Skip to main content

اسباب کشی سوهانک تهران ⭐️44449136 قیمت بسته بندی و حمل اثاثیه منزل سوهانک

اسباب کشی تخصصی درسوهانک

حمل اثاثیه منزل سوهانک، حمل و نقل سوهانک و شماره تلفن باربری سوهانک، اسباب کشی تخصصی سوهانک، بسته بندی اثاثیه منزل سوهانک، کارتن اسباب کشی سوهانک، کارگر اسباب کشی سوهانک با انواع ماشین خاور ، نیسان ، و وانت مسقف و روباز در بارکوب همراه شماست.اتوبار بارکوب کلیه خدمات باربری و اسباب کشی منزل را با اتوبار در بارکوب تجربه نمایید.اسباب کشی تخصصی درسوهانک تنها با یک تماس به خدمت شما می آیید و اقسام بارها و اثاثیه های سبک و سنگین شما عزیزان را جابجا می نماید. باربری که شبانه روز در خدمت شما می باشد و بارهای شما را با آسان ترین روش ها و شیوه های ممکن جابجا می نمایند. نگران هیچ چیز نباشید که همراه شما می باشیم.

هزینه حمل و نقل اثاثیه درسوهانک

هزینه حمل و نقل اثاثیه درسوهانک با قیمت مصوب و ارزان تمامی خدمات باربری و بسته بندی و چیدمان را برای شما انجام می رسانیم.اینکه بارها و کالاهای شما را سلامت و با امنیت کامل و از همه مهم تر با رانندگانی بسیار ماهر حمل و نقل می نماییم. حمل بار به تمام مناطق تهران و حمل بار از تهران به شهرستان تنها با اتوبار بارکوب تجربه نمایید.

خاور 3 ساعتسه ساعت880.000
هر ساعت اضافه خاوریک ساعت290.000
کارگر 3 ساعتسه ساعت150.000
هر ساعت اضافه کارگریک ساعت50.000
«یخچال ۱۲ فوت و ۱۲ فوت به بالا»برای هر طبقه30.000
«حمل میز ناهارخوری ۸ نفر به بالا»برای هر طبقه30.000
«کمد و بوفه ارتفاع ۱.۶ متر به بالا»برای هر طبقه30.000
«جابجایی کاناپه و مبل سه نفره»برای هر طبقه30.000
«جابجایی تاج تخت دو نفره»برای هر طبقه30.000
جابجایی لباسشوییبرای هر طبقهرایگان
جابجایی ظرفشوییبرای هر طبقهرایگان
جابجایی گازبرای هر طبقهرایگان
سایر وسایلبرای هر طبقهرایگان
جابجایی یخچال سایدبرای هر طبقه40.000
جابجایی تردمیلبرای هر طبقه60.000
جابجایی دوچرخه ثابتبرای هر طبقه30.000
جابجایی پیانوبرای هر طبقه60.000
جابجایی گاوصندوق (هر صد کیلو)برای هر طبقه60.000
باز و بسته کردن درِ ساید ۲ درببرای هر دستگاه120.000
باز و بسته کردن درِ ساید ۴ درببرای هر دستگاه180.000
باز و بست پردهدر مبدا و مقصد60.000
باز و بست کردن لوستردر مبدا و مقصد60.000
باز و بست تختدر مبدا و مقصد60.000
باز و وصل ظرفشویی و لباسشوییدر مبدا و مقصد60.000
پیاده روی اضافهبرای هر متر3.000
هزینه طرح ترافیکبرای مناطق طرح60.000

لیست باربری ها در سوهانک

لیست باربری ها در سوهانک با اصولی ترین روش های حمل و چیدمان وسایل در ماشین های مسقف و موکت کاری شده‌ی مدل بالا و کارگران خوش اخلاق و ماهر امنیت خاطر شما را تضمین خواهد کرد. همه ما تابحال یکبار اسباب کشی و اثاث کشی را انجام داده ایم و از درسرها و مشکلات آن آگاه میباشیم و برای خلاص شدن از دردسرها و دغدغه های اسباب کشی با اتوبار در بارکوب تماس بگیرید و نگران شکستن اثاثیه نباشید. با حمل و نقل به شهرستان ها و هر نقطه از تهران که بخواهید بارهایتان را تحت پوشش بیمه و بارنامه های دولتی قرار داده و خیال شما را اسوده مینماییم.

نام باربریشماره تماسآدرس
بارکوب44449136سوهانک، میدان یکم شهرک قائم، خیابان خندان، خیابان یاس
ظریف بار در حال به روز رسانیتهران_حکیمیه
اطلس بار در حال به روز رسانیتهران _ موحد دانش
نگین بار شمالدر حال به روز رسانیشهرک صدف، خیابان الوند، بن بست توچال
اتوبار ولیعصردر حال به روز رسانیشهرک قائم- خیابان شهید  مهرآسا
تکبار قدس شمیراناتدر حال به روز رسانیشهرک قائم – خیابان مهرآسا
اطلس باردر حال به روز رسانیخیابان پاسداران – خیابان موحد دانش
پایا پیکدر حال به روز رسانیاقدسیه – خیابان  فیروز بخش – خیابان موحد دانش
اتوبار اتحادیهدر حال به روز رسانیکاشانک  خیابان کامران – ساختمان صاحبقرانیه

بسته بندی اثاثیه منزل در سوهانک

بسته بندی اثاثیه منزل در سوهانک در بسته بندی های ما از مرغوب ترین وسایل بسته بندی شامل: فوم های چند لایه، استرچ و کارتن های ۵ لایه استفاده می‌شود.این کار توسط نیروهای ماهر صورت می‌پذیرد که وسایل را طوری بسته بندی می‌کنند که حتی در صورت برخورد هم آسیب نمی‌بیند.

کارگر اسباب کشی درسوهانک

کارگر اسباب کشی در سوهانک با کارگرانی ماهر و کاردرست آماده می باشند تا تمام امور و کارهای شما عزیزان را به بهترین نحو انجام بدهند ، با استفاده از روش ها و شیوه های مدرنه و شیک و مرتب و خیلی ظریف بارها و اسباب و اثاثیه ها یتان را بسته بندی و حمل و نقل و جابجا می نمایند. و کارگران با پوشش دادن کالاهای شکستنی وبا نایلکس های حبابی و استفاده از پوشال هایی مخصوص برای اینکه سالم و سلامت بارهایتان را به مقصد برسانیم تمام تلاش خود را می نماییم.

کارتن اسباب کشی در سوهانک

کارتن ها همیشه نقش مهمی برای بسته بندی کردن وسایل منزل دارند و شاید یکی از قدم های اولیه در اسباب کشی خرید کارتن باشد ، در همین راستا  قصد داشته باشید در این منطقه اثاث کشی کنید  شاید فروشگاه لوازم بسته بندی در آن بسیار محدود و کم باشد ، در همین راستا شرکت باربری بارکوب با ایجاد بستری مناسب برای خرید کارتن و وسایل بسته بندی برای شما ساکنین محدوده شمال تهران فراهم نموده است ، اگر به دنبال خرید کارتن اسباب کشی در شمال تهران هستید ما در اسرع وقت و کمتر از یک ساعت کارتن و وسایل بسته بندی را برای شما ارسال خواهیم کرد.

خودروهای مخصوص باربری و حمل اثاثیه سوهانک

خودروهای مخصوص باربری و حمل اثاثیه سوهانک برای حمل بارهای شما به نقاط دور و نزدیک وجود دارد. بار شما هر نوع و اندازه ای که باشد ، متناسب با آن خودرو مناسب وجود دارد و می توانید برای حمل و نقل بار خود از آنها استفاده کنید. وانت بار و تاکسی بار برای بارهای کوچک ، کامیون های 5 و 10 تُن برای بارهای متوسط و کامیون های بسیار بزرگ و ترانزیت های مجهز و با امکانات فراوان برای بارهای دور و بزرگ مناسب هستند. با توجه به نوع و جنس بار از کامیون های مسقف و بدون سقف استفاده می شود. و همچنین بارهای فاسد شدنی با خودروهای یخچالدار منتقل می شوند و لوازم ظریف و شکستنی را در کامیون های مسقف منتقل می کنیم. بنابر این نگران خودرو مناسب نباشید ، متناسب با بار شما خودرو مناسب و راننده با مهارت و کارگران حرفه در بارکوب آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشند.

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود