Skip to main content

باربری تهران به فارس ⭐️ جدول قیمت |حمل بار به فارس

باربری تهران به فارس | حمل بار به فارس

یکی از تقاضاهای بسیاری از ساکنان و شرکت های تهران استفاده از خدمات اتوبار و حمل بار تهران به استان فارس  است. چنانچه قصد اسباب کشی و جابجایی اثاث و لوازم خود از تهران به فارس را دارید، شرکت باربری بارکوب، می تواند بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه کند. باربری و حمل بار به شهرستان، نیازمند دقت و تخصص بالاست. از جمله باربری و جابجایی اسباب و اثاثیه مشتریان به استان فارس. جهت استفاده از خدمات ما در زمینه باربری تهران به فارس، می توانید در هر زمان با همکاران ما تماس گرفته و سپس بعد از هماهنگی های اولیه جهت در زمینه استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت و همچنین خدمات اسباب کشی ، جهت حمل و انتقال کالا و یا اسباب و لوازم مورد نظرتان از تهران به مقصد هر یک از شهرهای استان فارس با بهترین کیفیت را به ما بسپارید.

اهمیت حمل بار تهران به فارس

اهمیت حمل بار تهران به فارس استان فارس یکی از استان‌های جنوبی ایران است. وسعت استان فارس حدود ۱۳۳ هزار کیاومتر مربع است و تقریبا” ۸.۱ درصد مساحت کشور را تشکیل می‌دهد.این استان از شمال به استان اصفهان، از شرق به استانهای یزد، از جنوب به استان هرمزگان و از غرب به استانهایکهکیلویه و بویر احمد محدود می‌شود.همه ما با شنیدن نام استان فارس، سریع به یاد شیراز و شعر معروف «خوشا شیراز» می‌افتیم؛ غافل از این‌که فارس، چهارمین استان پهناور کشور است  برای ارسال بار با تمامی ماشین های باری سبک و سنگین  فاصله تهران تا شیراز مرکز استان فارس ۹۰۰ کیلومتر فاصله زمینی و چیزی حدود ۶۵۰ کیلومتر فاصله هوایی دارد. استان فارس شامل 29 شهرستان می باشد

در شرکت بارکوب خدمات ویژه ای برای حمل بار از تهران به فارس در نطر گرفته شده است  که میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان حمل و نقل ما در تماس باشید.

ارسال بار به فارس از مبدا تهران

استان فارس که مرکز آن شهر شیراز است،  ارسال بار به فارس از مبدا تهران یکی از بزرگ‌ ترین استان‌ های ایران بوده و به‌عنوان یک استان صنعتی در کشور به حساب می‌آید. به‌ همین دلیل سفارش باربری از این شهر به تهران و دیگر شهرستان‌ ها و شهر های این استان بسیار زیاد است.شیراز یکی از مهم‌ ترین شهرهای صنعتی کشور محسوب می‌شود.وجود شهرک بزرگ صنعتی شیراز و کارخانه صنایع الکترونیک شهرک صنعتی و واحدهای صنعتی مانند پارسینه چاپ، پدیده فوم و همچنین واحدهای صنعتی مانند انتخاب اول، فرش ذوالنواری گروه صنعتی ابو قداره …واحدهای صنعتی مانند فاتح صنعت کیمیا، فولاد بیسیک، فناوریان شایان طرح، آداک صنعت، انرژی ساز، تیر و ستون پارس در این استان می باشد

ارسال بار به شهرهای اطراف فارس

ارسال بار از همه مناطق تهران اسلامشهر ، رباط کریم ، نسیم شهر ، آدران شهریار ، اندیشه ، شهرقدس ( قلعه حسن خان ) ورامین ، قرچک ، پیشوا ، باقرشهر ، کهریزک رودهن ، بومهن ، آبعلی ، دماوند ، فیروزکوه  و سایر مناطق شهر تهران و استان تهران به تمام شهرهای استان فارس شیراز ، مرودشت ، جهرم ، فسا ، کازرون ، داراب ، فیروزآباد ، آباده ، لار، نورآباد ، نی ریز ، اقلید ، استهبان ، گراش ،زرقان ، کوار ، لامرد ، خرم بید ، زرین دشت ، فراشبند ، قیر و کارزین ، خرامه ، خنج ، سروستان ، ارسنجان ، سپیدان ، اردکان ، میمند …  با ارائه انواع خدمات برتر و پیشرفته در حوزه جابه‌جایی بار به فارس زبانزد بهترین باربری در حوزه بار تهران و انتقال و ارسال مرسوله و لوازم شما به فارس می‌باشد.ارسال بار به شهرهای اطراف فارس توسط شرکت بارکوب با دارا بودن انواع امکانات جابجایی از برترین سامانه‌های جابجایی بار با رفع نیاز صددرصدی مردم در حوزه انتقال بار به حساب می‌آید.

انواع ماشین های باربری تهران به فارس

شرکت باربری بارکوب  با در دست داشتن انواع ماشین های باربری تهران به فارس و انواع خودروهای جابجایی است. از قبیل وانت‌بار نیسان بار خاور های روباز خاور های مسقف کامیونت‌های جابه‌جایی اثاثیه منزل که به‌صورت مسقف تعبیه شده‌اند. انواع کامیون‌های بزرگ جابه‌جایی وسایل سنگین از قبیل تک جفت انواع کشنده و تریلر همچنین بارهای شما با وزن‌های بالا را نیز برای شرکت‌های مختلف انجام می‌دهیم نوع کامیون مورد نیاز شما برای حمل بار از تهران به فارس است بسته به  تناژ بار، ابعاد بار و نوع بار است.  هر کدام از ماشین های باری و کامیون ها برای حمل بار با ظرفیت مشخصی طراحی شده اند و با توجه به ابعاد اتاق و یا بارگیرشان حجم مشخصی بار را حمل میکنند.

باربری تهران به فارس با نیسان 

باربری تهران به فارس با نیسان  برای ارسال خورده بار به فارس و حمل بار از نیسان استفاده می کنند. باربری تهران به فارس  با نیسان دارای مزایای زیادی نسبت به کامیون است. اولین مورد آن قیمت است که نسبت به کامیون بسیار کمتر خواهد شد. دومین مورد آن عدم محدودیت تردد برای این خودرو می باشد. به عبارت دیگر این خودرو مجاز به تردد در بسیاری از اتوبان است که کامیون اجازه تردد در آن را ندارد. در نتیجه مجبور به طی مسافت های بیشتری هستند و ممکن است مدت زمان بیشتری را در راه صرف کنند، اما نیسان سریع تر به مقصد می رسد. مورد بعدی حرکت راحت تر نیسان در راههای باریک تر و تردد سریع آن است.  ابعاد نیسان ها طولی برابر با 2.2 متر داشته و عرض آن 1.6 متر است و ارتفاع بار نباید بیشتر از 1.2 متر شود. و تا 2 تن هم گنجایش دارد.

باربری به فارس با خاور

باربری به فارس با خاور مسقف مخصوص اثاثیه منزل اسباب‌کشی یا همان اساس کشی قطعا باید امکانات زیادی داشته باشد. خاوری که اثاثیه شما را به شهرستان انجام می‌دهد قطعا باید دارای امکانات ویژه‌ای نسبت‌به ماشین‌های دیگر باشد لزوماً باید این خاور بسیار تمیز باشد.زیرا وسایل و اسباب با شما ارتباط مستقیم دارند و ممکن است در صورت آلودگی به شما ضرر و زیان جانی وارد نماید. سلامت و تمیز بودند و همچنین کیفیت ماشین که مخصوص اثاثیه منزل می‌باشد.کامیون‌های مسقف باربری حمل بار به فارس معمولاً بزرگ‌تر از خاور های یا کامیونت‌های داخل‌شهری هستند. زیرا انتقال بار به فارس نیازمند ماشین‌های بزرگ‌تر برای جا شدن کلیه وسایل و لوازم و اسباب شما باید باشد.

باربری به فارس با کامیون

باربری به فارس با کامیون حمل بار با کامیون تک / جفت به صورت همه روزه برای ارسال انواع بار از تهران به فارس می باشد.. کامیون های تک و جفت که ممکن است آنها را تحت عنوان بنز 10 چرخ و بنز 6 چرخ نیز بشناسید ازجمله ماشین های باری سنگین هستند که برای باربری تا ظرفیت 10 و 15 تن مورد استفاده قرار میگیرد.باربری بارکوب تمامی خدمات را برای حمل بار 10 تنی با کامیون تک و حمل بار 15 تنی با کامیون جفت در اختیار صاحبین بار قرار میدهد.

باربری به فارس با تریلی

باربری به فارس با تریلی یا همان کشنده های هستند که انواع بارکش را حمل می کنند و برای بار های بالای ۱۵ تن از آنها استفاده می شود و حداکثر وزن استاندارد مجاز برای تریلی ها ۲۲ – ۲۵ تن است.که در اصطلاح عمومی به آن هجده چرخ نیز گفته می‌شود (تریلی‌های هجده چرخ معمولاً برای کمپرسی و کفی استفاده می‌شود).

حمل بار به فارس با کمرشکن و بوژی

حمل بار به فارس با کمرشکن و بوژی  برای حمل بار سنگین و نیمه سنگین و فوق سنگین، محموله های غیر استاندارد، حمل با ماشین های مخصوص و چارتری و محموله های بار ترافیکی سنگین و فوق سنگین در حمل و نقل های جاده ای بکار گرفته می شوند. محموله های ترافیکی به حمل و نقل کالاهایی اطلاق می شود که دارای سایز و ابعاد بزرگتر از حد معمول و بسیار بزرگ هستند و یا وزن بسیار زیادی دارند و خارج از سایز طول، عرض، ارتفاع و وزن هستند.در حمل بار کمر شکن و بوژی، کمر شکن ها پرکاربرد تر در حمل بارهای نیمه سنگین و بارهای ترافیکی و غیر قابل تفکیک هستند.به دلیل حساسیت بسیار بالا در حمل بارهای فوق سنگین کمر شکن و بوژی ها تنها حرکت نمی کنند، یک تیم متخصص شامل چند خودرو همراه در جلو و عقب، تیم متخصصان فنی، نمایندگان پروژه و یا سازمان مربوطه و کارشناس فنی شرکت باربری حمل بار کمر شکن و بوژی را اسکورت می کنند.

حمل انواع بار به فارس از تهران

شرکت یارکوب همه روزه حمل انواع بار به فارس از تهران و کالا را  ارسال میکند. تفاوتی ندارد بار شما چیست و برای حمل آن به چه کامیونی نیاز دارید، برای حمل انواع بار از تمامی نقاط تهران به استان فارس  تنها کافیست با متخصص باربری خط تهران-فارس تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل به فارس

حمل اثاث  یک امر بسیار تخصصی است  اگر شما حمل اثاثیه منزل به فارس را به شرکت اسباب کشی معتبر که تخصص کافی دارند بسپارید.می توانید با خیال آسوده و به راحتی آب خوردن اسباب و اثاثیه منزل خود را به بهترین نحو، بدون هیچگونه آسیب دیدگی و با رعایت تمام اصول جابجا نمایید.انجام امور بسته بندی در حمل اثاثیه منزل از موارد بسیار مهم است .اگر کار بسته بندی به درستی انجام نشود در هنگام اسباب کشی منزل مطمئنا دچار مشکل خواهید شد.شرکت بارکوب  به عنوان بهترین اتوبار تهران دارای خودروهای مجهز برای حمل اسباب کشی منزل و ارائه دهنده خدمات و به عنوان یک شرکت اثاث کشی معتبر ارئه دهنده خدمات بسته بندی نیز می باشد.

حمل مواد غذایی به فارس

اگر می خواهید میخواهید مواد غذایی خریداری شده از بازارهای تهران را به مقصد فارس حمل کنید در همین راستا یک شرکت باربری خوب باید به ارائه تضمین و بیمه‌نامه مناسب در این خصوص بپردازد. شرکت بارکوب، به صورت تخصصی در زمینه باربری مواد غذایی و انواع مرسولات فعالیت دارد. لذا به‌منظور جلب رضایت و اطمینان خاطر مشتریان، ارائه ماشین های مناسب برای حمل مواد غذایی به فارس با بیمه‌نامه از جمله خدمات این شرکت است

کرایه باربری از مبدا تهران به مقصد فارس

کرایه باربری از مبدا تهران به مقصد فارس  با شرکت بارکوب  تماس بگیرید و اطلاعات مورد نظر را با مشاوران شرکت در میان می گذارید. مانند اندازه بار، مسافت و نوع ماشبن  و…سپس از نرخ کرایه آن مطلع می شوید. حتی شما می توانید سوال هایی که در مورد باربری دارید نیز بپرسید.باید توجه داشت به دلایل مختلف اعم از ترافیک جاده ، وضعیت آب و هوایی و تعطیلات نرخ کرایه باربری در روزهای مختلف سال به خصوص برای ماشین های سنگین متفاوت است.

خدمات بارکوب برای حمل بار به فارس

خدمات بارکوب برای حمل بار به فارس شامل موارد زیر است. هدف ما در بارکوب آسودگی خاطر شما از:
1.    حمل صحیح و ایمن بار و اثاثیه منزل
2.    تحویل به موقع بار شما در شهر مقصد
می باشد.

جلوگیری از اتلاف وقت با استفاده از تجهیزات با کیفیت و پرسنل مجرب در اطلس بار به دست می آید.
مهم ترین سرویس های اطلس بار در باربری تهران به فارس شامل خدماتی نظیر:
•   بسته بندی  منزل و ادارات و ..
•    بارنامه تضمینی
•    بیمه رایگان معتبر
•    خدمات VIP در حمل بار اعم از حمل جهیزیه
•    استفاده از ردیاب در تمامی خودروهای حمل بار
•    استفاده از مدرن ترین ماشین های حمل بار
•    مشاوره رایگان
•    خدمات شبانه روزی
می باشد.
مشاوره رایگان از خدمات ویژه‌مان در بارکوب است. به شما امکان انتخاب بهترین روش برای حمل بار به استان فارس را خواهد داد.

 

 

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود