار  بارکوب  با دو دهه تجربه در عرصه حمل بار در کنار شما می باشد و شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری  خواهد کرد . بارکوب با بکارگیری فناوری و تجربه همه امکانات لازم  را برای آسان تر کردن پروسه حمل بار، جابجایی و اسباب کشی فراهم کرده است. شما با بهره گیری از سرویس های بارکوب از بسته بندی ، حمل و چیدمان ، پروسه سخت جابجایی را بدون  دغدغه و استرس را به راحتی به پایان برسانید . ناوگان باربری بارکب به همراه تیم پشتیبانی در همه روزهای هفته و24 ساعته سرویس ها و خدمات خود را براساس نیاز شما ارائه می دهد. پرسنل کارآزموده و با تجربه بارکوب،  شما را از روز قبل از جابجایی تا پایان و چیدمان همراه شماست.

 

حمل آهن آلات به هرمزگان از بازار تهران

حمل آهن آلات به هرمزگان شامل انواع آهن آلات مانند تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودونی برای حمل به هرمزگان از بازار تهران در خدمت شما هستیم . بازارآهن تهران در محله شادآباد تهران واقع شده است. این محله در منطقه ۱۸ تهران و در جنوب این شهر قرار دارد برای حمل بار آهن از تهران به هرمزگان ماشین مورد نیاز خود را از بارکوب بخواهید.

حمل مواد غذایی به هرمزگان با انواع ماشین های باری سبک و سنگین

حمل ونقل مواد غذایی به هرمزگان  از نکات خاصی برخوردار است. روش حمل و نقل موادغذایی سایر محمولات متفاوت است. از جمله اینکه اینگونه محمولات باید با وسائل مناسب و در دمای مناسب خود حمل شوند. دمایی که از یک طرف باعث فساد محموله در جریان حمل نشود و از سوی دیگر موجبات یخ زدگی و زوال کیفیت آنها را بوجود نیاورد. در این مقوله فروشندگان و ارسال کنندگان محترم کالا بهتر است توجه داشته باشند که عدم رعایت ضوابط نه تنها می تواند موجب مصونیت حمل کننده شود، بلکه امکان استفاده از مزایای بیمه را برای آنها غیر ممکن می سازد. وقتی با حمل مواد غذایی یا کالاهای فاسد شدنی سرو کار دارید، هر محموله مثال خوبی برای حمل به موقع می باشد. غالباً تکنیک های برنامه ریزی مراقبت درسفر و گاهی اوقات استفاده از تیم رانندگان برای حصول اطمینان از اینکه در عین حال که محموله به سمت مقصد درحرکت است، قوانین و مقررات مربوط به ساعات سرویس دهی رعایت می شود ضرورت دارد . حتی ممکن است مسیرهای حمل، مورد تجدید نظر قرارگیرند تا از تاخیر ناخواسته ناشی از وضعیت آب و هوائی جلوگیری شود.

بارکوب با انتخاب بهترین گزینه های حمل مواد غذایی و برنامه ریزی و نظارت بر حسن حمل کالای غذایی بهترین راه برای حمل مواد غذایی را به شما ارائه می دهد.

 

کرایه باربری از مبدا تهران به مقصد هرمزگان طبق نرخ اتحادیه

همان طور که گفته شد کرایه باربری از مبدا تهران به مقصد هرمزگان به عوامل مختلفی بستگی دارد. این اطمینان به شما داده می شود که سامانه بارکوب برای رضایت تمامی مشتریان عزیزان کمترین هزینه را دریافت می کند و همچنین در تلاش است در کنار هزینه کم باربری سریع و مطمعنی را در اختیار صاحب بار قرار دهد.هزینه باربری به دلیل اینکه به عواملی چون نوع بار ، وزن بار ، حجم بار ، زمان بارگیری ، نوع ماشین برای باربری بستگی هزینه ثابتی ندارد و متغیر بوده

خدمات بارکوب برای حمل بار به هرمزگان 

بارکوب بزرگترین اتوبار تهران ، با کادر مجرب و کارگران ماهر و تجربه چندین سال خود آماده ارائه هرگونه خدمات بارکوب برای حمل بار به هرمزگان  باربری و جابجایی اثاثیه تهران به هرمزگان شامل: حمل و نقل، بسته بندی و اثاث کشی به کلیه شهرهای استان هرمزگان را دارد. بارکوب همراه با کادری مجرب و کارگران ماهر و کارآزموده بالاترین سطح کیفی خدمات در میان همه باربری های تهران است.
انجام خدمات بسته بندی حرفه ای به جدیدترین روش های روز دنیا ، استرچ رپ،فوم،کارتن سه لایه الی ۵ لایه و … بسته بندی مخصوص مبلمان و رخت خواب، کارتن های مخصوص لباس
ارائه انواع ماشین وانت نیسان، خاور، کامیون ایسوزو، تریلر و … تمام ماشین ها مسقف و عایق بندی شده و موکت کاری شده به همراه ۱۰۰ پتو برای جلوگیری از آسیب دیدن لوازم در حین جابه جایی
فقط کافیست یکبار امتحان کنید تا مشتری دائم ما شوید. اسباب کشی آسان را با ما تجربه کنید.

مشاوره برای باربری تهران به هرمزگان  توسط کادر مجرب

ما آدم ها زمانی که می خواهیم کار مهمی را انجام بدهیم معمولا از بقیه مشورت می گیریم. برای مشاوره هم سراغ آدم های کاربلد می رویم. مشورت امر پسندیده ای است که یزرگان به آن بسیار توصیه کرده اند. یکی از چالش هایی که ممکن است با آن مواجه شویم حمل و نقل و جابه جایی است.کارکنان ما با گذراندن دوره های آموزشی و با تخصص کامل، در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی و جابجایی لوازم ظریف، لوکس، قیمتی و سنگین در کنار شما هستند تا تجربه ای خوب و بیادماندنی از اثاث کشی و حمل کالا را برای شما رقم بزنند. ارائه بهترین خدمات مشاوره باربری و حمل بار توسط کارشناسان شرکت بارکوب  بصورتن کاملاً رایگان در خدمت شما همشهریان گرامی  می باشد.

بارنامه برای حمل بار به هرمزگان

بارنامه برای حمل بار به هرمزگان یکی از الزامات ارسال بار به هرمزگان می باشد. با توجه به اینکه بارنامه سندی بین فرستنده بار و حمل‌کننده آن است، بر اساس بارنامه است که مشخص می‌شود صاحب بار کیست و بار به چه کسی تحویل داده شده است. در حقیقت بارنامه رسید کالا محسوب می‌شود؛ اگر بارنامه نباشد و کالا در حین حمل خسارت ببیند، شرکت حمل و نقل می‌تواند ادعا کند که هیچگونه تعهدی نسبت به سلامت کالا ندارد؛ به همین دلیل است که همیشه یک نسخه امضا شده از بارنامه در اختیار صادرکننده بارنامه و شرکت حمل و نقل قرار دارد. اما یک سری از اطلاعات به صورت ثابت و مشترک در همه بارنامه‌ها وجود دارند. نام و نوع کالا، وزن و تعداد و نوع بسته‌بندی و یا حجم آنها، نام حمل‌کننده، شرایط پرداخت مبلغ بارنامه و مبلغ بارنامه از جمله اطلاعاتی هستند که بسیار مهم بوده و در کلیه بارنامه‌ها ثبت می‌شوند. بارنامه دارای تمامی اطلاعاتی است که در مورد کالا و حمل و نقل وجود دارد از جمله نام و مشخصات کالای حمل شده، آدرس و مشخصات مبدا و مقصد انتقال بار، نام و مشخصات صاحب کالا و نام و مشخصات راننده و خودروی حمل بار؛ بارنامه توسط شرکت حمل بار تنظیم شده و به راننده یا شخص حمل‌کننده بار تحویل داده می‌شود و بعد از به مقصد رسیدن تحویل گیرنده داده می‌شود. شرکت بارکوب بار شما را همراه با بارنامه معبتر از تهران به تمامی نقاط هرمزگان ارسال نماید.

 

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود