Skip to main content

باربری لاهیجان به تهران ⭐️ 09114528255 جدول قیمت ها

باربری لاهیجان به تهران

باربری لاهیجان به تهران – در‌صورتی‌که می‌‌خواهید کل بارهای شما صحیح و سلامت به مقصد برسد، سرویس حمل بار و باربری لاهیجان به تهران بارکوب مخصوص شماست. هر روز هفته و با شایسته ترین کارگران و ماشین‌های باربری، کالاهای صنعتی، کشاورزی، اسباب و لوازم خانگی و غیره را از لاهیجان زیبا به تهران و یا بالعکس جابجا کنید.
مسیر لاهیجان به تهران با بحران‌های مختلفی روبرو میباشد و در صورت عدم انتخاب باربری مناسب، سلامت و امنیت بار شما به مخاطره می‌ افتد. البته شرکت ما با وجود سوابق و عملکردی شفاف که به یکی‌از شایسته ترین باربری‌های سطح تهران مبدل گردیده ‌است تا با بیمه رایگان و هزینه حمل بار مطلوب، شایسته ترین سرویس ها را ارائه دهد.

باربری لاهیجان به تهران
باربری لاهیجان به تهران

هزینه باربری به لاهیجان

حمل بار از تهران به لاهیجان با قیمت ارزان

اکثر افراد تمایل دارند تا با یک شرکت معتبر باربری و دارای تخصص جهت ارسال بار و اثاثیه از لاهیجان به تهران استفاده کنند. البته که شاید دغدغه اصلی هزینه و کرایه ماشین باربری باشد. از آنجایی که اتوبار بارکوب مدام به رضایت مشتری توجه دارد، هزینه‌های باربری را در مواقعی از سال با تخفیف ویژه به قیمتی بسیار پایینتر از نرخ تصویب شده و رسمی باربری لاهیجان به تهران کاهش میدهد تا کلیه قشرها قابلیت و امکان به کار گیری از سرویس ها باربری را داشته باشند.
هزینه حمل بار و باربری لاهیجان به تهران به موقعیت و طبقه مبدأ و مقصد باربری، تعداد کارکنان موردنیاز، ماشین باربری و نوع بار و لوازم شما بستگی دارد. حتما در زمان تماس جهت استعلام قیمت قیمت بار از مبدا لاهیجان به تهران نوع بار و موارد گفته شده را ذکر کنید تا قیمت دقیق توسط همکاران ما به شما ارائه شود.

همچنین در صورتیکه نیاز به بیمه باربری دارید، حتما و حتما ذکر کنید. شماره تماس : 09114528255 

تجربه باربری با شایسته ترین مؤسسه حمل و نقل

احتمالا شما هم این جمله را شنیده اید که:

کیفیت اتفاقی نیست

در حوزه حمل بار چه از لاهیجان به تهران باشد، و چه سایر شهرها، توجه به تجربه آن شرکت اتوبار بسیار بسیار اهمیت دارد. برخورد پرسنل، حرفه ای بودن کارگران و راننده از مواردی هستند که اگر کیفیت نداشته باشد، قطعا مشتری برای دومین بار از این شرکت استفاده نخواهد کرد.

بارکوب این جمله را که سرلوحه کار خود قرار داده است و همواره در صدد کسب رضایت مشتریان خود بر می آید. اگر قصد دارید از لاهیجان به تهران اسباب کشی کنید و یا باری را حمل کنید، یک بار از خدمات ما استفاده کنید تا لبخند رضایت را بر صورت شما بنشانیم. ما همواره در صدصد این هستیم که بهترین تجربه در زمینه باربری را به مشتریان ارائه دهیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جابجایی بار از لاهیجان به تهران با شماره 09114528255 تماس بگیرید.

همواره در با خودروهای سالم نظیر نیسان، وانت، کامیون و کامیونت بار شما را سالم به مقصد میرسانیم.

حمل بار و باربری لاهیجان به تهران با بارکوب

لاهیجان واقع در استان گیلان است؛ روزانه بارهای زیاید از لاهیجان به مقصد تهران توسط ما و سایر شرکت ها جابجا می شود. بعضی از بارها مربوط به جهیزیه می باشد، برخی در پی اثاث کشی به تهران و گروهی دیگر در‌پی ارسال بار غیرخانگی به تهران میباشند. به جهت فاصله بالا تهران به لاهیجان (بیشتراز 4 ساعت )، حمل و نقل بار بایستی با تمرکز بالایی صورت پذیرد. اینطور نیست که کامیون باربری فقط از وسایل لبریز گردد و از لاهیجان به تهران حرکت نماید! بلکه لوازم به شکلی صحیح و ایمن چینش می شوند و البته از قبل بسته بندی انجام می شود.
سالم بودن وسایل مشتری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از این رو در تلاشیم با بکارگیری شایسته ترین امکانات بسته بندی و به کار گیری از کارگران و رانندگان حرفه ای در کنار ماشین‌های باربری استاندارد، حمل و نقل ایمنی را به یادگار بگذاریم. این حمل و نقل در کنار بیمه باربری ایفا می شود تا مشتری گرامی یک دلگرمی محکمی از این بابت داشته باشد.

مزیت باربری لاهیجان به تهران بارکوب

اتوبار و باربری بارکوب بر محور جلب رضایت مشتری در حرکت میباشد و همگی نیروی کار‌ها و مدیران این موسسه در تلاشند با در نظرگیری استراتژی‌های مطلوب، پیوسته مشتری مدار و شایسته ترین مشتریان عزیز باشیم.

بیمه کردن بار از لاهیجان به تهران

یکی از دیگر از خدمات ما بیمه کردن کلیه بارها است. بیمه کردن بار به اختیار مالک بار میباشد و در صورت عدم نیاز از سوی مالک بار، بار بیمه نمیشود.
اما سفارش ما به شما بیمه کردن بار است چون هزینه بیمه کردن بارها بسیار کم میباشد و با بیمه کردن، در صورت بروز مشکل، شرکت بیمه خسارت وارده به بار را پرداخت می نماید.

مزایای بارکوب جهت باربری

 • تایید صلاحیت قانونی از اتحادیه برای اجرا کارهای باربری لاهیجان به تهران
 • مشاوره باربری لاهیجان به تهران به طور شبانه روزی و رایگان
 • بیمه باربری مجانی تا سقف ۱۰ میلیون تومان ( بسته به تمایل مشتری قابلیت و امکان ارتقا سقف بیمه باربری وجود دارد)
 • رزرو خدمت اتوبار و باربری به طور آنلاین یا تلفنی
 •  باربری از لاهیجان به تهران به طور ۲۴ ساعته و همه روز های هفته
 • قابلیت و امکان حمل بار برگشتی از تهران به لاهیجان با کامیون‌های برگشتی
 • دارنده بورد تخصصی در موضوع اثاث کشی
 • ایفا سرویس ها اسباب و اثاث کشی به طور VIP ( مشمول سرویس ها بسته بندی، حمل و دکوراسیون ، اسمبل و نصب وسایل در مقصد)
 • بسته بندی وسایل با اثاثیه کاربردی و توسعه یافته
 • ارائه سرویس ها تخصصی انتقال وسایل سنگین خانگی با کارگران توانمند و امکانات حمل بار
 • رانندگان زبده و قابل اتکا دارنده گواهینامه قانونی جهت حمل وسیله نقلیه
 • تنوع در ماشین‌های باربری که هر مورد مختص حمل بار مدل یا سنگین می باشند (وانت -نیسان – کامیون و کامیونت – خاور )
 • ماشین باربری مسقف و روباز به یاور کابین موکت کاری
 • هزینه باربری از لاهیجان به تهران تحت نظارت اتحادیه باربری و ارزان

خدمات بسته بندی بارکوب

همه چیز از قدیم الایام دستخوش تغییرات شده است. بسته بندی هم از این مقوله مستثنی نبوده و در زمان حال بسته بندی وسایل چیزی میباشد که صرفا با تعدادی پلاستیک کهنه انجام نمی گردد!
کیفیت بسته بندی وسایل بسیار اساسی میباشد؛ به دلیل آنکه امنیت اسباب و اثاث تا حد متعددی به نحوه بسته بندی مرتبط میباشد. به جرات می توان گفت که نیمی از اعتبار یک شرکت باربری از تخصص آن به کارهای بسته بندی و اسباب و اثاث بسته بندی‌ که به کارگیری می‌نماید مربوط می باشد.
مفتخریم که اعلام کنیم حمل بار و باربری لاهیجان به تهران شرکت ما در این مورد توسط افراد حرفه ای و زبده انجان می شود. تا در سریع ترین زمان ممکن لوازم شما بسته بندی شود. اینجاست که میتوان گفت: کیفیت اتفاقی نیست.

تماس جهت حمل بار از لاهیجان به تهران

جهت کسب اطلاع از قیمت روز و سایر موارد همین حالا با ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان و استعلام قیمت باربری را به شما ارائه دهیم.

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره 021-4444-9136 تماس بگیرید

مطالب مرتبط:


دیدگاهی ثبت نشده است

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود