Skip to main content

اسباب کشی آجودانیه تهران ⭐️44449136 قیمت بسته بندی و حمل اثاثیه منزل آجودانیه

اسباب کشی تخصصی درآجودانیه

اسباب کشی تخصصی در آجودانیه با بهره مندی از کادر قوی و حرفه ای، ارائه بهترین مشاوره ها در زمینه باربری، دارای انواع ماشین های سنگین و هم چنین منصفانه ترین قیمت های روز دنیا در خدمت شماست. اسباب کشی بارکوب در منطقه آجودانیه با تجربیات بالا و حرفه ایی بودن کارگران خود در حیطه اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل به مردم خدمت رسانی می کند.

 • باربری در سریع ترین زمان
 • اسباب کشی ایمن و مطمئن
 • جابجایی وسایل سنگین
 • بسته بندی اثاثیه منزل
 • اسباب کشی آسان
 • کارگران با تجربه

ما در وهله ی اول اینجاییم تا آرامش لازم را برای شما هنگام حمل اثاثیه فراهم آوریم. ما از صفر تا صد اسباب کشی در کنار شما هستیم. وظایف یک شرکت معتبر هنگام اسباب کشی از این قرار است:

 • تهیه وسایل مورد نیاز برای اسباب کشی
 • حمل اصولی اثاثیه و وسایل
 • بسته بندی وسایل به اصولی ترین روش
 • بیمه وسایل
 • استفاده از کارگران مجرب و ورزیده
 • تعهد به مشتریان و اولویت قرار دادن رضایت آن ها در صدر کار

هزینه حمل و نقل اثاثیه در آجودانیه

هزینه حمل و نقل اثاثیه در آجودانیه طبق نرخ اتحادیه باربری تهران می باشد. هماهنگی‌های زیادی باید صورت گیرد تا همه کارها در روز جابه‌جایی طبق روال پیش برود. قیمت اسباب کشی تهران ثابت نیست و به مواردی چون دست‌مزد کارگر حمل و کرایه ماشین باربری و… بستگی دارد. به این نکته هم توجه کنید که با جست‌وجوی هدف‌مند، می‌توانید خدمات حمل‌ونقل را با بهترین قیمت و هزینه باربری پیدا کرده و به آن دسترسی داشته باشید بارکوب با قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان می باشد.

خاور 3 ساعتسه ساعت880.000
هر ساعت اضافه خاوریک ساعت290.000
کارگر 3 ساعتسه ساعت150.000
هر ساعت اضافه کارگریک ساعت50.000
«یخچال ۱۲ فوت و ۱۲ فوت به بالا»برای هر طبقه30.000
«حمل میز ناهارخوری ۸ نفر به بالا»برای هر طبقه30.000
«کمد و بوفه ارتفاع ۱.۶ متر به بالا»برای هر طبقه30.000
«جابجایی کاناپه و مبل سه نفره»برای هر طبقه30.000
«جابجایی تاج تخت دو نفره»برای هر طبقه30.000
جابجایی لباسشوییبرای هر طبقهرایگان
جابجایی ظرفشوییبرای هر طبقهرایگان
جابجایی گازبرای هر طبقهرایگان
سایر وسایلبرای هر طبقهرایگان
جابجایی یخچال سایدبرای هر طبقه40.000
جابجایی تردمیلبرای هر طبقه60.000
جابجایی دوچرخه ثابتبرای هر طبقه30.000
جابجایی پیانوبرای هر طبقه60.000
جابجایی گاوصندوق (هر صد کیلو)برای هر طبقه60.000
باز و بسته کردن درِ ساید ۲ درببرای هر دستگاه120.000
باز و بسته کردن درِ ساید ۴ درببرای هر دستگاه180.000
باز و بست پردهدر مبدا و مقصد60.000
باز و بست کردن لوستردر مبدا و مقصد60.000
باز و بست تختدر مبدا و مقصد60.000
باز و وصل ظرفشویی و لباسشوییدر مبدا و مقصد60.000
پیاده روی اضافهبرای هر متر3.000
هزینه طرح ترافیکبرای مناطق طرح60.000

لیست اتوبارهای آجودانیه

اتوبار آجودانیه درشرکت بارکوب شما را در انجام یک اسباب کشی راحت همراهی می کند. در تمام این سال ها در روزهای سخت اثاث کشی، قدم به قدم، همراهتان بوده ایم و از این که باربری بارکوب را برگزیده اید، به خود می بالیم.

 

نام باربریشماره تماسآدرس
اتوبار بارکوب44449136آجودانیه  نبش دهم شرقی
اتوبار دولتدر حال به روز رسانیلویزان خیابان شهید طاهر آبادی خیابان ۱۵متری  طالقانی  پلاک ۲۹ طبقه همکف
باربری هرویدر حال به روز رسانیلویزان خیابان ۱۵ متری طالقانی خیابن شهید حسین مبارکی پلاک ۳۷
ظریف بار در حال به روز رسانیتهران_حکیمیه
اطلس باردر حال به روز رسانیتهران – پاسداران – خیابان پاسداران – خیابان شهید برادران موحددانش – ساختمان نیما – پلاک ۸۴ – طبقه چهارم – واحد ۱۶
باربری پاسداراندر حال به روز رسانیخ پاسداران روبروی گلستان ۶ اول اختیاریه پ۱
جابه جا بار در حال به روز رسانیتهران _ اشرفی اصفهانی
سفیر باردر حال به روز رسانیمیدان هروی بلوار گلزار نبش کوچه حسن خاک پلاک ۱۲۱
تکبار قدس شمیراناتدر حال به روز رسانیتهران – شهرک قائم – کوچه نرگس یکم – خیابان شهید علی محمد مهرآسا – مجتمع تجاری الزهرا – پلاک ۷ – طبقه همکف – واحد ۶
باربری ولیعصردر حال به روز رسانیتجریش – شهرک قائم – کوچه نرگس یکم – خیابان شهید علی محمد مهرآسا – مجتمع تجاری الزهرا – پلاک ۳ – طبقه زیر زمین – واحد ۳۸

بسته بندی وسایل منزل در آجودانیه

برای بسته‌بندی اصولی و استاندارد اثاثیه به افراد متخصص و باتجربه نیاز داریم. بسته بندی وسایل منزل در آجودانیه با کارگران متخصص بسته‌بندی وسایل منازل و ادارات را در اختیار دارد و بسته‌بندی اثاثیه شما را به بهترین نحو ممکن و با بالاترین کیفیت انجام می‌دهد. بسته بندی وسایل منزل باید با دقت و منظم انجام شود تا روند اسباب‌کشی هرچه راحت تر و سریعتر انجام گیرد. کارگران بارکوب تمام وسایل خانه شما را با نظم و دقت بالا بسته بندی می کنند تا در تخلیه بار هیچ مشکلی پیش نیاید و شما بهتر و سریع تر وسایل را در محل دقیق قرار دهید و آسوده اسباب‌کشی نمائید.

خودروهای باربری در آجودانیه

خودروهای باربری در آجودانیه کاملا مجهز و با رانندگان حرفه ای و مجرب می باشد. اولین اقداماتی که انجام می‌دهید مراجعه به بهترین و نزدیکترین شرکت حمل و نقل است. بعد از هماهنگی با لیست باربری بارکوب برای جا به جایی بایستی با توجه به حجم و نوع لوازمی که میخواهید جا به جا کنید وسیله مورد نظر را انتخاب کنید. انتخاب بهترین و مناسب ترین وسیله برای باربری نیاز به توجه و دقت بسیاری دارد، زیرا هر وسیله ای را بایستی مطابق با حجم، اندازه و جنس آن حمل و نقل کرد. بارکوب برای انواع لوازم در جابه جایی های خود، خودروهای باربری مخصوصی را در نظر می‌گیرد.

کارگر اسباب کشی در آجودانیه

امر باربری و اثاث کشی یه امر خیلی مهم و تخصصی می باشد که باید توسط افراد باتجربه و کاربلد و آموزش دیده انجام شود خیلی از خسارت هایی که در حین اثاث کشی برای افرادی که خودشان اسباب کشی می کند رخ می دهد بیشتر بابت نداشتن تخصص لازم و بلد نبودن مهارت های اسباب کشی می باشد . اگر وسایل و اسباب اثاثیه خودرا به افراد خبره و متخصص بسپارید هم وسایلتان به خوبی جابجا می شود و هم اینکه از خسارت های بزرگ به وسایلتان جلوگیری می کنید و در اخر هم بارتان صحیح وسالم در مقصد دریافت خواهید کرد.

کارگر اسباب کشی در آجودانیه بهترین نیروهای کار کرده و مجرب به مردم این محدوده شبانه روزی سرویس دهی می دهد.

کارتن بسته بندی در آجودانیه

یکی از مهمترین لوازم جهت بسته بندی اثاثیه، کارتن های بسته بندی هستند. برخی افراد نمیدانند که از کجا میتوانند کارتن های موردنظرشان را تهیه کنند. کارتن بسته بندی در آجودانیه باکیفیت و مقاوم در سایزهای مختلف به فروش میرساند. کارتن های رگال دار مخصوص بسته بندی لباس نیز وجود دارند که باعث جلوگیری از چروک و نافرم شدن البسه میگردند. جهت اطلاع از قیمت کارتن های بسته بندی میتوانید با شماره تماس باربری بارکوب در تماس باشید.

وانت تلفنی در آجودانیه

وانت تلفنی آجودانیه برای جا به جایی وسایل کوچکتر شما آماده خدمت رسانی می باشد. وانت تلفنی می تواند بار شما را داخل شهر به راحتی جا به جا کند و در مناطقی که ماشین های بزرگتر مانند خاور نمی توان عبور و مرور کنند راحت قدرت مانور  داشته باشد. کادر اتوبار بارکوب تمامی این وانت ها را به صورت کامل موکت کاری کرده تا وسایل شما هیچ آسیبی نبینند. وسایل حساس و شکستنی در زمان جا به جایی اثاثیه منزل شما بسیار حساس هستند و برای سالم حمل کردن آن ها باید از راهکار های حرفه ای استفاده کنیم.

 

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود