Skip to main content

اسباب کشی امیر بهادر تهران ⭐️44449136 قیمت بسته بندی و حمل اثاثیه منزل امیر بهادر

اسباب کشی تخصصی درامیر بهادر

حمل اثاثیه منزل امیر بهادر، حمل و نقل امیر بهادر و شماره تلفن باربری امیر بهادر، اسباب کشی تخصصی امیر بهادر، بسته بندی اثاثیه منزل امیر بهادر، کارتن اسباب کشی امیر بهادر، کارگر اسباب کشی امیر بهادر با انواع ماشین خاور ، نیسان ، و وانت مسقف و روباز در بارکوب همراه شماست.اتوبار بارکوب کلیه خدمات باربری و اسباب کشی منزل را با اتوبار در بارکوب تجربه نمایید.اسباب کشی تخصصی درامیر بهادر تنها با یک تماس به خدمت شما می آیید و اقسام بارها و اثاثیه های سبک و سنگین شما عزیزان را جابجا می نماید. باربری که شبانه روز در خدمت شما می باشد و بارهای شما را با آسان ترین روش ها و شیوه های ممکن جابجا می نمایند. نگران هیچ چیز نباشید که همراه شما می باشیم.

هزینه حمل و نقل اثاثیه درامیر بهادر

هزینه حمل و نقل اثاثیه درامیر بهادر با قیمت مصوب و ارزان تمامی خدمات باربری و بسته بندی و چیدمان را برای شما انجام می رسانیم.اینکه بارها و کالاهای شما را سلامت و با امنیت کامل و از همه مهم تر با رانندگانی بسیار ماهر حمل و نقل می نماییم. حمل بار به تمام مناطق تهران و حمل بار از تهران به شهرستان تنها با اتوبار بارکوب تجربه نمایید.

خاور 3 ساعتسه ساعت880.000
هر ساعت اضافه خاوریک ساعت290.000
کارگر 3 ساعتسه ساعت150.000
هر ساعت اضافه کارگریک ساعت50.000
«یخچال ۱۲ فوت و ۱۲ فوت به بالا»برای هر طبقه30.000
«حمل میز ناهارخوری ۸ نفر به بالا»برای هر طبقه30.000
«کمد و بوفه ارتفاع ۱.۶ متر به بالا»برای هر طبقه30.000
«جابجایی کاناپه و مبل سه نفره»برای هر طبقه30.000
«جابجایی تاج تخت دو نفره»برای هر طبقه30.000
جابجایی لباسشوییبرای هر طبقهرایگان
جابجایی ظرفشوییبرای هر طبقهرایگان
جابجایی گازبرای هر طبقهرایگان
سایر وسایلبرای هر طبقهرایگان
جابجایی یخچال سایدبرای هر طبقه40.000
جابجایی تردمیلبرای هر طبقه60.000
جابجایی دوچرخه ثابتبرای هر طبقه30.000
جابجایی پیانوبرای هر طبقه60.000
جابجایی گاوصندوق (هر صد کیلو)برای هر طبقه60.000
باز و بسته کردن درِ ساید ۲ درببرای هر دستگاه120.000
باز و بسته کردن درِ ساید ۴ درببرای هر دستگاه180.000
باز و بست پردهدر مبدا و مقصد60.000
باز و بست کردن لوستردر مبدا و مقصد60.000
باز و بست تختدر مبدا و مقصد60.000
باز و وصل ظرفشویی و لباسشوییدر مبدا و مقصد60.000
پیاده روی اضافهبرای هر متر3.000
هزینه طرح ترافیکبرای مناطق طرح60.000

لیست باربری ها در امیربهادر

لیست باربری ها در امیر بهادربا اصولی ترین روش های حمل و چیدمان وسایل در ماشین های مسقف و موکت کاری شده‌ی مدل بالا و کارگران خوش اخلاق و ماهر امنیت خاطر شما را تضمین خواهد کرد. همه ما تابحال یکبار اسباب کشی و اثاث کشی را انجام داده ایم و از درسرها و مشکلات آن آگاه میباشیم و برای خلاص شدن از دردسرها و دغدغه های اسباب کشی با اتوبار در بارکوب تماس بگیرید و نگران شکستن اثاثیه نباشید. با حمل و نقل به شهرستان ها و هر نقطه از تهران که بخواهید بارهایتان را تحت پوشش بیمه و بارنامه های دولتی قرار داده و خیال شما را اسوده مینماییم.

نام باربریشماره تماسآدرس
بارکوب44449136امیربهادر،خیابان شاپور،خیابان فروزش،خیابان محمدی
ظریف بار در حال به روز رسانیتهران_حکیمیه
اطلس بار در حال به روز رسانیتهران _ موحد دانش
جابه جا بار در حال به روز رسانیتهران _ اشرفی اصفهانی
نادر باردر حال به روز رسانیافسریه، خیابان 15 متری دوم اسلام آباد
اطلس باردر حال به روز رسانیتهران – شهرک والفجر بلوک A –  خیابان  غلامی
باربری رهپاكدر حال به روز رسانیخاوران میدان اقانور

بسته بندی اثاثیه منزل در امیربهادر

بسته بندی اثاثیه منزل در امیربهادر در بسته بندی های ما از مرغوب ترین وسایل بسته بندی شامل: فوم های چند لایه، استرچ و کارتن های ۵ لایه استفاده می‌شود.این کار توسط نیروهای ماهر صورت می‌پذیرد که وسایل را طوری بسته بندی می‌کنند که حتی در صورت برخورد هم آسیب نمی‌بیند.

کارگر اسباب کشی درامیر بهادر

کارگر اسباب کشی درامیر بهادر با کارگرانی ماهر و کاردرست آماده می باشند تا تمام امور و کارهای شما عزیزان را به بهترین نحو انجام بدهند ، با استفاده از روش ها و شیوه های مدرنه و شیک و مرتب و خیلی ظریف بارها و اسباب و اثاثیه ها یتان را بسته بندی و حمل و نقل و جابجا می نمایند. و کارگران با پوشش دادن کالاهای شکستنی وبا نایلکس های حبابی و استفاده از پوشال هایی مخصوص برای اینکه سالم و سلامت بارهایتان را به مقصد برسانیم تمام تلاش خود را می نماییم.

کارتن اسباب کشی در امیر بهادر

کارتن ها همیشه نقش مهمی برای بسته بندی کردن وسایل منزل دارند و شاید یکی از قدم های اولیه در اسباب کشی خرید کارتن باشد ، در همین راستا  قصد داشته باشید در این منطقه اثاث کشی کنید  شاید فروشگاه لوازم بسته بندی در آن بسیار محدود و کم باشد ، در همین راستا شرکت باربری بارکوب با ایجاد بستری مناسب برای خرید کارتن و وسایل بسته بندی برای شما ساکنین محدوده جنوب تهران فراهم نموده است ، اگر به دنبال خرید کارتن اسباب کشی در جنوب تهران هستید ما در اسرع وقت و کمتر از یک ساعت کارتن و وسایل بسته بندی را برای شما ارسال خواهیم کرد.

خودروهای مخصوص باربری و حمل اثاثیه امیر بهادر

خودروهای مخصوص باربری و حمل اثاثیه امیر بهادر برای حمل بارهای شما به نقاط دور و نزدیک وجود دارد. بار شما هر نوع و اندازه ای که باشد ، متناسب با آن خودرو مناسب وجود دارد و می توانید برای حمل و نقل بار خود از آنها استفاده کنید. وانت بار و تاکسی بار برای بارهای کوچک ، کامیون های 5 و 10 تُن برای بارهای متوسط و کامیون های بسیار بزرگ و ترانزیت های مجهز و با امکانات فراوان برای بارهای دور و بزرگ مناسب هستند. با توجه به نوع و جنس بار از کامیون های مسقف و بدون سقف استفاده می شود. و همچنین بارهای فاسد شدنی با خودروهای یخچالدار منتقل می شوند و لوازم ظریف و شکستنی را در کامیون های مسقف منتقل می کنیم. بنابر این نگران خودرو مناسب نباشید ، متناسب با بار شما خودرو مناسب و راننده با مهارت و کارگران حرفه در بارکوب آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشند.

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود