Skip to main content

اسباب کشی جیحون تهران ⭐️44449136 قیمت بسته بندی و حمل اثاثیه منزل جیحون

اسباب کشی تخصصی درجیحون

شما می توانید به تجربیات و ماهرانه بودن اسباب کشی تخصصی در جیحون اعتماد کنید. اسباب کشی بارکوب با تجربیات بالا و حرفه ایی بودن کارگران خود در حیطه اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل به مردم کمک رسانی می کند.

 • باربری در سریع ترین زمان
 • اسباب کشی ایمن و مطمئن
 • جابجایی وسایل سنگین
 • بسته بندی اثاثیه منزل
 • اسباب کشی آسان
 • کارگران با تجربه

ما در وهله ی اول اینجاییم تا آرامش لازم را برای شما هنگام حمل اثاثیه فراهم آوریم. ما از صفر تا صد اسباب کشی در کنار شما هستیم. وظایف یک شرکت معتبر هنگام اسباب کشی از این قرار است:

 • تهیه وسایل مورد نیاز برای اسباب کشی
 • حمل اصولی اثاثیه و وسایل
 • بسته بندی وسایل به اصولی ترین روش
 • بیمه وسایل
 • استفاده از کارگران مجرب و ورزیده
 • تعهد به مشتریان و اولویت قرار دادن رضایت آن ها در صدر کار

هزینه حمل و نقل اثاثیه در جیحون

هزینه حمل و نقل اثاثیه در جیحون مقوله‌ای دشوار و پرزحمت است. هماهنگی‌های زیادی باید صورت گیرد تا همه کارها در روز جابه‌جایی طبق روال پیش برود. از سختی‌ها که بگذریم، موضوع هزینه حمل‌ونقل خودش یک مسئله جدی است. قیمت باربری وسایل و لوازم ثابت نیست و به مواردی چون دست‌مزد کارگر حمل و کرایه ماشین باربری و… بستگی دارد.از سوی دیگر مسئله اسباب‌کشی و حمل بار صرفاً پیدا کردن کم‌ترین قیمت برای انجام آن نیست. ارزان‌ترین قیمت گاهی به‌علت کیفیت پایین کار بوده و کیفیت بالا هم قیمت بالایی دارد. به این نکته هم توجه کنید که با جست‌وجوی هدف‌مند، می‌توانید خدمات حمل‌ونقل را با کم‌ترین قیمت و هزینه باربری پیدا کرده و به آن دسترسی داشته باشید بارکوب با قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان می باشد.

خاور 3 ساعتسه ساعت880.000
هر ساعت اضافه خاوریک ساعت290.000
کارگر 3 ساعتسه ساعت150.000
هر ساعت اضافه کارگریک ساعت50.000
«یخچال ۱۲ فوت و ۱۲ فوت به بالا»برای هر طبقه30.000
«حمل میز ناهارخوری ۸ نفر به بالا»برای هر طبقه30.000
«کمد و بوفه ارتفاع ۱.۶ متر به بالا»برای هر طبقه30.000
«جابجایی کاناپه و مبل سه نفره»برای هر طبقه30.000
«جابجایی تاج تخت دو نفره»برای هر طبقه30.000
جابجایی لباسشوییبرای هر طبقهرایگان
جابجایی ظرفشوییبرای هر طبقهرایگان
جابجایی گازبرای هر طبقهرایگان
سایر وسایلبرای هر طبقهرایگان
جابجایی یخچال سایدبرای هر طبقه40.000
جابجایی تردمیلبرای هر طبقه60.000
جابجایی دوچرخه ثابتبرای هر طبقه30.000
جابجایی پیانوبرای هر طبقه60.000
جابجایی گاوصندوق (هر صد کیلو)برای هر طبقه60.000
باز و بسته کردن درِ ساید ۲ درببرای هر دستگاه120.000
باز و بسته کردن درِ ساید ۴ درببرای هر دستگاه180.000
باز و بست پردهدر مبدا و مقصد60.000
باز و بست کردن لوستردر مبدا و مقصد60.000
باز و بست تختدر مبدا و مقصد60.000
باز و وصل ظرفشویی و لباسشوییدر مبدا و مقصد60.000
پیاده روی اضافهبرای هر متر3.000
هزینه طرح ترافیکبرای مناطق طرح60.000

لیست باربری ها در جیحون

حمل و نقل بار همواره یکی از سخت ترین و زمان بر ترین کارها بوده و در عین حال به تجربه نیاز دارد. امروزه و با پیشرفت تکنولوژی برای حمل و نقل انواع بار می توان از تجهیزات استاندارد و افراد متخصص در این حوزه کمک گرفت.

لیست باربری ها در جیحون که از تجربه و تخصص لازم در این حوزه برخوردار هستند. شرکت های باربری بارکوب با بهره گیری از نیرو های متخصص و تجهیزات مدرن انواع بار را از جیحون تهران به تمام نقاط ایران در کوتاه ترین زمان و به شکل ایمن جابه جا می کنند.

نام باربریشماره تماسآدرس
بارکوب44449136خیابان جیحون، پایین تر از بهنود، پلاک ۷۶۰
ظریف بار در حال به روز رسانیتهران_حکیمیه
اطلس بار در حال به روز رسانیتهران _ موحد دانش
جابه جا بار در حال به روز رسانیتهران _ اشرفی اصفهانی
ولنجکدر حال به روز رسانیولنجک ، بلوار دانشجو ، خیابان گلستان

بسته بندی اثاثیه منزل در جیحون

آیا تا به حال پیش آمده که بخواهید وسیله ای را بخرید اما با تصور آسیب دیدن در اسباب کشی های مداوم از خرید آن منصرف شده باشید؟ اگر می خواهید از دغدغه بسته بندی اثاثیه منزل و آسیب های ناشی از اسباب کشی راحت شوید؛ توصیه می کنیم که این کار را به شرکت های باربری و بسته بندی لوازم منزل محول کنید. نیروهای خبره شرکت بسته بندی اثاثیه منزل در جیحون در اسرع وقت و به صورت کاملا ایمن اقدام به بسته بندی لوازم منزل می کنند. حالا با خیال راحت و فارغ از دغدغه باربری و بسته بندی می توانید لوازم دلخواه خود را بخرید!

با توجه به قیمت سرسام آور لوازم خانگی، بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی به دغدغه ای برای مستاجرین عزیز تبدیل شده است. خوشبختانه شرکت بسته بندی لوازم شرکت و منزل در بارکوب با استفاده از کارتن های چند لایه، پلاستیک های ضد ضربه و سلفون های رولی در صورت نیاز به کمک شما خواهند آمد. نیروهای کاربلد شرکت جدید بار با رویت لوازم منزل شما، وسایل لازم برای بسته بندی را برآورد و دست به کار می شوند. به طور معمول برای بسته بندی ظروف و لوازم شکستنی از کارتن های محکم پنج لایه در ابعاد مختلف استفاده می شود.

کارتن اسباب کشی در جیحون

کارتن اسباب کشی و کارتن حمل بار 5 لایه با مقاومت بالا و در اندازه‌ها و ابعاد متفاوت از ابزار مفید در جابجایی است. کارتن اسباب کشی قطعاً یکی از ضروری‌ترین تجهیزات در باربری است. در اتوبار بارکوب بار انواع کارتن بسته بندی اسباب کشی را در ابعاد مختلف ارائه می‌نماییم.برای بسته بندی تمامی وسایل می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.از مشخصه‌های اصلی یک جعبه اسباب کشی این است که مقاومت بالایی داشته باشد. و بتواند وزن بار درون خود را به‌خوبی تحمل کند. پس از چیدن منظم وسایل در کارتن های حمل بار لازم است تا درب آن را با چسب محکم ببندید. برای اطمینان بیشتر آن را حتماً طناب‌پیچ نیز کنید.

کارتن‌های اسباب کشی برای بسته بندی اثاثیه منزل و اداره کاربرد دارند. برخی از این لوازم عبارتند از:

 • بسته بندی کتاب
 • بسته بندی مواد غذایی
 • بسته بندی کفش
 • بسته بندی لوازم پارچه‌ای
 • بسته بندی لوازم خواب
 • بسته بندی لباس
 • بسته بندی وسایل آشپزخانه
 • بسته بندی ظروف
 • بسته بندی دکوراتیو و لوازم تزئینی
 • بسته بندی لوازم خرده و ریزه

بدون شک حداقل چند قلم از لوازم ذکر شده در خانه و اداره شما موجود است. حفاظت از این وسایل اولویت شما است. پس اگر به زودی یک جابجایی در پیش دارید، از فروشگاه معتبر، اقدام به خرید کارتن اسباب کشی کنید.

ماشین باربری و حمل باردر جیحون

ماشین باربری و حمل باردر جیحون دارای ناوگان مجهزی می باشد. متناسب با حجم بار و اثاثیه و وسائل منزل، وسیله نقلیه انتخاب می شود. کامیون اسباب کشی، خاور مسقف، ایسوزو کامیونت، وسایل نقلیه در دسترس هستند. ناوگان حمل اثاثیه منزل ما مسقف و مجهز به پتوی کافی برای جلوگیری از آسیب دیدگی اثاثیه خانه حین جابجایی می باشد. می توانید به شرکت بارکوب به عنوان باربری ایسوزو درجیحون یا برای کرایه ایسوزو یا کرایه هر نوع وسیله مورد نظر، اعتماد کنید.

کارگر اسباب کشی در جیحون

کارگر اسباب کشی در جیحون آموزش دیده، ورزیده و ماهر هستند. کارگر جابجایی لوازم منزل باید آموزش دیده و حرفه ای باشد و تجربه جابجایی وسایل منزل مانند یخچال و لباس شویی را داشته باشد. کارگر حمل اثاثیه باید ورزیده و ماهر باشد تا از لب پر شدن مبلمان، خش افتادن روی یخچال، شکستگی لوازم الکترونیکی و آسیب لوازم منزل جلوگیری کند.

حمل بار درون شهری و برون شهری در جیحون

برای جابجایی محل کار ،منزل ،اداره و مغازه و…حمل بار درون شهری و برون شهری در جیحون تنها کافیست با شماره باربری  تماس بگیرید.اسباب کشی وسایل شما به هر نقطه ای از تهران با بالاترین سرعت و کیفیت و همراه با معتبرترین بیمه کالا تنها با شرکت باربری بارکوب انجام میگیرد.حمل اثاثیه درون شهر تهران به صورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل با قیمت بسیار مناسب صورت میگیرد.ما شما را یاری میکنیم تا اثاثیه خود را در سريعترين زمان ممکن و با پايين ترين هزينه و با ايمني کامل به مقصد مي رسانيم.حمل اثاثیه شما به هر نقطه ای از کشور که بخواهید با بالاترین کیفیت حمل و نقل و سرعت بسیار خوب توسط کارکنان با تجربه ما صورت می گیرد.حمل اثاثیه بین شهری متفاوت از جابجایی در داخل شهر است ،به دلیل مسیر طولانی تر باید وسایل محکم تر بسته بندی شوند و با ایمنی بیشتری در داخل ماشین حمل بار قرار داده شوند .شرکت حمل بار بارکوب مجهز به آخرین و جدیدترین تجهیزات جابجایی وسایل ،اسباب کشی بین شهری شما را تضمین می کند.

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود