Skip to main content

اسباب کشی در شیراز ⭐️ قیمت اتحادیه 09170428374 حمل اثاثیه منزل شیراز

اسباب کشی شیراز

شیراز از شهرهای استان فارس است و تقریبا در مرکز ایران قرار دارد. شرایط باربری و جا به جایی اثاثیه منزل در شیراز به عنوان یک شهر بزرگ، متفاوت از دیگر شهرهاست و هزینه کرایه بیشتری باید بپردازید. اسباب کشی و جابجایی منزل از مهم ترین رویداد ها در زندگی می باشد. با اینکه امروزه شرکت های حمل بار کار ما را راحت کرده اند اما چرا این امر در ذهن همه ما بسیار پر زحمت و خسته کننده نقش می بندد؟

اسباب کشی چگونه برایمان راحت تر می شود؟

اگر ما شروع به برنامه ریزی کنیم و زمان خود را برای جمع کردن و بسته بندی وسایل مدیریت کنیم، این فرآیند برایمان آزاردهنده نیست و در نتیجه بعد از انتقال به مکان جدید، احساس خستگی نخواهیم داشت. چینی آلات، کریستال ها و ظروف شکستنی از لوازمی هستند که هنگام بسته بندی و حمل و نقل آن ها، باید بیشترین دقت را داشت تا حین جابجایی صدمه نبینند.

همچنین دقت کنید کارتن ها در محلی مرطوب و خیس قرار نگیرند. برای این منظور باید از نیروهای دوره دیده ای کمک گرفت که بهتر از افراد عادی می توانند آنها را روی هم سوار کنند بی آنکه هرکدامشان آسیب ببیند. در صورتی که برای جابجایی عجله داشته باشید، می توانید حتی برای بسته بندی وسایل در ابتدا و باز کردن بسته ها و قرار دادن لوازم در جای خود در آخر، کارگر استخدام کنید که این را هم می توانید از دفاتر اتوبار بخواهید تا افراد مورد اعتماد را برای شما بفرستند. فراموش نکنید ما در شرایطی هستیم که ویروس کرونا ییک لحظه هم رهایمان نمی کند. این ویروس تا چند ساعت بر روی سطوح باقی است و زنده می‌ ماند. پس بعد از رسیدن به مقصد، تصمیم به چیدن وسایل خانه را تا چند ساعت به تعویق بیندازید و پس از دریافت اسباب و اثاثیه خود بهتر است وسایل را استریل کنید.

اسباب کشی در شیراز

محاسبه قیمت کرایه بار در شیراز

نحوه محاسبه کرایه بار در اسباب کشی بستگی به عواملی مانند تعداد کارگران و خودرو ها، ساعت کار آنها، لوازم مورد استفاده در بارزنی (تجهیزات) و مسافتی که باید اتومبیل حامل بار طی کند، دارد. یعنی اگر هر یک از این موارد بیشتر باشد به طبع کرایه جا به جایی بار بیشتر می شود. معمولا هزینه های جا به جایی اسباب خانه به چند عامل خیلی مهم بستگی دارد. حجم و وزن کالا از اهمیت بالایی در تعیین هزینه برخوردار است. مثلا وسایل شکستنی و تزئینی که نیاز به دقت و حساسیت ویژه ای در جا به جایی دارند در بالا بردن هزینه موثر می باشد؛ یا مثلا هزینه جا به جایی کالا در جاده های هموار و صاف (آزاد راه ها و اتوبان ها) نسبت به جاده های پر پیچ و خم کوهستانی و گردنه ها مطمئنا کمتر محاسبه می شود. در ضمن کرایه بار برای جا به جایی درون شهری بسیار ارزون تر از جا به جایی بین شهری محاسبه می شود.

بعضی از باربری ها کرایه خدماتشان را تنها ساعتی محاسبه می کنند و به وزن و نوع بارتان توجهی ندارند. یعنی برای هر ساعت یک تعرفه دارند و هر چند ساعت که کارشان طول بکشد طبق تعرفه تعداد ساعت را در هزینه مختص هر ساعت ضرب می کنند و کرایه نهایی بار به دست می آید.

هر باربری باید تضمینی برای سالم‌تر رسیدن لوازم به صاحب بار بدهد؛ به این منظور باید متعهد شود:

  • -وسایل در حین بسته بندی کم نشوند (امانت داری مجموعه)
  • -اتلاف وقت توسط نیروها صورت نگیرد ( برای اختصاص دادن ساعت بیشتر و بالا رفتن کرایه بار)
  • -کارگران در حفظ و مراقبت از آن کوشا باشند (نیروی کار حرفه ای)
  • -در زمان تعیین شده تمامی کارها انجام پذیرد (خوش قولی شرکت حمل اثاثیه)

بیمه اسباب کشی در شیرازبه چه دلیل بیمه بار ضرورت دارد؟

از آنجایی که خدمات بیمه در ایران بسیار گسترده است باید در انتخاب شرکت طرف حساب خود حتما به ارائه بیمه از طرف آنها اطمینان حاصل کنید تا مبادا هزینه های جبران ناپذیری درر اثر بروزز اتفاقاتی همچون سرقت، آتشسوزی و تصادف و غیره اتفاق بیفتد، هزینه ای ممتوجه صاحب بار نباشد. پس به هنگام وا گذاری اثاثیه خود به موسسه حمل و نقل و باربری به سابقه کاری آنها واقف باشید و بهتر است خودتان محل دفتر اتو بار را رویت کنید. در ضمن بیمه حمل بسته بندی و جا به جایی اثاثیه منزل به هیچ وجه قابل رویت نیست و تنها زمانی حمل این وسایل می‌توانند تحت پوشش بیمه قرار بگیرند که تقریبا شش – هفت ساعت قبل از بار زدن اثاثیه، مأمور بیمه به صورت برداری از وسایل بسته بندی شده اقدام کند که این مورد نه در اختیار واحد ‌های صنفی است و نه قابل اجرا می باشد!

اما در صورت انتقال شهر به شهر، اسباب و اثاثیه منزل می تواند شامل بیمه شود و تنها موارد تحت پوشش بیمه باربری که عبارت اند از: خطرات و خسارات ناشی از آتش سوزی، تصادف، پرت شدن از روی وسیله نقلیه، سرقت، واژگونی، ضربه خوردن، برخورد خارجی با محموله و یا خسارتهای حاصل از مراحل تخلیه یا بارگیری. در این شرایط بیمه یک امر واجب است چرا که اگر اتفاق ناگواری بیفتد هزینه ای بر دوش صاحب کالا نیفتد (البته بیمه گر توسط کارشناسی های ویژه که در حوزه بیمه مشغول به کار هستند بایستی صحت اتفاق را تایید نمایند)

معرفی شرکت های باربری در شیراز

شرکت باربری بارکوب از بهترین اتو بار های حمل و نقل اثاثیه منزل اند که به جهت فعالیت شبانه روزی دسترسی راحت و همه وقت شما به خدمات اسباب کشی و حمل و نقل را ممکن ساخته است. این باربری با داشتن کادری مجرب و کارگرانی آموزش دیده در بازو بسته کردن یخچال ساید، لباس شویی و ظرف شویی، تخت و سرویس خواب، باز کردن و نصب دوباره لوستر و پرده ها به شیوه ای اصولی در محیطی امن و با ارائه بیمه بار به مشتریان شرکت های قابل اعتمادی است برای حمل بار شما. با جستجوی نام باربری بارکوب در صفحه وب، می توانید بیشتر با محیط و خدمات ما آشنا شوید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات و از همه مهمتر تجربیات خودتون رو در رابطه با موضوع مقاله با ما و سایر کاربران محترم در بخش دیدگاه ها به اشتراک بگذارید.سپاس از همراهیتون!

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود