Skip to main content

اسباب کشی شهران تهران ⭐️44449136 قیمت بسته بندی و حمل اثاثیه منزل شهران

اسباب کشی تخصصی در شهران

اسباب کشی تخصصی در شهران را از ما بخواهید …… مرکز تخصصی حمل و بسته بندی لوکس اثاثیه منزل بارکوب با سالها سابقه درخشان در این امر به شما همشهریان گرامی خدمات شبانه روزی و حرفه ای ارائه می دهد این شرکت  با پرسنل مجرب و انواع کامیون و کامیونت تحت پوشش بیمه رایگان کالاو بارنامه و خدمات صفر تا صد اسباب کشی را ارائه می دهد.

هزینه حمل و نقل اثاثیه در شهران

هزینه حمل و نقل اثاثیه در شهران،طبق تعرفه اتحادیه حمل و نقل کالای درون شهری و برون شهری استان تهران و حومه قیمت کامیون های ۶ متری بر مبنای ۳ ساعت محاسبه می شود و بعد از آن هر یک ساعت اضافه محاسبه می گردد و زمان شروع ساعت از درب منزل تا زمان تخلیه بار می باشد.در ضمن هر سرویس برای یک بار بارگیری و تخلیه می باشد.ماشین های  بارکوب شامل نیسان,وانت پیکان و مینی بار می باشد.

خاور 3 ساعتسه ساعت880.000
هر ساعت اضافه خاوریک ساعت290.000
کارگر 3 ساعتسه ساعت150.000
هر ساعت اضافه کارگریک ساعت50.000
«یخچال ۱۲ فوت و ۱۲ فوت به بالا»برای هر طبقه30.000
«حمل میز ناهارخوری ۸ نفر به بالا»برای هر طبقه30.000
«کمد و بوفه ارتفاع ۱.۶ متر به بالا»برای هر طبقه30.000
«جابجایی کاناپه و مبل سه نفره»برای هر طبقه30.000
«جابجایی تاج تخت دو نفره»برای هر طبقه30.000
جابجایی لباسشوییبرای هر طبقهرایگان
جابجایی ظرفشوییبرای هر طبقهرایگان
جابجایی گازبرای هر طبقهرایگان
سایر وسایلبرای هر طبقهرایگان
جابجایی یخچال سایدبرای هر طبقه40.000
جابجایی تردمیلبرای هر طبقه60.000
جابجایی دوچرخه ثابتبرای هر طبقه30.000
جابجایی پیانوبرای هر طبقه60.000
جابجایی گاوصندوق (هر صد کیلو)برای هر طبقه60.000
باز و بسته کردن درِ ساید ۲ درببرای هر دستگاه120.000
باز و بسته کردن درِ ساید ۴ درببرای هر دستگاه180.000
باز و بست پردهدر مبدا و مقصد60.000
باز و بست کردن لوستردر مبدا و مقصد60.000
باز و بست تختدر مبدا و مقصد60.000
باز و وصل ظرفشویی و لباسشوییدر مبدا و مقصد60.000
پیاده روی اضافهبرای هر متر3.000
هزینه طرح ترافیکبرای مناطق طرح60.000

لیست باربری ها در شهران

سامانه حمل و نقل بارکوب با معرفی لیست باربری ها در شهران و در اختیار گذاشتن آدرس و شماره تماس مراکز حمل و نقل کالا به شما خوانندگان گرامی کمک می کند تا هر آنچه از خدمات حمل انواع کالا و بار بخواهید را در اختیار داشته باشید

نام باربریشماره تماسآدرس
بارکوب44449136شهران
ظریف بار در حال به روز رسانیتهران_حکیمیه
اطلس بار در حال به روز رسانیتهران _ موحد دانش
جابه جا بار در حال به روز رسانیتهران _ اشرفی اصفهانی
ولنجکدر حال به روز رسانیولنجک ، بلوار دانشجو ، خیابان گلستان

 

بسته بندی اثاثیه منزل درشهران

برای بسته بندی لوازم با توجه به کوچک و بزرگ بودن اشیا، شکستنی بودن یا نبودن آن و همینطور میزان قیمتی بودن هر وسیله از بسته بندی مخصوص استفاده می شود.اشیا کوچک و بزرگ جداسازی می گردد و از انواع کارتن ، فوم های چند لایه ، نایلون های حباب دار کوچک و بزرگ و انواع چسب های بزرگ و قطور برای بسته بندی لوازم استفاده می شود.چیدمان تخصصی و اصولی بار بسته بندی اثاثیه منزل در باغ شهران یکی دیگر از مزایا این اتوبار است. تمام بسته ها به ترتیب چیده می شوند. بسته های سنگین تر در زیر و بسته های کوچک و شکستنی ها بالاتر قرار داده می شوند تا در حین جابه جایی مشکلی برای آنها پیش نیاید.

کارتن اسباب کشی در شهران

برای یک اسباب کشی بی‌دغدغه ما فقط به شما یک توصیه می‌کنیم. آن هم استفاده از کارتن اسباب کشی در شهران است. یعنی با بسته بندی اسباب و اثاثیه درون این نوع کارتن‌ها، شما نصف راه اسباب کشی را رفته‌اید. مابقی اسباب کشی به نیروی کار و نحوه جابجایی مرتبط است.

یکی از مهمترین فواید اصلی برخورداری از کارتن مخصوص اسباب کشی، عدم پارگی کارتن، عدم گسستگی و همچنین عدم وارد شدن آسیب‌های احتمالی به محتویات درون کارتن است. ضد ضربه بودن این کارتن ها از جمله ویژگی‌های شاخص آن است.

به طور خلاصه می‌توان فواید استفاده از کارتن اسباب کشی را به شرح زیر خلاصه کرد.

۱. دوام، پایداری، استحکام

۲. مقاومت قابل توجه برای حمل اشیاء بسیار سنگین

۳. عدم فرسودگی یا پوسیدگی

۴. عدم گسستگی یا پاره شدگی های احتمالی

۵. مقاوم در برابر هرگونه ضربه و آسیب های جانبی

۶. ارزش خرید محصول

۷. کارایی بالا

۸. قیمت مناسب و مقرون به صرفه

۹. اصلی‌ترین وسیله بسته بندی برای اسباب کشی

۱۰. سفارش محصول و تحویل آن در اسرع وقت

ماشین باربری و حمل باردر شهران

ماشین باربری و حمل باردر شهران شامل کامیونت ، کامیون ، وانت بار و نیسان بارهای مجهز و مناسب جهت ارسال و حمل اسباب و اثاثیه برای شما است. با انتخاب شرکت باربری بارکوب برای حمل و نقل اثاثیه خود می توانید با خیالی آسوده و اطمینان از ایمن بودن وسایل خود جابجایی های درون شهری و برون شهری خود را انجام دهید. بارکوب انواع مختلفی از ماشین های مخصوص حمل و نقل بار می باشد که از آن ها می توان به کامیون و کامیونت های مسقف و موکت کاری شده مخصوص اسباب و اثاثیه با حجم و وزن بالا اشاره کرد. همچنین دارای وانت بار های اتاق دار و بدون اتاق برای حمل وسایل با ارتفاع زیاد می باشند و از دیگر ماشین های این باربری می توان به نیسان بارهای مناسب برای حمل بار درون شهری و برون شهری اشاره کرد.

کارگر اسباب کشی در شهران

کارگر اسباب کشی در شهران با هدف خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز و با بیش از سال ها سابقه فعال در تلاش است بهترین پرسنل خود را در اختیار شما قرار دهد تا با خیال راحت اسباب کشی کنید.

  • بسیار ورزیده و نیرومند
  • دارای تخصص ویژه در زمینه حمل بار
  • دارای اخلاق خوب
  • برخورداری از صبر و حوصله کافی

حمل بار درون شهری و برون شهری در شهران

حمل بار درون شهری و برون شهری در شهران نوع باربری مشخص است بار در داخل شهر حمل شده و هزینه باید بسیار کمتر از نوع برون شهری است. نرخ حمل بار به دلیل عوامل مختلفی در سطح شهر متفاوت است و عوامل مختلفی بر این نرخ تأثیر می گذارد. مهمترین عوامل عبارتند از:بسته به میزان بار شما، قطعاً جابجایی سخت تر یا آسان تر خواهد شد. بنابراین میزان جابجایی نیز متفاوت خواهد بود.درست است که بار در داخل شهر حمل می شود، اما این هزینه بسته به فاصله و مسافت متفاوت خواهد بود.در این کار از وسايل نقليه سنگین و نیمه سنگین استفاده می‌شود که با توجه به میزان بار و حساسیت آن ها نوع وسيله متفاوت و قیمت متفاوت خواهد بود. باربری برون شهری به روش‌هاي مختلفی قابل انجام است. صاحبان كالا برای جابجایی و انتقال بار از شهر مبدا به شهري ديگر (يا پايانه های مرزي) از باربری برون شهری استفاده می‌کنند نرخ حمل بار برون شهری یا نرخ کرایه حمل بار توسط کامیون‌ها ثابت نیست و هر روز با توجه به تعداد خودروهای در دسترس و شرایط بارگیری تغییر می‌کند. به همین دلیل به قیمتی که قبلا استعلام کرده‌اید بسنده نکنید و برای دریافت قیمت همان روز بارگیری با کارشناس تماس حاصل کرده و قیمت را استعلام کنید.اما به طور کلی می توان گفت که عواملی هستند که بر قیمت باربری تاثیر گذارند. از عوامل موثر مسافت است. هر قدر مسافت طی شده بیشتر باشد، هزینه آن هم بالاتر می رود.علت دیگر وضعیت جوی است که باعث کمبود خودروهای باربری و افزایش هزینه می شود. شرکت بارکوب ارائه‌ دهنده با کیفیت‌ ترین و ارزانترین باربری و حمل بار برون شهری و درون شهری در شهران  برای انواع بار و کالاها تک مسیره یا چند مسیره با بیمه‌ نامه و بارنامه  است.

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود