Skip to main content

باربری طرشت تهران ⭐️44449136 جدول قیمت ها | اتوبار طرشت تهران

 باربری طرشت تهران | اتوبار طرشت تهران

باربری طرشت و اتوبار طرشت بصورت شبانه روزی با سالها سابقه ی درخشان در بسته بندی خرده ریز و اقلام درشت، حمل و نقل و جابجایی، جابجایی و اثاث کشی، آماده ارائه ی خدمات در باربری غرب تهران میباشد. باربری طرشت تهران با بهره گیری از تجربیات خویش آماده اند تا آنچه را شما از یک جابجایی بی دغدغه انتظار دارید به شما هدیه دهند. شما عزیزان با تکیه بر رزومه ی قابل اطمینان گروه اجرایی در باربری تهران میتوانید به تجربه ی عالی در اسباب کشی ای منظم و برنامه ریزی شده دست یابید.  باربری محدوده طرشت، با مسئولیت پذیری در قبال شما، خود را موظف میداند که بهترین ها را ارائه میدهد. باربری و اتوبار، خدمات تخصصی بسته بندی، ارائه ی پکیج های مخصوص بسته بندی، حمل بار بین شهری، اسباب کشی در طرشت و … تنها بخشی جزئی از خدمات شرکت باربری بارکوب در طرشت است.

قیمت باربری طرشت طبق نرخ اتحادیه

قیمت باربری طرشت و نرخ حمل بار در طرشت:

نرخ و قیمت باربری تهران در اتحادیه باربری به شرح زیر می باشد:
حجم یا وزن بار
فاصله مبدا تا مقصد
نوع وسیله نقلیه

لیست تعرفه باربری بارکوبهزینه باربری و اتوبار 1401
هزینه اجاره خاور برای باربری از 800.000 تومان
هزینه اجاره وانت و نیسان برای باربریاز 200.000 تومان
هزینه کارگر باربریاز 150.000 تومان
فهرست موارد اضافی باربری و حمل بار بارکوبهزینه‌های اضافی حمل بار و اتوبار 1401
هزینه اجاره خاور برای یک ساعت اضافهاز 260.000 تومان
هزینه اجاره وانت برای یک ساعت اضافهاز 100.000 تومان
هزینه اجاره نیسان برای یک ساعت اضافه از 125.000 تومان
دستمرد کارگر برای یک ساعت اضافهاز 80.000 تومان

لیست باربری های طرشت با مجوز رسمی

اگر جستجویی در اینترنت برای لیست باربری های طرشت انجام دهید، با سایت های متعددی مواجه می شوید که احتمالا شما را در انتخاب اتوبار دچار تردید می کند،شما همیشه سعی می کنید بهترین گزینه را برای جابه جایی و حمل و نقل  خود انتخاب کنید. شرکت های معتبر مثل بارکوب از جهات مختلفی قابل شناسایی هستند. آدرس سایت، شماره های تماس، خودروها، لوگو می توانند موجب اطمینان و اعتماد شما به این شرکت شود. در باربری های لیست زیر انواع خدمات اسباب کشی در طرشت، حمل بار برون شهری در طرشت، بسته بندی اثاثیه منزل در طرشت، نیسان بار در طرشت انجام می شود. برای جابه جایی حتما با یک اتوبار معتبر هماهنگ کنید و با ثبت قرارداد رسمی خیال خود را از هر جهت آسوده نمایید. از عدم تجربه در جابجایی بار گرفته تا اشتباه در بسته بندی اثاثیه، درخواست حق الزحمه های بالا و نامتعارف در حمل و نقل زمینی، مواردی هستند که موجبات نارضایتی مشتریان را به همراه خواهد داشت.

نام باربریشماره تماسآدرس
بارکوب44449136خیابان آزادی، خیابان طرشت شمالی، روبروی کوچه زمانی، نبش کوچه همتی‌
آزادی باردر حال به روزرسانی دریان نو – خیابان شهید مجید چراغعلی – خیابان شهید دکتر حبیب اله
ظریف بار در حال به روز رسانیتهران_حکیمیه
اتوبار طرشتدر حال به روز رسانیخیابان آزادی خ حبیب اله خ حبیب زادگان
اطلس بار در حال به روز رسانیتهران _ موحد دانش
باربری محلهدر حال به روز رسانی ستارخان – خیابان رحیمی اصل – خیابان ستارخان
پیک اتحادیهدر حال به روزرسانیتهران ، ستارخان ، کوچه آوا ، خیابان ستارخان ، مجتمع بازار بزرگ سنتی ستارخان
دقت باردر حال به روزرسانی صادقیه – خیابان شهید حمید اسدی – خیابان ستارخان

خدمات باربری طرشت

خدمات باربری طرشت بهترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی را در تهران و شهرستان ها ارائه می دهد. از گذشته تا به الان با شنیدن واژه ی اسباب کشی، خود به خود استرس و نگرانی به مردم وارد شده است. دلیل این استرس و نگرانی نبود امکانات مناسب و افراد خبره و با تجربه در زمینه اسباب کشی و باربری است. اما این مژده را به شما می دهیم که با انتخاب شرکت حمل بار مناسب دیگر هیچ کدام از این استرس ها را نخواهید داشت. به شما پیشنهاد می کنیم، خدمات باربری بارکوب در محدوده طرشت را انتخاب کنید تا با خیالی آسوده یک جابه جایی راحت و بی دغدغه را انجام دهید.

محله طرشت کجاست؟

محله طرشت در جنوب غرب پایتخت و در ناحیه پنج منطقه ۲ شهرداری تهران قرار دارد. این محله از شمال به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری، از جنوب به خیابان آزادی، از شرق به بلوار شهید تیموری و شهید اکبری و از غرب به بزرگراه محمدعلی جناح منتهی می‌شود.محله طرشت قدیمی‌ترین محله غرب تهران است که روزگاری روستایی سرسبز و پر از باغ‌های میوه و کشتزار بوده. در حقیقت می‌توان طرشت را مهد و مادر بسیار از محله‌های غرب تهران دانست. محله‌های آریاشهر، ستارخان، دریان‌نو، باغ‌فیض، بلوار فردوس و … همگی روزگاری جزو باغ‌های میوه، زمین‌های زراعی یا بایر روستای هزار ساله طرشت بوده‌اند که به تدریج از طرشت جدا و خود به محله‌های مستقلی تبدیل شدند. طرشت امروزه یکی از محله‌های نیمه مدرن غرب شهر تهران است که هنوز باغ‌های توت و درختان قطور دهکده طرشت را در بافت این محله می‌توان پیدا کرد. حالا طرشت محله‌ای است که با وجود دانشگاه معروف و معتبر صنعتی شریف، به محله محبوب دانشجویان و استادان رشته‌های مهندسی تبدیل شده است.این محله در شمال شرقی برج آزادی واقع شده و محله‌های آزادی، استاد معین، صادقیه، محله دریان نو و شهرک آپادانا همسایگان این محله هستند.بلوار صالحی، بلوار جواد اکبری، خیابان تیموری و خیابان چوب‌تراش، خیابان‌های اصلی طرشت هستند. قرار گرفتن در مسیر بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری که یکی از شاهراه‌های اصلی شمال به جنوب غرب تهران است، بزرگراه شمال به جنوب جناح در غرب این محله و بزرگراه شمال به جنوب یادگار امام در شرق و خیابان آزادی در جنوب طرشت، دسترسی بزرگراهی خوبی به اهالی طرشت داده است. باربری منطقه 2 تهران از خدمات باربری بارکوب می باشد ( منبع )

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود