Skip to main content

باربری جنت آباد تهران ⭐️44449136 جدول قیمت ها | اتوبار جنت آباد تهران

باربری جنت آباد | اتوبار جنت آباد

باربری جنت آباد، اتوبار جنت آباد و باربری جنت آباد تهران، باربری در جنت آباد و باربری غرب تهران جنت آباد، باربری جنت آباد جنوبی، جنت آباد مرکزی وباربری جنت آباد شمالی، از خدمات باربری یارکوب در غرب تهران می باشد. بدون شک تجربه و قدمت یک اتوبار می تواند به مشتریان اطمینان بیشتری بدهد. در عین حال استفاده از تجهیزات ویژه باربری در جنت آباد نیز نقش تعیین کننده ای در بسته بندی ، حمل بدون خسارت و سرعت در خدمات دارد.ما به عنوان یکی از قدیمی ترین اتوبار ها در جنت آباد و کل شهر تهران ، با فعالیت طولانی در حوزه حمل و نقل درون و بیرون شهری ، مشتریان بیشماری را پشتیبانی کرده است. از طرفی نگاه تخصصی به این صنعت ، موجب شده که به آموزش کارگران ، نوسازی تجهیزات و بهره گیری از جدیدترین خودروهای حمل بار توجه زیادی داشته باشیم. اهمیت رضایت مشتریان و حفظ احترام ایشان یکی دیگر از ویژگی های ممتاز این مجموعه است. همچنین دریافت کمترین تعرفه ها و تعیین هزینه براساس پارامترهای حجم بار ، مسافت و زمان انجام ، دارا بودن مجوزهای رسمی از اتحادیه ، این شرکت را به بهترین اتوبار منطقه تبدیل کرده است. پشتیبانی ۲۴ ساعته ، نظارت بر رفتار کارگر و تعهد در مقابل عدم خسارت اثاثیه را نیز در کلیه همکاری ها لحاظ می کنیم.

قیمت باربری جنت آباد

قیمت باربری جنت آباد به سایر مناطق و محله ها ، باتوجه به مقصد موردنظر و بار یا اثاثیه شما ، شرایط متفاوتی دارد و هرچه مقصد نزدیکتر باشد ، قیمت نیز پایین تر است. نکته مهم اینجاست که یک اتوبار دارای مجوز و رسمی ، بهترین گزینه برای مسافت های طولانی بین مناطق یا حتی شهرهاست و به علت نظارت بر عملکرد کارگر و پرسنل ، جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد

لیست تعرفه باربری هزینه باربری و اتوبار 1401
هزینه اجاره خاور برای باربری از 800.000 تومان
هزینه اجاره وانت و نیسان برای باربریاز 200.000 تومان
هزینه کارگر باربریاز 150.000 تومان
فهرست موارد اضافی باربری و حمل بارهزینه‌های اضافی حمل بار و اتوبار 1401
هزینه اجاره خاور برای یک ساعت اضافهاز 260.000 تومان
هزینه اجاره وانت برای یک ساعت اضافهاز 100.000 تومان
هزینه اجاره نیسان برای یک ساعت اضافه از 125.000 تومان
دستمرد کارگر برای یک ساعت اضافهاز 80.000 تومان

لیست باربری های جنت آباد

جهت هماهنگی و درخواست اتوبار در منطقه جنت آباد ، می توانید با لیست باربری های جنت آباد ، در اسرع وقت جابجایی و باربری را در هر نقطه ای از کلان شهر تهران با خیال آسوده انجام دهید. ما جز معدود شرکت های باربری هستیم که خدمات کاملا تضمینی و با در اختیار داشتن پرسنل آموزش دیده و کاربلد شما را پشتیبانی می نماییم. سرعت ، کیفیت و احترام به مشتری در دستور کار همه پرسنل و کارگران شرکت قرار دارد و هدف ما جلب رضایت و آرامش شما می باشد. اگر می خواهید لوازم و اسباب اثاثیه شما کوچکترین صدمه ای نبیند و در پایان کار ، کاملا راضی باشید ، می توانید روی توان و تجربه ما حساب ویژه ای باز کنید.

نام باربریشماره تماسآدرس
بارکوب44449136جنت آباد جنوبی، بالاتر از چهارباغ، پلاک 181
ظریف بار در حال به روز رسانیتهران_حکیمیه
اطلس بار در حال به روز رسانیتهران _ موحد دانش
جابه جا بار در حال به روز رسانیتهران _ اشرفی اصفهانی
عدل باردر حال به روز رسانیجنت اباد شمالی گلستان شرقی
ملل باردر حال به روز رسانیجنت اباد شمالی بلوار مبعث
گلستان باردر حال به روز رسانیجنت آباد ۲۰ متری گلستان خ ۱۶ متری اول
کوروش باردر حال به روز رسانیجنت آباد شمالی خیابان کوروش
مخبری باردر حال به روز رسانیجنت آباد خیابان مخبری
ماهوت باردر حال به روز رسانیتهران – جنت آباد شمالی – خیابان کوروش

باربری جنت آباد شمالی، مرکزی و جنوبی

باربری جنت آباد شمالی، مرکزی و جنوبی تهران ارائه دهنده بهترین خدمات باربری متخصص درحمل و نقل اثاثیه منزل، ادارات و شرکتها با انواع ماشین تریلی خاور ، نیسان ، وانت، جفت، تک،  به صورت ۲۴ساعته آماده خدمات رسانی به همشهریان گرامی می‌باشد
بسته‌بندی جهیزیه عروس، مبلمان واسباب منزل توسط اکیب مجرب و ورزیده
برای ثبت درخواست و سفارش می‌توانید با ما در تماس باشید.
اتوبار بارکوب تهران با ۴۰ درصد تخفیف شبانه‌روزی در تمام نقاط تهران در خدمت شماست

خدمات اتوبار جنت آباد

خدمات اتوبار جنت آباد از به روزترین خدمات اسباب کشی در تهران و شهرستان ها استفاده می کند. یکی از دغدغه­ های همه افراد درخصوص اسباب کشی و جابجایی منزل احتمال آسیب و خسارتی است که ممکن است در طول فرآیند اسباب کشی به وسایل وارد بیاید. اطمینان از سلامت بار آنقدر مهم است که گاهی شهروندان ترجیح می دهند خود تمامی امور جابجایی و اسباب کشی را بر عهده بگیرند. ولی در زندگی پر از مشغله امروز و کمبود وقت این امکان وجود ندارد و علاوه بر این ها دانش و تخصص کافی هم در این زمینه وجود ندارد و حتما باید کار را به شرکت های باربری مناسب مانند شرکت حمل و نقل جنت آباد سپرد. از جمله خدماتی که این شرکت ارائه می دهد، چند مورد را در زیر مشاهده می فرمایید:

ارائه ی انواع ماشین های حمل بار سبک و سنگین.
حمل بار به شهرستان با تخفیف ویژه.
انجام بسته بندی مناسب اثاثیه منزل توسط کارگران ماهر و خبره.
حمل بار به تمام مناطق مختلف تهران و شهرستان ها به کمک رانندگان باسابقه.

وانت بار جنت آباد

اگر به دنبال وانت بار جنت آباد تهران هستید، بارکوب  به صورت شبانه‌روزی در خدمت شما است و در هر زمینه‌ای که سوال دارید شما را راهنمایی خواهند کرد. یکی دیگر از وسایل نقلیه پر کاربرد که به صورت تلفنی می‌توانید درخواست دهید نیسان است که مانند وانت برای جابجایی روزانه و ارسال وسایل با حجم کم است. هزینه وانت بار تهران و نیسان بار تقریبا یکسان است

محله جنت آباد کجاست؟

جنت‌آباد نام محله‌ای در غرب تهران و در منطقه ۵ شهرداری تهران است که از غرب به محله شهران، از شمال به حصارک، از شرق به محله‌های پونک و چهاردیواری و بزرگراه اشرفی اصفهانی و از جنوب به خیابان آیت الله کاشانی می‌رسد. بلوار جنت‌آباد از جاده حصارک شروع و به خیابان آیت الله کاشانی ختم می‌گردد. از شمال به جنوب به ترتیب بزرگراه آبشناسان، بزرگراه همت، خیابان چهارباغ، خیابان ۳۵ متری لاله با این بلوار، چهارراه تشکیل می‌دهند. از جمله خیابان‌های بزرگ که به این بلوار می‌رسند می‌توان خیابان‌های ۲۰ و ۳۵ متری گستان را نام برد. جنت‌آباد به سه بخش تقسیم شده است. از خیابان آیت الله کاشانی تا بزرگراه همت جنت‌آباد جنوبی است. از بزرگراه همت تابزرگراه آبشناسان، جنت‌آباد مرکزی است و از بزرگراه آبشناسان تا بلوار سیمون بولیوار جنت‌آباد شمالی نام دارد.

خیابان‌های مهم جنت آباد تهران
محله‌‌ی جنت آباد تهران به سه قسمت، جنت آباد شمالی، مرکزی و جنوبی تقسیم میشه.

جنت آباد شمالی تهران
جنت آباد شمالی از شمال به بلوار سیمون، از جنوب به بزرگراه شهید آبشناسان، از غرب به بزرگراه شهید باکری و از شرق به بزرگراه شهید ستاری و خیابان میلاد متصل میشه. مهم‌ترین خیابان و بلوارهای های جنت آباد شمالی ایران شهر، گلستان غربی و شرقی و انصار‌المهدی هستن.

جنت آباد مرکزی تهران
جنت آباد مرکزی از شمال به بزرگراه شهید آبشناسان، از جنوب به بزرگراه شهید همت، از شرق به بزرگراه شهید ستاری و از غرب به بزرگراه باکری متصل میشه. خیابان شاهین شمالی، مخبری و شانزده متری اول و دوم هم از مهم‌ترین خیابان‌ها و بلوارهای جنت آباد مرکزی هستن.

جنت آباد جنوبی تهران
جنت آباد جنوبی در شمال خودش به بزرگراه همت میرسه و از جنوب به خیابان آیت الله کاشانی! در شرقش بزرگراه شهید ستاری و در غربش بزرگراه شهید باکری قرار داره. بلوار لاله، چهارباغ و خیابان شاهین جنوبی از مهم‌ترین خیابان‌ها و بلوارهای جنت آباد جنوبین!

بهترین و معروف‌ترین منطقه‌ی جنت آباد تهران
جنت آباد جنوبی از شمالی و مرکزی پر طرفدارتره! خیابان‌های منظم‌تری داره، دسترسی‌ها و امکاناتش بیشتره. البته فضای سبز کمتری داره اما مراکز خریدش خیلی بیشتره! حد فاصل بین میدان چهار باغ تا بلوار آیت الله کاشانی بهترین منطقه‌ی جنت آباد محسوب میشه! ضمن اینکه شهرک‌های بنفشه، یاس و والفجر از مناطق خوب این محله به شمار میان!

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود