Skip to main content

لیست باربری های آبادان ⭐️09167994836 جدول قیمت ها

باربری در آبادان

باربری های معتبر آبادان

باربری در آبادان از فعالیت های مهم شرکت های حمل بار با انواع کامیون ها و تریلی ها می باشد. بارکوب قصد دارد در این صفحه لیستی از باربری های معتبر و مطمئن از جمله باربری تریلی آبادان را ارائه دهد تا نسبت به خدمات اتحادیه های آبادان اطلاعات کسب کنید. از جمله باربری های بنام که در این حوزه فعالیت دارند می توان به باربری شاهین آبادان، باربری اطمینان آبادان، باربری وطن آبادان اشاره کرد. کامیون های حمل بار پس از بارگیری انواع محموله تحت پوشش بیمه کالا و بارنامه دولتی قرار می گیرند تا حمل و نقل بین شهری نظیر باربری آبادان تهران، باربری آبادان اصفهان، باربری آبادان مشهد با اطمینان خاطر انجام گیرد.

معرفی جدول باربری های آبادان

در جدول زیر لیستی از شرکت های حمل و نقل که به عنوان بهترین باربری آبادان فعالیت می کنند؛ برای شما ارائه شده است. برای مشاوره جهت اسباب کشی و جابجایی بین شهری و داخل شهر و یا حتی از واحدی به واحد دیگر می توانید با کارشناسان بارکوب تماس حاصل فرمایید. در ادامه ما به نرخ باربری آبادان و اطلاعاتی در مورد انتخاب انواع کامیون، کامیونت، نیسان، وانت بار و تریلی خواهیم پرداخت.

شرکت باربری بارکوب09167994836آبادان، خیابان امیر کبیر، ساختمان شمیم، طبقه همکف
مرکز اسباب کشی پارسیان09165012549آبادان، بلوار رسول اکرم، باربری پارسیان
اتوبار طالقانی09160390248آبادان، بلوار شهید رجایی، ساختمان عرشیا، طبقه همکف
موسسه حمل و نقل عیدانی Updatingآبادان – سلیج غربی – روبروی بنزین جنب باربری وطن – بلوار ثامن الا ئمه – طبقه همکف
شرکت الهام آبادانUpdatingآبادان، ایستگاه ۱۲ بعد از پل، روبروی نمایندگی سایپا، شرکت حمل و نقل الهام خرمشهر
نور بار آبادانUpdatingآبادان
باربری مهاجر آبادانUpdatingآبادان، ایستگاه ۱۲ بعدازپل، روبروی کلانتری قدیم و جایگاه سی ان جی گاز
شرکت افتخار بار جنوبUpdatingآبادان ایستگاه ۱۲
شادمان بار آبادانUpdatingآبادان، بلوار ثامن ائمه، مقابل ایران خودرو
شرکت توانا آبادانUpdatingایستگاه ۱۲ بعد از پل، بهمنشیر کوی گیاهی، شرکت حمل و نقل توانا
موسسه ستاره کارون جنوبUpdatingآبادان
باربری صاعقه بار جنوبUpdatingآبادان – ایستگاه ۱۲ – بعدار پل، جنب نمایندگی ایران خودرو
موسسه حمل و نقل شمس تابانUpdatingآبادان، کمربندی ۴۰۰ متر بعداز پمپ بنزین، جنب ایران خودرو
اروند بارUpdatingآبادان، ایستگاه ۵، ردیف ۱۲۶، اتاق ۳
هلاله بار آبادانUpdatingآبادان، ایستگاه ۲، بهار ۷، بعد از بیست متری، پ ۸۴
شرکت جزیره سبز آبادانUpdatingآبادان، بعد از پل ایستگاه ۱۲، روبروی نمایندگی سایپا
موسسه حمل و نقل مردانیUpdatingقفاس – روستای بهمنشیرجنوبی – بهمنشیرجنوبی – بخش مرکزی – خیابان اصلی قفاس – طبقه همکف
باربری ناصر بار جنوبUpdatingآبادان
نورگستر آبادانUpdatingبلوار طیب، روبروی دفتر ایران پیما

نرخ باربری و لیست قیمت های بارکوب در آبادان

آبادان در بخش صنعت نفت و پتروشیمی نقش مهمی را در کشور ایفا می کند و یکی از بزرگترین پالایشگاه های نفت جهان یعنی پالایشگاه نفت آبادان در این شهر قرار دارد. دو شهرک صنعتی مهم آبادان ۱ و آبادان ۲ در این شهرستان فعال هستند که کارخانه هایی از قبیل شرکت پپسی آبادان – لنج سازی موج شکن اروند – پیام اور سریر کارن اروند – آریا تابان اروند – کارخانه برنج – شرکت افرا اروند – ماهان پالایش اروند – کارخانه ایزوگام سفیدبام در این شهرک ها مشغول تولید هستند.

همانطور که بدان اشاره شد، آبادان یک شهر صنعتی می باشد و علاوه بر آن جاذبه های توریستی نیز دارد که هر ساله افراد زیادی به این شهر جهت کار و یا سیاحت به این شهر سفر می کنند. هنگامی که می خواهید راجع به حمل و نقل و اسباب کشی منزل در آبادان بدانید، سوالاتی برای شما به وجود می آید که به کدام باربری ها میشود دسترسی پیدا کرد و یا باربری نیسان در آبادان، وانت بار تلفنی در آبادان به چه صورت انجام می شود. مهمتر از همه این ها نرخ باربری آبادان و قیمت های تعیین شده برای این انتقالات را از کجا میتوان فهمید. اینجاست که سامانه بارکوب به شما اطلاعات قیمت های انواع کامیون ها (تک و جفت) و باربری تریلی آبادان را در اختیار شما قرار می دهد تا شما عزیزان بتوانید به سهولت سفارش های باربری خود را ثبت نمایید.

جدول قیمت های زیر در تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ آماده شده است.

از مبدا آبادان به شهرستان :خاورنیسانوانت
آبادان به مقصد کرمان
آبادان به مقصد تهران
آبادان به مقصد یزد
آبادان به مقصد شیراز
آبادان به مقصد کیش
آبادان به مقصد قزوین
آبادان به مقصد اصفهان
آبادان به مقصد تبریز
آبادان به مقصد مشهد
آبادان به مقصد بوشهر
آبادان به مقصد بجنورد
آبادان به مقصد عسلویه
آبادان به مقصد اراک
آبادان به مقصد چابهار
آبادان به مقصد کاشان
آبادان به مقصد ارومیه
آبادان به مقصد زاهدان
آبادان به مقصد چالوس
آبادان به مقصد بیرجند
آبادان به مقصد آمل
آبادان به مقصد گرگان
آبادان به مقصد بندرعباس
آبادان به مقصد قشم

جدول قیمت های بارکوب برای انواع کامیون های تک، جفت و تریلی

از مبدا آبادان به شهرستان:تکجفتتریلی
آبادان به مقصد رشت
آبادان به مقصد مشهد
آبادان به مقصد تبریز
آبادان به مقصد کرج
آبادان به مقصد آستارا
آبادان به مقصد اصفهان
آبادان به مقصد شیراز
آبادان به مقصد بوشهر
آبادان به مقصد شهرکرد
آبادان به مقصد تهران
آبادان به مقصد اردبیل
آبادان به مقصد ارومیه
آبادان به مقصد زنجان
آبادان به مقصد کرمان
آبادان به مقصد زاهدان
آبادان به مقصد بیرجند
آبادان به مقصد قزوین
آبادان به مقصد همدان
آبادان به مقصد سنندج
آبادان به مقصد ساری
آبادان به مقصد کرمانشاه
آبادان به مقصد یاسوج
آبادان به مقصد گرگان
آبادان به مقصد سمنان
آبادان به مقصد خرم آباد
آبادان به مقصد قم
آبادان به مقصد اراک
آبادان به مقصد بندرعباس
آبادان به مقصد ایلام
آبادان به مقصد یزد

 

نحوه باربری در آبادان چگونه است؟

حمل و نقل بار در آبادان از طریق راه زمینی و دو شیوه ریلی و جاده ای انجام می شود. همان طور که می دانید در حمل و نقل جاده ای باید وسیله حمل بار با نوع، وزن و حجم بار متناسب باشد تا مشکلی در روند جابجایی پیش نیاید؛ به همین منظور وسایل نقلیه مختلفی وجود دارند که مناسب جهت جابجایی حمل انواع کالا و وسایل سبک و سنگین می باشند.طبق برآورد بارکوب در شهر آبادان حمل بار به صورت ریلی نیز انجام می شود. حمل و نقل ریلی با در اختیار داشتن واگن های سقف دار، لبه بلند، لبه کوتاه، مسطح، فله بر و مخزن دار، می تواند برای همه نوع بار خدمات جا به جایی ارائه دهد زیرا هر یک از این واگن ها مناسب نوعی بار می باشند.

نحوۀ محاسبه قیمت کرایه بار در آبادان

این محاسبه بستگی به عواملی مانند وزن بار، نوع اتومبیلی که بار را حمل می کند، ساعت کاری و تعداد کارگران و مسافت مبدا تا مقصد، دارد. طبیعتا هرچه مسیر حمل طولانی تر باشد کرایه بار بیشتر می شود و اگر برای بسته بندی، بار زدن بار در مبدا و پیاده سازی و تخلیه آن در مقصد احتیاج به کارگر باشد نیز به ازای هر کارگر مبلغی باید پرداخت شود.

هرچه وزن محموله بیشتر باشد نیاز به وسیله ای مجهز تر و بزرگتر دارد و به طبع کرایه بار به همان مقدار بیشتر می شود. در ضمن در صورتی که کارگر معمولی یا حررفه ای بخواهید نیز حق الزحمه او متفاوت حساب می شود.

در کنار این هزینه ها، حق بیمه هم وجود دارد که جداگانه توسط شرکت بیمه گذار دریافت می شود. شرایط جاده ای و جوی در تعیین کرایه بار در آبادان موثرند. هرچند آبادان شهری است که کمتر به خود برف و باران می بیند اما برای ارسال بار به مناطق سرد سیر و دورتر که پر بارش هم می باشند مثل اردبیل تعرفه قیمت تابستان و زمستان متفاوت است.

و واضح است هرچه میزان بارش برف یا باران بیشتر باشد جاده ها لغزنده تر بوده و وسیله نقلیه آرام تر حرکت می کند و به پیروی از آن دیرتر به مقصد می رسد. همچنین احتمال بروز حوادث جاده ای در این شرایط بیشتر است و خودروی مجهزی باید انتخاب گردد. درباره شرایط جاده ای هم باید بگویم، کرایه حمل بار در جاده های صاف و هموار، اتوبان های یک طرفه و جاده های بدون ترافیک کمتر از شرایط مخالف آن است.

آیا بیمه بار برای آبادان لازم است؟

بیمه کردن بار از دیدگاه کارشناسان بارکوب اهمیت بسیاری دارد. بیمه باربری در آبادان هم می تواند شامل بار شود و هم شامل افرادی که جا به جایی بار را بر عهده دارند. گاهی حین این جابه  جایی ممکن است خساراتی وارد شود که اگر شامل حوادث ذکر شده در بیمه نامه شود، بیمه خسارت را به طور کامل پرداخت می کند.

در واقع شما قبل از ارسال بار مبلغی را به شرکت حمل و نقل پرداخت می کنید و بارتان را بیمه می کنید؛ و از بابت خسارت های احتمالی که ممکن است به بار وارد شود آسوده خاطر می شوید. تشخیص اینکه مسئولیت بار خسارت دیده را بیمه قبول می کند یا خیر هم بر عهده کارشناس بیمه است و متصدی حمل بار در این باره هیچگونه اختیاری ندارد. خیالتان از بابت هزینه آن هم راحت باشد چرا که درصد بسیار کوچکی از ارزش کل بار را از شما دریافت می کنند و در ازای آن در صورت خسارت، مبلغی به ارزش کل بار به شما می دهند که برای داشتن خاطری آسوده ارزشش را دارد!

شرکت های معتبر باربری در آبادان

برای حمل بار در آبادان و یا از آبادان به سایر شهرها میتوانید روی ما حساب کنید. باربری بارکوب با دارا بودن پرسنلی مجرب آماده انتقال بار شما از آبادان به سایر شهر های ایران می باشد. ما در شرایطی ایمن وسایل نقیه مناسب جهت محافظت بار از نفوذ رطوبت و آلودگی و در  مواردی جلوگیری از نفوذ هوا به آن را در اختیار مشتری قرار می دهیم؛ همچنین این وسایل محکم بوده و از ضرب دیدگی و دیگر صدمات احتمالی حین انتقال از بار شما محافظت می کنند.

شما میتوانید همین حالا با ما از طریق شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا قیمت دقیق و شرایط لازم در خصوص حمل بار آبادان را برای شما تشریح کنیم.

چرا حمل و نقل ریلی آبادان مناسب است؟

مزیتی که حمل و نقل ریلی دارد این است که بدون بیمه بار، کالایی را جا به جا نمی کند؛ یعنی یکی از مدارکی که قبل از ارسال بار، از شما برای دریافت و تایید بارتان خواسته می شود بیمه بار است. این یعنی با انتخاب این نوع جا به جایی، به هیچ عنوان خسارتی متحمل نمی شوید؛ نکته قابل توجه دیگر که شما مخاطبان بارکوب باید توجه داشته باشید، این است که ریل قطار های باربری معمولا در محل های عبور و نزدیک سکونتگاه ها واقع نشده و بدون ماندن در ترافیک و مسیر های سخت، به راحتی محموله تان منتقل می شود و سریع تر از انتقال جاده ای شما را به هدفتان می رساند. همچنین میزان کشته‌ شدگان ریلی در مقایسه با حمل ‌و نقل جاده
‌ای بسیار پایین ‌تر است و تعداد زیادی از آن‌ها کسانی هستند که به حریم ریلی تجاوز نموده ‌اند.

درباره شهر آبادان

آبادان یکی از شهرهای استان خوزستان است؛ خوزستان در جنوب غرب ایران واقع است و با توجه به دمای بالایی که دارد مناسب کاشت و پرورش خرما می باشد و از این استان، به شهرهای مختلف ایران و حتی خارج از کشور خرما یا درخت آن، فرستاده می شود. یکی از شهرهایی که خرمای خوزستانی را به مناطق دیگر می فرستد آبادان است. باربری های آبادان مثل دیگر باربری های ایران بیشتر حمل اثاثیه و کالا انجام می دهد. اما حمل خرما از شهرهای جنوبی مثل این شهر بیشتر از دیگر نقاط صورت می گیرد. همچنین به دلیل نزدیک بودن این شهر به دریا، گاهی کالا ها از دریا به آبادان منتقل و سپس به شهر های دور تر فرستاده می شوند و گاهی برای حمل دریایی، از آبادان مرسوله ای به دریا می رود و برای ادامه مسیر به دریا نوردان سپرده می شود.

لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات و از همه مهمتر تجربیات خودتون رو در رابطه با موضوع مقاله با ما و سایر کاربران محترم در بخش دیدگاه ها به اشتراک بگذارید.سپاس از همراهیتون!

مطالب مرتبط:

باربری آبادان مشهد

باربری آبادان اصفهان

باربری آبادان بندرعباس

باربری آبادان به تهران

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


    دیدگاهی ثبت نشده است

    آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود