Skip to main content

اسباب کشی چیتگر تهران ⭐️44449136 قیمت بسته بندی و حمل اثاثیه منزل چیتگر

اسباب کشی تخصصی در چیتگر

اسباب کشی تخصصی در چیتگر از جمله خدمات شرکت باربری بارکوب می باشد که به اهالی محترم ارائه داده میشود. شرکت ما با کارگران حرفه ای جهت حمل بار در سریع ترین زمان، با بالاترین کیفیت، کمترین هزینه و ایمن ترین روش در خدمت شهروندان گرامی می باشد. کلیه خدمات که ارائه داده میشود که عبارتند از :

حمل بار و اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل
ارائه مشاوره حضوری و تلفنی رایگان
استفاده از خودرو های لوکس و با کیفیت
ارائه قیمت منصفانه زیر نظر اتحادیه باربری
ارائه خدمات شبانه روزی
ارائه بیمه نامه معتبر و بارنامه

هزینه حمل و نقل اثاثیه در چیتگر

هزینه حمل و نقل اثاثیه در چیتگر طبق نظر اتحادیه ارائه می شود.شرکت باربری بارکوب با کادر حرفه ای متخصص بسته بندی اثاثیه منزل و حمل اثاثیه منزل با کمترین هزینه در خدمت شهروندان گرامی می یاشد. حمل بار و اثاثیه منزل، بسته بندی وسایل، با انواع ماشین، نیسان و وانت و خاور از خدمات شرکت بارکوب می باشد. شرکت ما افتخار دارد با کادر مجرب و آموزش دیده تمامی حمل و نقل شما عزیزان را در سریع ترین زمان انجام دهد.

خاور 3 ساعتسه ساعت880.000
هر ساعت اضافه خاوریک ساعت290.000
کارگر 3 ساعتسه ساعت150.000
هر ساعت اضافه کارگریک ساعت50.000
«یخچال ۱۲ فوت و ۱۲ فوت به بالا»برای هر طبقه30.000
«حمل میز ناهارخوری ۸ نفر به بالا»برای هر طبقه30.000
«کمد و بوفه ارتفاع ۱.۶ متر به بالا»برای هر طبقه30.000
«جابجایی کاناپه و مبل سه نفره»برای هر طبقه30.000
«جابجایی تاج تخت دو نفره»برای هر طبقه30.000
جابجایی لباسشوییبرای هر طبقهرایگان
جابجایی ظرفشوییبرای هر طبقهرایگان
جابجایی گازبرای هر طبقهرایگان
سایر وسایلبرای هر طبقهرایگان
جابجایی یخچال سایدبرای هر طبقه40.000
جابجایی تردمیلبرای هر طبقه60.000
جابجایی دوچرخه ثابتبرای هر طبقه30.000
جابجایی پیانوبرای هر طبقه60.000
جابجایی گاوصندوق (هر صد کیلو)برای هر طبقه60.000
باز و بسته کردن درِ ساید ۲ درببرای هر دستگاه120.000
باز و بسته کردن درِ ساید ۴ درببرای هر دستگاه180.000
باز و بست پردهدر مبدا و مقصد60.000
باز و بست کردن لوستردر مبدا و مقصد60.000
باز و بست تختدر مبدا و مقصد60.000
باز و وصل ظرفشویی و لباسشوییدر مبدا و مقصد60.000
پیاده روی اضافهبرای هر متر3.000
هزینه طرح ترافیکبرای مناطق طرح60.000

لیست باربری ها در چیتگر

لیست باربری ها در چیتگر در زیر درج شده است. اسباب کشی منزل و ادارات به صورت همه روزه، با انواع ماشین های خاور و نیسان و وانت در خدمت شما عزیزان می باشد. در باربری چیتگر قیمت مصوب و کارگران حرفه‌ای و کاربلد و تضمینی به مشتریان ارائه داده می شود. بارکوب با سالها سابقه کاری در عرضه باربری با انواع خاور مسقف و مجهز به لوازم ضربه گیر، و استفاده از پرسنل و کارگران دوره دیده و حرفه ای جهت چیدن درست و صحیح از شرکت های معتبر منطقه ی چیتگر می باشد. بار شما در باربری بارکوب شامل بارنامه و بیمه می باشد.

نام باربریشماره تماسآدرس
بارکوب44449136دریاچه شهدای خلیج فارس، خیابان کناررو دریاچه، ساختمان الیاس
ظریف بار در حال به روز رسانیتهران_حکیمیه
اتوبار غدیردر حال به روز رسانیکن، خیابان برادران روستایی
باربری آریادر حال به روز رسانیشهرک ۲۲ بهمن، خ چيتگر جنوبي
ظریف بار تهران در حال به روز رسانیتهران_حکیمیه
اطلس بار تهران در حال به روز رسانیتهران _ موحد دانش
باربری مخصوصدر حال به روز رسانیکیلومتر ۱۲جاده مخصوص کرج
باربری زرین باردر حال به روز رسانیجاده مخصوص کرج خیابان سپاه
هدایت باردر حال به روز رسانیپایانه بار تهران – غرفه ۳-۱۰

بسته بندی اثاثیه منزل در چیتگر

برای بسته بندی اثاثیه منزل در چیتگر  از کارتن های استاندارد و زخیم و چندین لایه استفاده میشود. همچنین برای بسته بندی البسه از کارتن های مخصوص نیز استفاده میشود که استفاده از این کارتن ها مانع از چروک شدن و نافرم شدن لباس ها میگردد. به منظور اینکه لوازم شکستنی شما در کارتن ها آسیب نبینند و نشکنند، از روزنامه های باطله برای پیچیدن دور آنها و پر کردن فضای خالی بین ظروف و لوازم شکستنی در کارتن ها، استفاده میکنند. همچنین روی تمامی مبلمان شما جهت جلوگیری از آلودگی به گرد و غبار، از سلفون استفاده میشود. برای اینکه بار شما در حین بارگیری و باربری دچار خدشه و آسیبی نشود، از نایلون های حبابدار نیز استفاده میکند و کل اموال را با لایه ای از نایلون های حبابدار، میپوشاند.

کارتن اسباب کشی در چیتگر

کارتن اسباب کشی و کارتن حمل بار 5 لایه با مقاومت بالا و در اندازه‌ها و ابعاد متفاوت از ابزار مفید در جابجایی است. کارتن اسباب کشی قطعاً یکی از ضروری‌ترین تجهیزات در باربری است. در اتوبار بارکوب بار انواع کارتن بسته بندی اسباب کشی را در ابعاد مختلف ارائه می‌نماییم. برای بسته بندی تمامی وسایل می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. از مشخصه‌های اصلی یک جعبه اسباب کشی این است که مقاومت بالایی داشته باشد. و بتواند وزن بار درون خود را به‌خوبی تحمل کند. پس از چیدن منظم وسایل در کارتن های حمل بار لازم است تا درب آن را با چسب محکم ببندید. برای اطمینان بیشتر آن را حتماً طناب‌پیچ نیز کنید.

کارتن‌های اسباب کشی برای بسته بندی اثاثیه منزل و اداره کاربرد دارند. برخی از این لوازم عبارتند از:

بسته بندی کتاب
بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی کفش
بسته بندی لوازم پارچه‌ای
بسته بندی لوازم خواب
بسته بندی لباس
بسته بندی وسایل آشپزخانه
بسته بندی ظروف
بسته بندی دکوراتیو و لوازم تزئینی
بسته بندی لوازم خرده و ریزه

بدون شک حداقل چند قلم از لوازم ذکر شده در خانه و اداره شما موجود است. حفاظت از این وسایل اولویت شما است. پس اگر به زودی یک جابجایی در پیش دارید، از فروشگاه معتبر، اقدام به خرید کارتن اسباب کشی کنید.

ماشین باربری و حمل بار در چیتگر

به منظور ارائه خدمات سریع به مشتریان  ماشین باربری و حمل بار در چیتگر سریعا به محل شما اعزام می شود و هیچ گونه اتلاف وفتی در زمان شما مشتریان عزیز پیش نیاید. و شما می توانید در هرکجای این منطقه هستید درخواست خدمات اسباب کشی از این شرکت کنید شما در این باربری میتوانید از انواع خودروهای باربری سبک، خودروهای باربری نیمه سبک، خودروهای باربری سنگین، خودروهای باربری مسقف و رو باز استفاده کنید. در بعضی باربری ها استفاده از خودرو های سبک مثل نیسان بارها و وانت بارها مناسب تر است. علت این موضوع بستگی به وزن و نوع بار شما دارد. برای باربری و حمل و نقل لوازم از خودروهای باربری متفاوتی برحسب نوع نیاز و شرایط موجود استفاده میشود. بسته به اینکه وزن بار و مسافت جابجایی شما چقدر است یا اینکه زمان باربری شما چه زمانی است و باربری درون شهری یا برون شهری دارید، وسیله حمل و نقل و باربری مناسبی برای شما انتخاب میشود.

کارگر اسباب کشی در چیتگر

امروزه بیشتر افراد به هنگام جا به جایی از منزل مسکونی به منزل دیگر از نیروی با تجربه استفاده می فرمایند. این فرایند به دلیل این انجام می شود که این خدمات باید توسط افراد خبره و حرفه ای که از نظر بدنی توانایی انجام این کار را دارند انجام بگیرد.همچنین برای اینکه از نظر مالی ضرر و زیان هنگفتی به وسایل وارد نشود و سلامت افراد در این زمان بسیار مهم تر می باشد.
شرکت باربری بارکوب دارای افراد حرفه ای می باشد کارگر اسباب کشی در چیتگر قابلیت آن را دارند که بتوانند وسایل و بسته بندی های بزرگ خانه را مانند یخچال، گاز، ماشین ظرفشویی و لباسشویی و … را با روش ها تخصصی جا به جا کنند. کارگر جا به جایی وسایل حتما باید نیرو و ورزیدگی جسمی و فیزیک بالای بدن داشته باشد. اما این بدین معنا نیست که تنها معیار انتخاب نیروی جسمانی او باشد. شرکت باربری بارکوب با کارگران حرفه ای و ورزیده و آموزش دیده در خدمت شماست.

حمل بار از چیتگر به شهرستان

ما نه تنها اسباب کشی و جابجایی بار درون شهری و در شهر تهران را انجام می دهیم، بلکه اگر به خدمات بین شهری نیاز داشته باشید می توانید اثاثیه شما را به دورترین شهرستان ها از تهران نیز منتقل کنیم. البته هزینه این نوع خدمات از بیشتر از باربری در چیتگر و درون شهر تهران است. برای استعلام دقیق هزینه با کارشناسان مجموعه بارکوب تماس بگیرید. برای جابجایی بار به شهرستان ما حتما بار را بیمه می کنیم تا هیچ دغدغه و نگرانی از بابت امنیت اثاثیه نداشته باشید. اگر شما هم دغدغه‌ی پیدا کردن یک سرویس باربری مطمئن، با قیمت ثابت را دارید همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود