Skip to main content

قیمت اسباب کشی در شیراز ⭐09170892005 شماره ⚡️ کارگر + بسته بندی وسایل

اسباب کشی شیراز

شرکت بارکوب با ارائه خدمات اسباب کشی منزل در شیراز آمادگی خود را برای یاری رساندن در امور باربری شیراز به شما اعلام می دارد و با تیم متخصص خود، بهترین کیفیت باربری را تقدیم شما خواهد کرد.

 

خدمات اسباب کشی منزل شیراز با خودروهای باربری نظیر نیسان بار شیراز، وانت بار شیراز، ایسوزو و کامیون اسباب کشی در شیراز را از طریق سامانه بارکوب میتوانید دریافت نمایید. تمامی امکانات لازم نظیر بسته بندی وسایل برای اسباب کشی شیراز، کارتن اسباب کشی در شیراز و کارگر اسباب کشی شیراز را در اختیار شما قرار میدهیم. لازم به ذکر است که حمل یخچال ساید در شیراز، حمل گاوصندوق در شیراز، حمل تردمیل در شیراز و خدماتی از این دست را نیز میتوانید به بارکوب بسپارید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست اسباب بار شیراز، نحوه سفارش و شماره اسباب بار شیراز میتوانید به صفحه باربری در شیراز مراجعه نمایید و از خدمات بهترین باربری اسباب کشی شیراز بهره مند شوید.

جدول قیمت اسباب کشی شیراز در سامانه بارکوب (تعرفه اسباب کشی)

قیمت اسباب کشی در شیراز را با توجه به خدمات دریافتی و طبقات ساختمان و نیز استفاده از خودروهای باربری برآورد کرده ایم. هزینه و تعرفه اسباب کشی منزل در شیراز با کارگر اسباب کشی شیراز در جدول زیر گردآوری کرده ایم، برای قیمت باربری ایسوزو شیراز و نیز مشاوره باربری در حمل و نقل های برون شهری نظیر باربری شیراز به تهران میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جدول قیمت های زیر در تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ به روز رسانی شده است.

تعداد طبقات در شهر شیراز
خاور+کارگرنیسان+کارگروانت+کارگرحمل ساید بای سایدحمل تردمیلحمل گاوصندوق
همکف به همکف2500000900000۸۷۵.۰۰۰۱۲۰.۰۰۰به ازای هر طبقه ۴۰.۰۰۰بر اساس وزن
طبقه یک به یک2600000970000۹۴۵۰۰۰۱۳۰.۰۰۰به ازای هر طبقه ۴۰.۰۰۰بر اساس وزن
طبقه یک به دو29000001100000۹۸۰۰۰۰۱۵۰.۰۰۰به ازای هر طبقه ۴۰.۰۰۰بر اساس وزن
طبقه یک به سه30000001200000۱۰۰۰۰۰۰۱۹۰.۰۰۰به ازای هر طبقه ۴۰.۰۰۰بر اساس وزن
طبقه یک به چهار32000001350000۱۰۵۰۰۰۰۲۴۰.۰۰۰به ازای هر طبقه ۴۰.۰۰۰بر اساس وزن
طبقه یک به پنج34500001540000۱۲۵۰۰۰۰۲۸۰.۰۰۰به ازای هر طبقه ۴۰.۰۰۰بر اساس وزن
طبقه دو به سه34000001600000۱۴۵۰۰۰۰۲۴۰.۰۰۰به ازای هر طبقه ۴۰.۰۰۰بر اساس وزن
طبقه دو به چهار36000001680000۱۳۰۰۰۰۰۲۸۰.۰۰۰به ازای هر طبقه ۴۰.۰۰۰بر اساس وزن
طبقه دو به پنج38500001750000۱۳۵۰۰۰۰تماس بگیریدبه ازای هر طبقه ۴۰.۰۰۰بر اساس وزن
طبقه سه به چهار41000001850000۱۵۰۰۰۰۰تماس بگیریدبه ازای هر طبقه ۴۰.۰۰۰بر اساس وزن
طبقه سه به پنج42000001900000۱۶۵۰۰۰۰تماس بگیریدبه ازای هر طبقه ۴۰.۰۰۰بر اساس وزن
طبقه چهار به پنج 49700002100000۱۸۵۰۰۰۰تماس بگیریدبه ازای هر طبقه ۴۰.۰۰۰بر اساس وزن

اسباب کشی چگونه برایمان راحت تر می شود؟

اگر ما شروع به برنامه ریزی کنیم و زمان خود را برای جمع کردن و بسته بندی وسایل مدیریت کنیم، این فرآیند برایمان آزاردهنده نیست و در نتیجه بعد از انتقال به مکان جدید، احساس خستگی نخواهیم داشت. چینی آلات، کریستال ها و ظروف شکستنی از لوازمی هستند که هنگام بسته بندی و حمل و نقل آن ها، باید بیشترین دقت را داشت تا حین جابجایی صدمه نبینند.

همچنین دقت کنید کارتن ها در محلی مرطوب و خیس قرار نگیرند. برای این منظور باید از نیروهای دوره دیده ای کمک گرفت که بهتر از افراد عادی می توانند آنها را روی هم سوار کنند بی آنکه هرکدامشان آسیب ببیند. در صورتی که برای جابجایی عجله داشته باشید، می توانید حتی برای بسته بندی وسایل در ابتدا و باز کردن بسته ها و قرار دادن لوازم در جای خود در آخر، کارگر استخدام کنید که این را هم می توانید از دفاتر اتوبار بخواهید تا افراد مورد اعتماد را برای شما بفرستند.

اسباب کشی در شیراز

محاسبه قیمت کرایه بار در شیراز

نحوه محاسبه کرایه بار در اسباب کشی بستگی به عواملی مانند تعداد کارگران و خودرو ها، ساعت کار آنها، لوازم مورد استفاده در بارزنی (تجهیزات) و مسافتی که باید اتومبیل حامل بار طی کند، دارد. یعنی اگر هر یک از این موارد بیشتر باشد به طبع کرایه جا به جایی بار بیشتر می شود. معمولا هزینه های جا به جایی اسباب خانه به چند عامل خیلی مهم بستگی دارد. حجم و وزن کالا از اهمیت بالایی در تعیین هزینه برخوردار است. مثلا وسایل شکستنی و تزئینی که نیاز به دقت و حساسیت ویژه ای در جا به جایی دارند در بالا بردن هزینه موثر می باشد؛ یا مثلا هزینه جا به جایی کالا در جاده های هموار و صاف (آزاد راه ها و اتوبان ها) نسبت به جاده های پر پیچ و خم کوهستانی و گردنه ها مطمئنا کمتر محاسبه می شود. در ضمن کرایه بار برای جا به جایی درون شهری بسیار ارزون تر از جا به جایی بین شهری محاسبه می شود.

بعضی از باربری ها کرایه خدماتشان را تنها ساعتی محاسبه می کنند و به وزن و نوع بارتان توجهی ندارند. یعنی برای هر ساعت یک تعرفه دارند و هر چند ساعت که کارشان طول بکشد طبق تعرفه تعداد ساعت را در هزینه مختص هر ساعت ضرب می کنند و کرایه نهایی بار به دست می آید.

هر باربری باید تضمینی برای سالم‌تر رسیدن لوازم به صاحب بار بدهد؛ به این منظور باید متعهد شود:

  • -وسایل در حین بسته بندی کم نشوند (امانت داری مجموعه)
  • -اتلاف وقت توسط نیروها صورت نگیرد ( برای اختصاص دادن ساعت بیشتر و بالا رفتن کرایه بار)
  • -کارگران در حفظ و مراقبت از آن کوشا باشند (نیروی کار حرفه ای)
  • -در زمان تعیین شده تمامی کارها انجام پذیرد (خوش قولی شرکت حمل اثاثیه)

بیمه اسباب کشی در شیرازبه چه دلیل بیمه بار ضرورت دارد؟

از آنجایی که خدمات بیمه در ایران بسیار گسترده است باید در انتخاب شرکت طرف حساب خود حتما به ارائه بیمه از طرف آنها اطمینان حاصل کنید تا مبادا هزینه های جبران ناپذیری درر اثر بروزز اتفاقاتی همچون سرقت، آتشسوزی و تصادف و غیره اتفاق بیفتد، هزینه ای متوجه صاحب بار نباشد. پس به هنگام وا گذاری اثاثیه خود به موسسه حمل و نقل و باربری به سابقه کاری آنها واقف باشید و بهتر است خودتان محل دفتر اتو بار را رویت کنید. در ضمن بیمه حمل بسته بندی و جا به جایی اثاثیه منزل به هیچ وجه قابل رویت نیست و تنها زمانی حمل این وسایل می‌توانند تحت پوشش بیمه قرار بگیرند که تقریبا شش – هفت ساعت قبل از بار زدن اثاثیه، مأمور بیمه به صورت برداری از وسایل بسته بندی شده اقدام کند که این مورد نه در اختیار واحد ‌های صنفی است و نه قابل اجرا می باشد!

اما در صورت انتقال شهر به شهر، اسباب و اثاثیه منزل می تواند شامل بیمه شود و تنها موارد تحت پوشش بیمه باربری که عبارت اند از: خطرات و خسارات ناشی از آتش سوزی، تصادف، پرت شدن از روی وسیله نقلیه، سرقت، واژگونی، ضربه خوردن، برخورد خارجی با محموله و یا خسارتهای حاصل از مراحل تخلیه یا بارگیری. در این شرایط بیمه یک امر واجب است چرا که اگر اتفاق ناگواری بیفتد هزینه ای بر دوش صاحب کالا نیفتد (البته بیمه گر توسط کارشناسی های ویژه که در حوزه بیمه مشغول به کار هستند بایستی صحت اتفاق را تایید نمایند)

خدمات اسباب کشی بارکوب

شرکت باربری بارکوب از بهترین اتو بار های اسباب کشی منزل اند که به جهت فعالیت شبانه روزی دسترسی راحت و همه وقت شما به خدمات اسباب کشی و حمل و نقل را ممکن ساخته است. این باربری با داشتن کادری مجرب و کارگرانی آموزش دیده در بازو بسته کردن یخچال ساید، لباس شویی و ظرف شویی، تخت و سرویس خواب، باز کردن و نصب دوباره لوستر و پرده ها به شیوه ای اصولی در محیطی امن و با ارائه بیمه بار به مشتریان شرکت های قابل اعتمادی است برای حمل بار شما.

ثبت سفارشات اسباب کشی منزل در شیراز از طریق سامانه بارکوب

پرسنل شرکت بارکوب آماده ارائه انواع خدمات باربری و اسباب کشی منزل در شیراز می باشد و همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۲۳ شب پاسخگوی تماس های شما عزیزان است. کارشناسان ما مشاوره در حوزه باربری و انتخاب خودروهای حمل بار را به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهند.

 

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود