Skip to main content

اسباب کشی در بابلسر ⭐️09118396066 بهترین جدول قیمت

اسباب کشی در بابلسر

از خدمات مهم و پرتقاضای باربری بارکوب در بابلسر، سرویس حمل اثاثیه منزل بابلسر، جابجایی انواع لوازم منزل در بابلسر، اسباب کشی در بابلسر و باربری در بابلسر می باشد. اگر نیاز به خدمات جابجایی مبلمان و جهزیه در بابلسر، بسته بندی اثاثیه منزل در بابلسر، کارگر اسباب کشی در بابلسر و خدمات اثاث کشی در بابلسر دارید میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح الی 8 شب با ما تماس بگیرید. باربری بارکوب یک شرکت اثاث کشی معتبر و متخصص حمل لوازم منزل در بابلسر می باشد.

شماره تماس شرکت اسباب کشی در بابلسر

جهت حمل لوازم منزل و اسباب کشی در بابلسر و بسته بندی حرفه ای لوازم منزل در سطح شهرهای استان مازندران ما از ماشین های خاور، ایسوزو، نیسان و وانت استفاده میکنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص حمل بار در بابلسر تماس بگیرید. (برای اطلاع از شرایط ارسال بار از بابلسر به تهران کلیک کنید)

قیمت اسباب کشی در بابلسر

نرخ بسته بندی لوازم منزل در بابلسر ، تعرفه اسباب کشی در بابلسر و قیمت کارگر اسباب کشی در بابلسر و دیگر نقاط استان مازندران دارای یک نرخ ثابت و یک نرخ متغیر است. نرخ ثابت آن در جدول زیر مشخص شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق قیمت اسباب کشی در بابلسر تماس بگیرید.

(در صورتیکه قصد حمل بار و یا اسباب کشی برون شهری دارید، میتوانید در صفحه باربری بابلسر جزئیات تعرفه های برون شهری را ملاحظه کنید.)

جدول زیر تعرفه حمل بار دورن شهری بابلسر می باشد. که شامل هزینه حمل بار با ماشین باربری به صورت درون شهری است.

تعداد طبقات ساختمان(مبدا و مقصد)تعرفه اسباب کشی درون شهری بابلسر
از طبقه 1 به 12,000
از طبقه 1 به 22,300
از طبقه 1 به 32,600
از طبقه 2 به 32,800
از طبقه 3 به 33,400

در جدول زیر میتوانید هزینه کارگر بارگیری بهمراه هزینه چیدن بار در ماشین باربری را ملاحظه کنید. (این هزینه شامل ماشین حمل بار نمی باشد. و صرفا بابت کارگر بارگیری و چیدن بار است)

تعداد طبقات ساختمان مبداتعرفه کارگر بارگیری + بارچین در بابلسر
طبقه 11,100
طبقه 21,300
طبقه 31,500
طبقه 41,700

شماره تماس قیمت اسباب کشی در بابلسر

چه نوع خودروهایی جهت اسباب کشی در بابلسر استفاده می شود؟

ما انواع خودروهای باربری نظیر ایسوزو مسقف و روباز، نیسان، وانت(برای بارهای کوچک) و انواع کامیون های تک و جفت و تریلی را ارائه میکنیم. اما متداول ترین خودرو برای اسباب کشی درون شهری و برون شهری، ایسوزو 6 تن مسقف است.

لیست شرکت های معتبر حمل اثاثیه منزل بابلسر

برای اطلاع از شرایط و جزئیات شرکت های جابجایی بار و حمل اثاث منزل و اثاث کشی در بابلسر میتوانید از جدول زیر استفاده کنید.

همچنین در صورتیکه در خصوص جزئیات حمل اثاثیه منزل در بابلسر سوالی داشتید با ما تماس بگیرید.

نام شرکتاستانشهرتلفنآدرس
وانت بار تلفنیمازندرانبابلسردر دسترس نیستبهنمیر ، بازارسر ، خیابان فارابی ، کوچه گلستان هشتم ، طبقه همکف
وانت بار تلفنی عزیزکمازندرانبابلسردر دسترس نیستعزیزک – روستای عزیزک – عزیزک – خیابان امام خمینی – خیابان آیت الله محمدحسین شریف نژاد – پلاک ۲,۰۶۴ – طبقه همکف

سفارش حمل اثاثیه منزل و اثاث کشی در بابلسر (بارکوب)

شما میتوانید همه روز حتی ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 8 شب جهت اسباب کشی در بابلسر ، کارگر اسباب کشی و جابجایی لوازم منزل بابلسر ، جابجایی مبلمان در بابلسر ، حمل اثاثیه منزل در بابلسر ، جابجایی لوازم خانگی و جهزیه در بابلسر ، بسته بندی اثاثیه منزل در بابلسر با ما تماس بگیرید. اتوبار بارکوب با داشتن انواع ماشین های سبک و سنگین(نیسان، خاور، ایسوزو، تک و جفت) خدمات حرفه ای اسباب کشی در شهر بابلسر را در اختیار شما قرار میدهد.

شماره تماس شرکت اسباب کشی در بابلسر

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود